Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kalinowo, Puńsk wieś, Szołtany
Pokaż więcej
Algiment Wołyniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
36
(36,00%)
Andrzej Kierejszys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY PUŃSK
64
(64,00%)
Okręg 2
Giłujsze, Krejwiany, Trompole, Wojciuliszki
Pokaż więcej
Franciszek Dariusz Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
0
(0,00%)
Okręg 3
Kompocie, Ogórki, Przystawańce
Pokaż więcej
Dariusz Radzewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
0
(0,00%)
Okręg 4
Buraki, Trakiszki, Wołyńce
Pokaż więcej
Aidis Staskevičius
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(28,57%)
Tomasz Małkiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
35
(41,67%)
Paweł Światłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY PUŃSK
25
(29,76%)
Okręg 5
Oszkinie, Wojtokiemie
Pokaż więcej
Lukas Bernecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(36,17%)
Wioletta Peczulis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
60
(63,83%)
Okręg 6
Szlinokiemie
Pokaż więcej
Artur Linas Gryguć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
34
(45,95%)
Jerzy Rekus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY PUŃSK
40
(54,05%)
Okręg 7
Rejsztokiemie, Wiłkopedzie, Żwikiele
Pokaż więcej
Józef Waźnialis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
0
(0,00%)
Okręg 8
Dziedziule, Nowiniki, Pełele
Pokaż więcej
Jan Giełażewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Skarkiszki wraz z miejscowością Dowiaciszki, Widugiery
Pokaż więcej
Helena Wojlanis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
77
(80,21%)
Jarosław Staśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY PUŃSK
19
(19,79%)
Okręg 10
Boksze-Osada, Boksze Stare, Sejwy, Smolany
Pokaż więcej
Bogusława Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(45,60%)
Dariusz Aponik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
68
(54,40%)
Okręg 11
Buda Zawidugierska, Poluńce, Sankury, Tauroszyszki
Pokaż więcej
Robert Chmielewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Puńsk, ulice: 11 Marca, 1 Maja, Albinasa Morkusa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Klonowa, Oskara Miłosza, Polna, Puńska, Sejwiańska, Partyzantów Litewskich, Zygmunta III
Pokaż więcej
Waldemar Pieczulis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(31,58%)
Piotr Bogdanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
78
(68,42%)
Okręg 13
Puńsk, ulice: Grunwaldzka, Emilii Plater, Sadowa, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Witolda, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
Teresa Kosa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(29,77%)
Edwin Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
92
(70,23%)
Okręg 14
Puńsk, ulice: Adama Mickiewicza od Nr 2 do 60, Górna, Krótka, Słoneczna, Stanisława Łysakowskiego
Pokaż więcej
Robert Makowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(68,25%)
Piotr Łukaszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
40
(31,75%)
Okręg 15
Puńsk, ulice: Adama Mickiewicza od Nr 61 do 106, Dariusa i Girenasa, Dzuków, Lipowa, Nowa, Strażacka, Sudawska
Pokaż więcej
Aniela Kluczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA PUŃSK
116
(80,56%)
Helena Pojawis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY PUŃSK
28
(19,44%)