Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rzewnie – numery nieruchomości: 1, 2, 4, 5, 7, 8A, 8B, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 54, 54A, 55, 56, 57, 58, 58A, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82
Pokaż więcej
Dariusz Leśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
45
(45,00%)
Ireneusz Antoni Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
41
(41,00%)
Agnieszka Perzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
14
(14,00%)
Okręg 2
Rzewnie – numery nieruchomości: 3, 6, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 25A, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41A, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 49, 50, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 53B, 53C
Pokaż więcej
Małgorzata Godlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
20
(26,67%)
Barbara Zysk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
30
(40,00%)
Mariusz Dądera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
25
(33,33%)
Okręg 3
Sławomir Marian Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
18
(24,32%)
Roman Henryk Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
14
(18,92%)
Dariusz Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
20
(27,03%)
Artur Drążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
22
(29,73%)
Okręg 4
Krzysztof Abramski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
64
(52,46%)
Edward Wiesław Zawieska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
16
(13,11%)
Marzena Elżbieta Chojnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
42
(34,43%)
Okręg 5
Piotr Stepnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
14
(11,48%)
Agnieszka Napiórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
48
(39,34%)
Jacek Słowikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
11
(9,02%)
Barbara Rychlicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
49
(40,16%)
Okręg 6
Słojki, Małki
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Dąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
64
(51,61%)
Janusz Borucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
60
(48,39%)
Okręg 7
Krzysztof Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
80
(62,02%)
Wioletta Mariola Napiórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
49
(37,98%)
Okręg 8
Napiórki Butne, Napiórki Ciężkie
Pokaż więcej
Kazimierz Obiedziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
47
(52,22%)
Jan Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
43
(47,78%)
Okręg 9
Łasiewity, Pruszki
Pokaż więcej
Zofia Borucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
52
(51,49%)
Robert Piotr Borucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
49
(48,51%)
Okręg 10
Łachy Włościańskie, Nowe Łachy
Pokaż więcej
Beata Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
56
(55,45%)
Mariola Gosiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
32
(31,68%)
Sławomir Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
13
(12,87%)
Okręg 11
Grudunki, Orłowo
Pokaż więcej
Sebastian Zglejszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
25
(23,81%)
Paweł Siadłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
44
(41,90%)
Ewa Agnieszka Napiórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
36
(34,29%)
Okręg 12
Nowy Sielc, Stary Sielc
Pokaż więcej
Andrzej Skrzecz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
62
(43,36%)
Dorota Dzwonkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
41
(28,67%)
Maciej Biedrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
30
(20,98%)
Wacław Biedrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
10
(6,99%)
Okręg 13
Bindużka, Dąbrówka
Pokaż więcej
Dorota Karaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
27
(25,96%)
Agnieszka Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ RZEWNIA”
11
(10,58%)
Marek Oborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
66
(63,46%)
Okręg 14
Brzóze Duże, Mroczki Kawki, Nowe Drozdowo
Pokaż więcej
Hubert Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
28
(35,44%)
Jacek Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
29
(36,71%)
Teresa Śliwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
22
(27,85%)
Okręg 15
Brzóze Małe, Drozdowo
Pokaż więcej
Mariola Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
9
(9,57%)
Krzysztof Suchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIÓRKOWSKIEGO
44
(46,81%)
Małgorzata Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RZEWNIE
41
(43,62%)