Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marta Karolina Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(46,71%)
Wiesław Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
178
(53,29%)
Okręg 2
Grzegorz Laskus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
192
(38,02%)
Robert Michał Wicik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
313
(61,98%)
Okręg 3
Jacek Grzegorz Poplewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(33,48%)
Wiktor Stanisław Piasecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
304
(66,52%)
Okręg 4
Marek Piotr Ruśkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(33,94%)
Leszek Stanisław Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
146
(66,06%)
Okręg 5
Dyzin, Jatne
Pokaż więcej
Zbigniew Konefał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(37,34%)
Monika Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
146
(62,66%)
Okręg 6
Ostrowik, Ostrów
Pokaż więcej
Marcin Łukasz Sobota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(40,32%)
Paweł Felczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
148
(59,68%)
Okręg 7
Celestynów, ulice: Chopina, Inżynierska, Jankowskiego, Kupiecka, Otwocka, Plantowa, Rękasa, Świętego Kazimierza, Żabia.
Pokaż więcej
Artur Tadeusz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(41,14%)
Urszula Jadwiga Sabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
186
(58,86%)
Okręg 8
Celestynów, ulice: Broniewskiego, Henryka Sienkiewicza, Kolejowa, Kościuszki, Poniatowskiego, Rejtana, Reymonta, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
Piotr Stelmach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(36,92%)
Romuald Tomasz Ziętala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
287
(63,08%)
Okręg 9
Celestynów, ulice: Bagno, Dębowa, Grzybowa, Kwiatowa, Ludowa, Mokra, Obrońców Pokoju, Sporna, Trytonów, Wschodnia, Zakręt, Żurawia.
Pokaż więcej
Malwina Klejn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(31,46%)
Dorota Marianna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
268
(68,54%)
Okręg 10
Celestynów, ulice: Krótka, Laskowska, Majora Henryka Sucharskiego, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Podgórna, Podleśna, Prosta, Prusa, Radzińska, Różana, Szkolna, Wesoła, Widok, Zacisze, Zielona, Zwycięzców, wieś Lasek.
Pokaż więcej
Michał Bober
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(27,16%)
Paweł Floriańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
338
(72,84%)
Okręg 11
Celestynów, ulice: Brzozowa, Czesława Skupiewskiego, Klonowa, Lipowa, Miodowa, Narutowicza, Osiecka, Wąska, Wincentego Witosa.
Pokaż więcej
Damian Krysztofik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA CELESTYNOWA
0
(0,00%)
Okręg 12
Celestynów, ulice: Grabowa, Leśna, Orzeszkowej, Partyzantów, Regucka, Wiosenna, Wrzosowa.
Pokaż więcej
Waldemar Józef Owsiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(33,25%)
Łukasz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
169
(42,25%)
Michał Kiliszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
98
(24,50%)
Okręg 13
Regut, Tabor
Pokaż więcej
Krzysztof Egert
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(24,63%)
Stanisław Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
202
(75,37%)
Okręg 14
Podbiel, Ponurzyca.
Pokaż więcej
Wiesław Rosłoniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(55,19%)
Marcin Wawer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
108
(44,81%)
Okręg 15
Witold Krzysztof Garliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(24,87%)
Agnieszka Ilona Wojtaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IDZIEMY RAZEM
290
(75,13%)