Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Łoniów
Pokaż więcej
Marian Janusz Mańkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
31
(15,12%)
Wiesław Gilewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(50,73%)
Jan Floras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(20,00%)
Joanna Renata Żak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
29
(14,15%)
Okręg 2
Sołectwa: Łoniów-Kolonia, Zawidza
Pokaż więcej
Katarzyna Bryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
57
(25,11%)
Antoni Bartłomiej Szpak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(31,28%)
Jerzy Adamkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(43,61%)
Okręg 3
Sołectwa: Suliszów, Trzebiesławice
Pokaż więcej
Roman Kunys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
61
(28,37%)
Tadeusz Kazimierz Urbański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
154
(71,63%)
Okręg 4
Sołectwo: Wnorów
Pokaż więcej
Marian Zygmunt Karbowniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
76
(40,21%)
Sławomir Klocek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(25,40%)
Marian Marek Skrzynecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(34,39%)
Okręg 5
Sołectwo: Skrzypaczowice
Pokaż więcej
Mariusz Bogdan Smardz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(51,85%)
Anna Hara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(48,15%)
Okręg 6
Sołectwa: Krowia Góra, Jasienica
Pokaż więcej
Jacek Adam Pięda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
22
(7,24%)
Danuta Małgorzata Tworek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(41,12%)
Krzysztof Stanisław Wrona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157
(51,64%)
Okręg 7
Sołectwa: Chodków Nowy, Piaseczno, Przewłoka
Pokaż więcej
Marian Maciej Osemlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
44
(23,16%)
Piotr Adam Bartyzel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(37,89%)
Edyta Klaudia Cieśla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(38,95%)
Okręg 8
Sołectwa: Chodków Stary, Łążek, Kępa Nagnajewska
Pokaż więcej
Radosław Smalera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(62,25%)
Barbara Maria Jarosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(37,75%)
Okręg 9
Sołectwa: Świniary Stare
Pokaż więcej
Marcin Błasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(13,89%)
Rafał Stanisław Prewentowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(7,29%)
Tomasz Błasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BŁASIAKA
227
(78,82%)
Okręg 10
Sołectwo: Świniary Nowe
Pokaż więcej
Stanisław Piotr Strojnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
106
(42,06%)
Wiesław Piotr Latra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(57,94%)
Okręg 11
Sołectwa: Otoka, Gągolin, Bogoria
Pokaż więcej
Henryk Dojka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(61,25%)
Adam Longin Pięda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(38,75%)
Okręg 12
Sołectwa: Bazów, Królewice, Wojcieszyce
Pokaż więcej
Joanna Hanna Bajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
47
(22,93%)
Zbigniew Twaróg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(35,12%)
Wojciech Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(41,95%)
Okręg 13
Sołectwa: Jeziory, Ruszcza-Płaszczyzna, Ruszcza-Kolonia
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
34
(13,77%)
Adam Edward Strojnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(52,23%)
Justyna Śmiech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(34,01%)
Okręg 14
Sołectwa: Sulisławice, Skwirzowa
Pokaż więcej
Jan Andrzej Orzechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
70
(22,58%)
Wiesław Józef Kubicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(38,06%)
Wiesława Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(39,35%)
Okręg 15
Sołectwa: Gieraszowice, Wólka Gieraszowska
Pokaż więcej
Monika Suma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
113
(46,50%)
Barbara Małgorzata Błąd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(53,50%)