Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Bytoń, domy: od nr 1 do nr 3a, od nr 5 do nr 9, nr 11, od nr 13 do nr 14, od nr 16 do nr 18, od nr 22 do nr 24, od nr 27 do nr 30, od nr 32 do nr 70, od nr 92 do nr 95
Pokaż więcej
Eugeniusz Dobrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
65
(56,52%)
Jadwiga Domowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
30
(26,09%)
Katarzyna Joanna Brzezińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
20
(17,39%)
Okręg 2
Część Sołectwa Bytoń, domy: nr 4, nr 10, nr 12, nr 15, od nr 19 do nr 21, od nr 25 do nr 26, nr 31, od nr 71 do nr 91, od nr 96 do nr 136
Pokaż więcej
Marek Głogulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(43,14%)
Piotr Szadkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
20
(13,07%)
Karolina Kwilińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
26
(16,99%)
Witold Adam Wiliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
41
(26,80%)
Okręg 3
Sołectwo Dąbrówka
Pokaż więcej
Janusz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(20,45%)
Piotr Karol Grabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(50,00%)
Roman Jan Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
26
(29,55%)
Okręg 4
Sołectwa: Czarnocice, Wandynowo
Pokaż więcej
Daniel Szelągowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(8,26%)
Grzegorz Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(39,67%)
Marek Dariusz Podolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
38
(31,40%)
Piotr Paweł Podolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
25
(20,66%)
Okręg 5
Sołectwa: Ludwikowo, Budzisław
Pokaż więcej
Andrzej Dziubich
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(34,21%)
Bernard Zaręba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(32,89%)
Grzegorz Mirosław Frank
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
29
(19,08%)
Henryk Gicewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
21
(13,82%)
Okręg 6
Sołectwa: Litychowo, Nasiłowo
Pokaż więcej
Mariusz Kłosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(59,21%)
Zbigniew Jan Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(19,74%)
Aneta Stanisława Bassa Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
24
(15,79%)
Joanna Maria Pikulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
8
(5,26%)
Okręg 7
Część Sołectwa Morzyce – tylko miejscowość Morzyce OHZ
Pokaż więcej
Piotr Paweł Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(14,89%)
Bogdan Bolesław Krasucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(22,34%)
Katarzyna Krasucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
50
(53,19%)
Helena Anna Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
9
(9,57%)
Okręg 8
Część Sołectwa Morzyce – tylko miejscowości: Morzyce, Oszczywilk, Brylewo
Pokaż więcej
Józef Rzadkowolski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(20,33%)
Ewa Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
25
(20,33%)
Ewelina Bruzda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
27
(21,95%)
Henryk Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
46
(37,40%)
Okręg 9
Sołectwo Niegibalice
Pokaż więcej
Agnieszka Staszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,01%)
Kazimierz Świątczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(45,86%)
Adam Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
63
(40,13%)
Okręg 10
Sołectwa: Nowy Dwór, Borowo
Pokaż więcej
Marcin Rafał Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(22,39%)
Ireneusz Dziubich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
55
(41,04%)
Elżbieta Krystyna Świątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
17
(12,69%)
Jarosław Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
32
(23,88%)
Okręg 11
Sołectwo Stróżewo
Pokaż więcej
Maria Wanda Kapelińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(19,35%)
Lesław Bandyszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(43,01%)
Wiesława Bożena Kuźmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
7
(7,53%)
Andrzej Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
28
(30,11%)
Okręg 12
Sołectwo Świesz
Pokaż więcej
Karolina Walczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(59,26%)
Ewa Wajer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
32
(19,75%)
Stanisław Kazimierz Sołtysiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
34
(20,99%)
Okręg 13
Sołectwa: Pścinno, Pścininek
Pokaż więcej
Arkadiusz Jaskulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(26,73%)
Paweł Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(18,81%)
Urszula Aldona Danielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
13
(12,87%)
Ilona Irena Dybowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
21
(20,79%)
Grzegorz Brykalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
21
(20,79%)
Okręg 14
Część Sołectwa Witowo, domy: od nr 12 do nr 77, od nr 93 do nr 97
Pokaż więcej
Piotr Paweł Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(64,57%)
Małgorzata Kręplewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA PATYKA „WSPÓLNE DOBRO”
7
(5,51%)
Kazimierz Wiliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
38
(29,92%)
Okręg 15
Część Sołectwa Witowo, domy: od nr 1 do nr 11A, od nr 78 do nr 92, miejscowość Witowo Kolonia
Pokaż więcej
Jolanta Grażyna Balcerak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(48,86%)
Marek Mirosław Gościniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SAMORZĄDOWY DLA GMINY BYTOŃ”
45
(51,14%)