Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Karpacz; Gmina Podgórzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Beata Katarzyna Goryluk
318
(5,78%)
-
3
Marianna Wacław
28
(0,51%)
-
4
Mirosław Grabowski
153
(2,78%)
-
6
Łukasz Jan Nieckula
73
(1,33%)
-
5
Bożena Barbara Gramsz
18
(0,33%)
-
2
Andrzej Michał Walczak
183
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Włodzimierz Stefan Stoch
381
(6,93%)
-
2
Zbigniew Krzysztof Wróblewski
121
(2,20%)
-
3
Agata Danuta Jurczyk
75
(1,36%)
-
5
Elżbieta Halina Blomberg
40
(0,73%)
-
6
Katarzyna Aleksandra Wrzosek
154
(2,80%)
-
4
Andrzej Wyspiański
108
(1,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Paweł Kozłowski
159
(2,89%)
-
3
Wojciech Michał Krawiec
91
(1,65%)
-
4
Magdalena Pokój
236
(4,29%)
-
1
Anna Zębik
790
(14,36%)
-
5
Dariusz Jerzy Sawicki
142
(2,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jacek Tadeusz Włodyga
262
(4,76%)
-
3
Renata Chmielewska
87
(1,58%)
-
4
Bartosz Stanisław Malinowski
37
(0,67%)
-
2
Anna Maria Latto
120
(2,18%)
-
5
Józef Żądło
116
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
1
Krzysztof Andrzej Wiśniewski
1 052
(19,12%)
-
4
Anna Respondek
139
(2,53%)
-
2
Agnieszka Lemiszewska
204
(3,71%)
-
5
Marcin Łach
168
(3,05%)
-
6
Barbara Lewicka
30
(0,55%)
-
3
Maciej Tomisław Gałęski
216
(3,93%)
Okręg 2
Miasto Kowary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Zubowicz
182
(4,51%)
-
1
Leszek Józef Supierz
226
(5,61%)
-
5
Bożena Maria Wiśniewska
206
(5,11%)
-
3
Barbara Teresa Wójciak
148
(3,67%)
-
4
Jerzy Roman Sładczyk
168
(4,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Florentyna Teresa Jaros
41
(1,02%)
-
1
Jarosław Kotliński
504
(12,50%)
-
5
Krzysztof Stefan Woźniak
84
(2,08%)
-
2
Franciszek Tadeusz Kopeć
192
(4,76%)
-
3
Jadwiga Julianna Szymczyk
53
(1,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Zbigniew Piątek
99
(2,46%)
-
2
Irena Wałasiewicz
69
(1,71%)
-
3
Andrzej Tadeusz Kupczyk
116
(2,88%)
-
1
Mirosław Górecki
885
(21,95%)
-
5
Jadwiga Ewa Sarniak
52
(1,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Ignac Wroński
178
(4,41%)
-
4
Katarzyna Dorota Kopczyńska
80
(1,98%)
-
3
Ryszard Kazimierz Nowosielski
46
(1,14%)
-
5
Tadeusz Bierowski
135
(3,35%)
-
2
Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara
36
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
1
Krystyna Anna Patynowska
224
(5,56%)
-
4
Stanisław Michał Baszak
10
(0,25%)
-
5
Jadwiga Wawrzeńczak
34
(0,84%)
-
2
Andrzej Dariusz Strzelczyk
81
(2,01%)
-
3
Tomasz Piotr Dębiński
183
(4,54%)
Okręg 3
Miasta: Piechowice; Szklarska Poręba
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Sławomir Jan Słupek
162
(3,04%)
-
5
Halina Ewa Klinowska
14
(0,26%)
-
1
Marek Grzegorz Lubieniec
130
(2,44%)
-
3
Elżbieta Maria Piątkiewicz-Pałka
87
(1,63%)
-
2
Ryszard Głodek
318
(5,96%)
-
4
Teresa Anna Pierożyńska
74
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Ostrowska
80
(1,50%)
-
5
Elżbieta Janina Wojciechowska
38
(0,71%)
-
2
Julian Lachowicz
526
(9,86%)
-
4
Ryszard Nowak
211
(3,96%)
-
1
Alina Ewa Sudoł-Kornalewicz
357
(6,69%)
-
6
Edward Andrzej Wryszcz
137
(2,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Edyta Kimbort
356
(6,68%)
-
2
Agnieszka Gwóźdź
294
(5,51%)
-
1
Grzegorz Rybarczyk
1 111
(20,83%)
-
4
Roman Gąsior
115
(2,16%)
-
5
Zbigniew Zygmunt Bogaczyk
108
(2,03%)
-
6
Mariola Gujska
25
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Elżbieta Stanisława Dobrzewicka
28
(0,53%)
-
2
Bogusława Zofia Janas
89
(1,67%)
-
3
Witold Rudolf
250
(4,69%)
-
1
Stanisław Gwizda
137
(2,57%)
-
4
Tomasz Andrzej Zajdel
49
(0,92%)
-
5
Małgorzata Lidia Sztabińska
36
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
1
Jarosław Marcinkowski
183
(3,43%)
-
3
Artur Jerzy Korzeniowski
46
(0,86%)
-
2
Adam Spolnik
286
(5,36%)
-
4
Małgorzata Ewa Myszak
49
(0,92%)
-
5
Dagmara Kotlęga
37
(0,69%)
Okręg 4
Gminy: Janowice Wielkie; Mysłakowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Teresa Maria Rupniewska
77
(1,39%)
-
4
Marcin Przemysław Michoń
97
(1,75%)
-
2
Jerzy Uroda
288
(5,20%)
-
5
Gabriela Beata Misztak
86
(1,55%)
-
3
Tomasz Marian Kroczek
112
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Katarzyna Krystyna Rzońca
138
(2,49%)
-
6
Julian Krzysztof Gołubiński
124
(2,24%)
-
2
Katarzyna Iwona Kuruc
92
(1,66%)
-
4
Grzegorz Wiesław Prokop
140
(2,53%)
-
5
Anna Jadwiga Drobna
196
(3,54%)
-
1
Eugeniusz Andrzej Kleśta
586
(10,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bogdan Kamiński
358
(6,46%)
-
4
Sylwia Agnieszka Sobol
120
(2,17%)
-
5
Bożena Wojtczak
98
(1,77%)
-
3
Dariusz Śliwiński
125
(2,26%)
-
1
Grzegorz Dariusz Truchanowicz
1 174
(21,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Romuald Łaski
48
(0,87%)
-
5
Ilona Janina Roman
30
(0,54%)
-
3
Bożena Hes-Cesarz
39
(0,70%)
-
1
Krystyna Ostrowska
144
(2,60%)
-
4
Jerzy Konrad Maciejewski
18
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
1
Sławomir Celt
625
(11,28%)
-
2
Jolanta Katarzyna Peciak
291
(5,25%)
-
3
Jadwiga Alfreda Kubik
165
(2,98%)
-
4
Łukasz Reszka
34
(0,61%)
-
6
Zdzisław Pietrowski
263
(4,75%)
-
5
Małgorzata Rogalewicz
71
(1,28%)
Okręg 5
Gminy: Jeżów Sudecki; Stara Kamienica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Stanisław Kwiatkowski
259
(5,63%)
-
3
Jan Kazimierz Zaprucki
115
(2,50%)
-
6
Zbigniew Maciej Jurek
50
(1,09%)
-
2
Monika Małgorzata Szyszka
56
(1,22%)
-
5
Lilla Teresa Wajda
62
(1,35%)
-
4
Agnieszka Stanisława Salus-Hanusewicz
86
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Magdalena Horwat-Romaniuk
56
(1,22%)
-
1
Bogusław Chodak
327
(7,11%)
-
2
Tomasz Tadeusz Kwaśniak
141
(3,06%)
-
4
Jolanta Bańdura
49
(1,06%)
-
5
Krystyna Góźdź
55
(1,20%)
-
6
Tadeusz Janusz Łozowski
312
(6,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Magdalena Kasztelan
162
(3,52%)
-
1
Anna Ewa Konieczyńska
824
(17,91%)
-
4
Ireneusz Mariusz Dudek
166
(3,61%)
-
2
Piotr Bagrowski
231
(5,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Magdalena Lebioda
22
(0,48%)
-
2
Adrian Andrzej Masztalerz
26
(0,56%)
-
1
Aleksandra Dziedzic-Fac
96
(2,09%)
-
4
Patryk Waloszczyk
77
(1,67%)
-
5
Bożena Maria Brzozowska
42
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
3
Artur Ryszard Smolarek
673
(14,62%)
-
1
Wojciech Leszek Poczynek
347
(7,54%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Bogdańska
91
(1,98%)
-
6
Artur Grzegorz Jędrzejewski
80
(1,74%)
-
4
Agnieszka Anna Bondarowicz
130
(2,82%)
-
5
Anna Sikorska
67
(1,46%)