Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
STRZEGOM ulice: 3 - go Maja, Adama Mickiewicza, Agatowa, Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego, Ametystowa, Armii Krajowej, Bazaltowa, Brzoskwiniowa, Ceglana, Dworcowa, Fiołkowa, Fryderyka Chopina, Granitowa, Gronowska, Jagodowa, Jana Kochanowskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jaśminowa, Kalcytowa, Kolejowa, Koszarowa, Kościelna, Księdza Prałata Stanisława Siwca, Kwarcowa, Legnicka od nr 2 do nr 12, Leopolda Staffa, Leśna, Mikołaja Reja, Mordechaja Anielewicza, Morska, Mostowa, Niecała, Plac Jana Pawła II, Porzeczkowa, Potokowa, Poziomkowa, Różana, Rybna, Rzeźnicza, Skalna, Stanisława Wyspiańskiego, Strzelnicza, Szarych Szeregów, Szkolna, Św. Anny, Św. Jadwigi, Wałowa, Wesoła, Winogronowa, Władysława Sikorskiego, Wodna, Wolska, Wspólna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
2
Roman Piotr Wedmański
85
(2,71%)
-
6
Małgorzata Sylwia Woźniak
14
(0,45%)
-
5
Roksana Daniela Ginter
31
(0,99%)
-
7
Marzenna Anna Michella
18
(0,57%)
-
1
Lech Markiewicz
97
(3,09%)
-
3
Mariola Korszun
7
(0,22%)
-
4
Andrzej Władysław Rozwałka
23
(0,73%)
-
8
Jerzy Majewski
94
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
6
Robert Arkadiusz Konieczny
14
(0,45%)
-
1
Zbigniew Cebula
52
(1,66%)
-
5
Katarzyna Paula Karwacka
3
(0,10%)
-
3
Magdalena Gapska
12
(0,38%)
-
2
Jolanta Stanisława Jankowska
16
(0,51%)
-
4
Czesław Sas
25
(0,80%)
-
8
Piotr Artur Olfans
15
(0,48%)
-
7
Irena Wiraszka
2
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Teresa Mielnik
15
(0,48%)
-
7
Edyta Dorota Świrad
13
(0,41%)
-
6
Beata Urszula Przybyło
21
(0,67%)
-
2
Łukasz Zenon Rodzeń
53
(1,69%)
-
1
Barbara Czekajło
158
(5,04%)
-
3
Mariusz Żoch
46
(1,47%)
-
8
Władysław Jan Hyla
9
(0,29%)
-
4
Czesława Teresa Leitner
14
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZEGO JUTRA
-
2
Mirosław Bogumił Makieła
33
(1,05%)
-
5
Robert Piotr Wójtowicz
22
(0,70%)
-
4
Katarzyna Iwona Książek
2
(0,06%)
-
1
Marzena Chruślińska
8
(0,26%)
-
3
Natalia Irena Zięba
20
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA WITKOWSKIEGO
-
7
Agnieszka Krystyna Matusiak
84
(2,68%)
-
1
Roman Karol Asynger
181
(5,77%)
-
2
Krzysztof Grzegorz Kaszub
155
(4,94%)
-
8
Rafał Laska
84
(2,68%)
-
5
Joanna Danuta Berestecka
36
(1,15%)
-
3
Bogumiła Skóra
158
(5,04%)
-
4
Edward Marek Fedyczkowski
44
(1,40%)
-
6
Eryk Damian Bendig
49
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SUCHYTY
-
1
Zbigniew Tadeusz Suchyta
436
(13,91%)
-
3
Władysław Halczuk
116
(3,70%)
-
5
Robert Chyłek
140
(4,47%)
-
6
Konrad Fornal
34
(1,08%)
-
7
Renata Mosór
131
(4,18%)
-
2
Marta Ewa Zięba
242
(7,72%)
-
8
Paweł Durlik
156
(4,98%)
-
4
Magdalena Emilia Stodolak
167
(5,33%)
Okręg 2
STRZEGOM ulice: Bankowa, Bohaterów Getta, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Brzegowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Czarna, Czerwonego Krzyża, Dębowa, Dolna, Familijna, Gen. Henryka Dembińskiego, Gen. Józefa Bema, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Matejki, Jeleniogórska, Kamienna, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kopalniana, Krótka, Kwiatowa, Legnicka od nr 17 do nr 64, Lipowa, Malinowa, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Milenijna, Miodowa, Niepodległości, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Olszowa, Parkowa, Piekarnicza, Pogodna, Polna, Promenada, Rynek, Słoneczna, Słoneczne Ogrody, Sosnowa, Spokojna, Stawowa, Stefana Starzyńskiego, Św. Jana, Św. Tomasza, Świdnicka, Tadeusza Kościuszki, Wałbrzyska, Widokowa, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wydobywcza, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
4
Łukasz Szewczyk
10
(0,26%)
-
5
Ewa Teresa Rusiecka
20
(0,52%)
-
1
Ryszard Nabiałek
199
(5,20%)
-
3
Ewa Stopyra
30
(0,78%)
-
2
Urszula Jarosińska
36
(0,94%)
-
7
Piotr Zygfryd Kiełbasa
63
(1,65%)
-
8
Ludwik Szymon Larczyński
16
(0,42%)
-
9
Krzysztof Stanisław Woźniak
43
(1,12%)
-
6
Magdalena Piasecka
3
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
1
Maja Aleksandra Łąg
51
(1,33%)
-
3
Kamil Kowalczyk
55
(1,44%)
-
4
Radosława Katarzyna Mikołajczyk
25
(0,65%)
-
5
Jarosław Antoni Gzyl
27
(0,71%)
-
9
Leszek Sozański
25
(0,65%)
-
2
Aneta Agnieszka Mrozik
72
(1,88%)
-
6
Dorota Anna Iwanowska
30
(0,78%)
-
7
Beata Joanna Wawrykiewicz
13
(0,34%)
-
8
Piotr Adam Bubula
18
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Elżbieta Barbara Kowalik-Cyga
18
(0,47%)
-
4
Elżbieta Czekajło
50
(1,31%)
-
1
Marian Jan Góra
189
(4,94%)
-
3
Wincenty Karwacki
24
(0,63%)
-
2
Andrzej Fornal
118
(3,08%)
-
5
Krzysztof Edward Molenda
26
(0,68%)
-
6
Jolanta Taranek
51
(1,33%)
-
8
Jolanta Magdzińska
29
(0,76%)
-
9
Małgorzata Józefa Król
23
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZEGO JUTRA
-
5
Kazimiera Lucyna Zdral
9
(0,24%)
-
2
Anna Monika Tekiela
2
(0,05%)
-
1
Grzegorz Janusz Kuprowski
5
(0,13%)
-
3
Joanna Mariola Rogoża
6
(0,16%)
-
4
Sobiesław Tekiela
2
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA WITKOWSKIEGO
-
1
Wiesław Robert Witkowski
289
(7,55%)
-
2
Zdzisław Stanisław Kudyba
165
(4,31%)
-
4
Robert Ślązak
80
(2,09%)
-
3
Paweł Mariusz Rudnicki
195
(5,10%)
-
6
Jadwiga Krystyna Wróblewska
23
(0,60%)
-
7
Izabela Malec
7
(0,18%)
-
9
Maciej Rafał Gregorczyk
108
(2,82%)
-
8
Dorota Bogusława Kwaśnicka
182
(4,76%)
-
5
Agnieszka Kotlicka
20
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SUCHYTY
-
1
Tomasz Kamil Marczak
556
(14,53%)
-
6
Barbara Smyk
74
(1,93%)
-
9
Małgorzata Chęcińska
66
(1,72%)
-
7
Tomasz Chojnacki
16
(0,42%)
-
8
Monika Maria Lasota-Molis
62
(1,62%)
-
2
Cezary Leszek Włodarczyk
351
(9,17%)
-
3
Monika Kozłowska
171
(4,47%)
-
5
Andrzej Zontek
64
(1,67%)
-
4
Janusz Ignacy Flaman
110
(2,87%)
Okręg 3
wsie: Bartoszówek, Goczałków, Goczałków Górny, Godzieszówek, Granica, Graniczna, Grochotów, Jaroszów, Kostrza, Międzyrzecze, Modlęcin, Morawa, Olszany, Rogoźnica, Rusko, Skarżyce, Stanowice, Stawiska, Tomkowice, Wieśnica, Żelazów, Żółkiewka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
4
Remigiusz Mikołaj Wołowiec
26
(0,63%)
-
1
Jan Andrzej Figurak
117
(2,84%)
-
2
Krystyna Bogusława Kopeć
44
(1,07%)
-
3
Monika Agnieszka Jurczak
12
(0,29%)
-
7
Krzysztof Józef Grondowski
195
(4,73%)
-
9
Edward Józef Czyczerski
121
(2,94%)
-
5
Maciej Kołodyński
26
(0,63%)
-
10
Joanna Pawlica
30
(0,73%)
-
6
Elwira Anna Dudkiewicz
27
(0,66%)
-
8
Janina Teresa Gołębiak
8
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE INNOWACYJNY SAMORZĄD
-
2
Piotr Rafał Wymazała
17
(0,41%)
-
8
Paulina Kinga Rzepecka
1
(0,02%)
-
10
Anna Górna
6
(0,15%)
-
9
Tomasz Kazimierz Kudłacz
11
(0,27%)
-
6
Jadwiga Elżbieta Buszta
29
(0,70%)
-
7
Piotr Paweł Konieczny
19
(0,46%)
-
1
Jan Marian Ozimek
33
(0,80%)
-
5
Dorota Iwona Pacan
13
(0,32%)
-
3
Tadeusz Jan Potoniec
25
(0,61%)
-
4
Sebastian Grzegorz Marek
29
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wioletta Ewa Świątek-Kardela
203
(4,93%)
-
5
Danuta Łucja Śmigielska
15
(0,36%)
-
7
Joanna Jadwiga Panek
6
(0,15%)
-
4
Adam Stanisław Miałkowski
74
(1,80%)
-
6
Tomasz Zięba
20
(0,49%)
-
8
Dorota Lejtner
19
(0,46%)
-
2
Janusz Sypko
99
(2,40%)
-
3
Zbigniew Witold Kołodziej
173
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZEGO JUTRA
-
4
Teresa Henryka Pilarczyk
1
(0,02%)
-
2
Sławomir Rogoża
9
(0,22%)
-
5
Monika Magdalena Łodkowska
5
(0,12%)
-
3
Kamil Łukasz Zięba
16
(0,39%)
-
1
Andrzej Bogdan Łodkowski
5
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA WITKOWSKIEGO
-
10
Małgorzata Hałajec
166
(4,03%)
-
9
Artur Eugeniusz Nycz
31
(0,75%)
-
7
Jolanta Zabawa
18
(0,44%)
-
3
Tomasz Robert Jeziorski
203
(4,93%)
-
1
Ryszard Tadeusz Żmijewski
304
(7,38%)
-
2
Stanisława Górska
208
(5,05%)
-
4
Lucyna Miłek
42
(1,02%)
-
5
Mirosława Chmieliczek
129
(3,13%)
-
6
Michał Smółka
19
(0,46%)
-
8
Jacek Grzegorz Grzywacz
29
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SUCHYTY
-
5
Agata Ewelina Burdzińska
65
(1,58%)
-
10
Dorota Urszula Sozańska
92
(2,23%)
-
8
Klaudia Rosiek
26
(0,63%)
-
7
Jadwiga Kruczyk
56
(1,36%)
-
3
Piotr Jakub Szmidt
380
(9,22%)
-
4
Tadeusz Stanisław Zarzycki
121
(2,94%)
-
1
Andrzej Antoni Szczepanik
185
(4,49%)
-
2
Krystyna Teresa Lewicka
417
(10,12%)
-
9
Paweł Gołąb
124
(3,01%)
-
6
Andrzej Kowszyn
71
(1,72%)