Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Lututów: część wsi Lututów ulica Klonowska
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
81
(40,50%)
Barbara Zofia Kędzia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,50%)
Malwina Matyja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
60
(30,00%)
Monika Smug
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
21
(10,50%)
Franciszek Andrzej Galiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
23
(11,50%)
Okręg 2
Sołectwo Lututów: część wsi Lututów ulice Polna, Rynek, Słoneczna, Stefanówek, Wieruszowska
Pokaż więcej
Marek Jan Zgadzaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
46
(29,87%)
Emil Piotr Łabowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,44%)
Ewelina Mirosława Szulczewska-Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(5,84%)
Narcyz Arkadiusz Bartoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
15
(9,74%)
Marcin Klimas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
44
(28,57%)
Marek Józef Trzebski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
27
(17,53%)
Okręg 3
Sołectwo Lututów: część wsi Lututów ulice Jana Pawła Stalskiego, Ogrodowa, Przejazd, Sołectwo Kopaniny, Sołectwo Popielina: wieś Popielina, wieś Popielina Towarzystwo
Pokaż więcej
Ewa Halusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
87
(50,29%)
Katarzyna Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
43
(24,86%)
Maria Halina Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
39
(22,54%)
Marlena Urszula Strzała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
4
(2,31%)
Okręg 4
Sołectwo Lututów: Lututów ulica Gimnazjalna, Zielona, Złoczewska
Pokaż więcej
Beata Wyczałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
85
(52,47%)
Mariusz Stanisław Halamus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(4,94%)
Marzena Anna Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
25
(15,43%)
Marlena Bak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
44
(27,16%)
Okręg 5
Sołectwo Lututów ulice: Księdza Kazimierza Ucieklaka, Wieluńska, Wspólna
Pokaż więcej
Halina Anna Grzelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(6,63%)
Kazimiera Ewa Chrobot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(34,34%)
Krzysztof Sławomir Mak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
24
(14,46%)
Elżbieta Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
52
(31,33%)
Łukasz Wiesław Zimoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
12
(7,23%)
Sylwia Marta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
10
(6,02%)
Okręg 6
Sołectwo Lututów – Niemojew: część wsi Lututów ul. Dębowa, wieś Kijanice, wieś Niemojew
Pokaż więcej
Paweł Józef Szremski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
74
(54,81%)
Jarosław Nolbert
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(25,19%)
Tomasz Paweł Terelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3
(2,22%)
Danuta Barbara Przybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
24
(17,78%)
Okręg 7
Sołectwo Lututów – Jeżopole: część wsi Lututów ul. Lipowa, wieś Jeżopole, wieś Zygmuntów
Pokaż więcej
Iwona Piszczałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(23,78%)
Grażyna Maria Forjas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
45
(27,44%)
Ewelina Zawierta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
80
(48,78%)
Okręg 8
Sołectwo Kluski: wieś Józefina, wieś Kluski, wieś Knapy, Sołectwo Dymki
Pokaż więcej
Andrzej Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
36
(23,08%)
Jerzy Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(18,59%)
Dorota Magdalena Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(39,74%)
Mariusz Seweryn Kupis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2
(1,28%)
Anna Hojka-Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
16
(10,26%)
Wiesław Adam Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
11
(7,05%)
Okręg 9
Sołectwo Huta, Sołectwo Kozub
Pokaż więcej
Tadeusz Józef Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
65
(41,67%)
Sławomir Mierzwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(11,54%)
Anna Maria Szmacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
0
(0,00%)
Krzysztof Mak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
47
(30,13%)
Wiesław Łodo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
24
(15,38%)
Elżbieta Maria Halamus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
2
(1,28%)
Okręg 10
Sołectwo Chojny, Sołectwo Kłoniczki: wieś Kłoniczki, wieś Wiry
Pokaż więcej
Grzegorz Wrzosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(45,39%)
Mirosław Paweł Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
61
(43,26%)
Anna Bajzert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
16
(11,35%)
Antoni Jerzy Kupis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Kolonia Dobrosław – Brzozowiec: wieś Brzozowiec, wieś Kolonia Dobrosław, Sołectwo Swoboda: wieś Bielawy, wieś Swoboda
Pokaż więcej
Radosław Świerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
78
(54,17%)
Piotr Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(6,25%)
Jan Józef Wardęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
57
(39,58%)
Okręg 12
Sołectwo Świątkowice
Pokaż więcej
Sławomir Józef Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
76
(57,58%)
Sylwia Karolina Szulczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
0
(0,00%)
Agnieszka Maria Ostrycharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
26
(19,70%)
Małgorzata Ewa Pichlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
30
(22,73%)
Okręg 13
Sołectwo Augustynów, Sołectwo Dobrosław: wieś Dobrosław, wieś Hipolity, Sołectwo Ostrycharze
Pokaż więcej
Barbara Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
94
(58,75%)
Radosław Arkadiusz Raczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(9,38%)
Angelika Anna Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
8
(5,00%)
Grzegorz Jan Ślawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
43
(26,88%)
Okręg 14
Sołectwo Łęki: wieś Łęki Duże, wieś Łęki Małe
Pokaż więcej
Szymon Józef Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
24
(13,79%)
Tomasz Perdek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(38,51%)
Marek Aleksander Sularz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
23
(13,22%)
Tomasz Grzegorz Marczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
8
(4,60%)
Tomasz Marcin Kubacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
52
(29,89%)
Okręg 15
Sołectwo Lututów – Piaski: część wsi Lututów ul. Wrocławska, wieś Piaski
Pokaż więcej
Józef Tymoteusz Grzegorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIKUŁY GMINA BEZ PODZIAŁÓW
82
(39,81%)
Grzegorz Stanisław Bączyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(13,59%)
Paulina Edyta Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1
(0,49%)
Sławomir Józef Wolniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA SUWARY GMINA LUTUTÓW - NASZ WSPÓLNY DOM
38
(18,45%)
Ryszard Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PICHLAKA - ŁĄCZY NAS GMINA
36
(17,48%)
Sylwia Katarzyna Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY WRZOSEK
21
(10,19%)