Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Anna Maria Morawiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(30,00%)
Tomasz Paweł Muskała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
48
(43,64%)
Paweł Wacław Brenza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
29
(26,36%)
Okręg 2
Pyrzowice: Klonowa, Krótka, Lipowa, Nowowiejska, Ułanów, Wolności 1 - 41, 43 - 51 nieparzyste
Pokaż więcej
Artur Banaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(23,00%)
Anna Janina Drużyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
77
(77,00%)
Okręg 3
Pyrzowice: Centralna, Graniczna, Kaczyńców, Kolejowa, Józefa Piłsudskiego, Parkowa, Równoległa, Siedliska, Transportowa, Wolności 42 - 52 parzyste, od 53 do końca, Zagrodowa
Pokaż więcej
Bożena Anna Hanak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(36,71%)
Piotr Krzysztof Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
100
(63,29%)
Okręg 4
Zendek: ul. Główna od nr 1 do nr 100
Pokaż więcej
Danuta Maria Zimnik-Frej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(19,57%)
Agnieszka Iwona Berger
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
11
(5,98%)
Krzysztof Józef Petryka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
47
(25,54%)
Tomasz Wyszyński
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
80
(43,48%)
Katarzyna Joanna Żak
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
10
(5,43%)
Okręg 5
Zendek: Częstochowska, Główna 101 do nr 177, ks. Antoniego Śliwy, Południowa, Strąków
Pokaż więcej
Tomasz Michał Pyka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(26,59%)
Piotr Ryszard Tafil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
75
(43,35%)
Sławomir Hyla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
52
(30,06%)
Okręg 6
Zendek: Akacjowa, Bukowa, Główna od nr 178 do końca, Grabowa, Jasionek, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kalinowa, Spacerowa, Spokojna
Pokaż więcej
Andrzej Paweł Małota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(35,39%)
Maria Anna Szlenk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
42
(23,60%)
Zenon Jan Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
73
(41,01%)
Okręg 7
Ożarowice: Boczna, Dworcowa, Niwy, Szczotki, Towarowa, Wrzosowa, Zubrza, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
Jerzy Miozga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,73%)
Aleksandra Ewa Kubica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
42
(23,60%)
Renata Elżbieta Kocot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
108
(60,67%)
Okręg 8
Ożarowice: Malinowa, Poprzeczna, Sportowa, Stawowa, Szkolna, Tarnogórska 1 - 27, Waryńskiego, Wąska, Wojska Polskiego, Zielona
Pokaż więcej
Aneta Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(13,36%)
Jadwiga Agata Kabus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
188
(86,64%)
Okręg 9
Ożarowice: Kościuszki, Królewiec, Łąkowa, Ogrodowa, Staszica, Tarnogórska od 28 do końca, Witomin, Zawodą
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Słowińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(8,00%)
Elżbieta Monika Widera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
80
(40,00%)
Stefan Stanisław Zrałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
68
(34,00%)
Danuta Ewa Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
36
(18,00%)
Okręg 10
Ożarowice: Brzozowa, Jagodowa, Oparowa, Podłączna, Przysieki, Sosnowa, Topolowa
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Nemś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(42,13%)
Joanna Edwarda Bąbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
103
(57,87%)
Okręg 11
Tąpkowice: Bolesława Chrobrego, Jana Pawła II, Kapryśna, Kościelna, Ignacego Krasickiego, Księdza Skargi, Moniuszki, Prywatna, Stokrotek, Zwycięstwa od nr 1 do nr 20
Pokaż więcej
Krzysztof Janusz Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
100
(62,50%)
Henryka Maria Swoboda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
60
(37,50%)
Okręg 12
Tąpkowice: Gen. Maczka, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Młynarza, Nowy Świat, Bolesława Prusa, Sienkiewicza, Wiśniowa, Zwycięstwa od nr 21 do nr 56
Pokaż więcej
Aleksandra Agnieszka Adamczyk-Woś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(32,99%)
Marian Józef Czernikarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
76
(38,58%)
Robert Krzysztof Żak
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
56
(28,43%)
Okręg 13
Tąpkowice: Jana Matejki, Radosna, Wesoła, Zgody, Zwycięstwa od 57 do końca
Pokaż więcej
Katarzyna Maria Grochowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
51
(34,93%)
Janusz Rafał Puza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
95
(65,07%)
Okręg 14
Gabriela Dorota Muc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(19,48%)
Wojciech Przemysław Kałuża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
215
(80,52%)
Okręg 15
Sławomir Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,02%)
Sabina Maria Szwenk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
44
(20,56%)
Grzegorz Jan Kańtoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
59
(27,57%)
Anna Ewa Kubica
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
81
(37,85%)