Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Rypałki Prywatne, Starorypin Rządowy
Pokaż więcej
Wojciech Adam Meller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
13
(7,18%)
Karol Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
96
(53,04%)
Wojciech Jan Czapliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(39,78%)
Okręg 2
Sołectwo Starorypin Prywatny
Pokaż więcej
Dariusz Trojakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
77
(42,78%)
Mirosław Pączkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
17
(9,44%)
Stanisław Wojciech Obczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(47,78%)
Okręg 3
Sołectwa: Marianki, Podole
Pokaż więcej
Jan Zdzisław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
63
(44,06%)
Jarosław Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
80
(55,94%)
Okręg 4
Sołectwa: Głowińsk, Sikory
Pokaż więcej
Barbara Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
148
(53,24%)
Adam Szalkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(46,76%)
Okręg 5
Sołectwo Kowalki
Pokaż więcej
Artur Sugalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
107
(49,08%)
Mariola Budzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
111
(50,92%)
Okręg 6
Sołectwo Rusinowo
Pokaż więcej
Marlena Kudła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
60
(25,75%)
Sławomir Rumiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
159
(68,24%)
Marta Radomska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
14
(6,01%)
Okręg 7
Sołectwa: Dębiany, Dylewo
Pokaż więcej
Stanisław Skibicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
33
(12,04%)
Sylwia Laskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
130
(47,45%)
Rafał Krzysztof Klatt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(40,51%)
Okręg 8
Sołectwa: Puszcza Rządowa, Zakrocz
Pokaż więcej
Alojzy Jan Klebba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
46
(20,54%)
Jan Stanisław Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
80
(35,71%)
Teresa Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
98
(43,75%)
Okręg 9
Sołectwo Sadłowo
Pokaż więcej
Marek Paweł Śmiechewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ŚMIECHEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwa: Linne, Nowe Sadłowo, Stawiska
Pokaż więcej
Mirosław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
161
(58,76%)
Wojciech Krajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(41,24%)
Okręg 11
Sołectwa: Godziszewy, Jasin
Pokaż więcej
Walenty Topolewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(50,45%)
Andrzej Marek Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
109
(49,55%)
Okręg 12
Sołectwo Stępowo
Pokaż więcej
Waldemar Zbigniew Raczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
56
(34,57%)
Jan Dytrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
82
(50,62%)
Roman Raszkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(14,81%)
Okręg 13
Sołectwo Balin
Pokaż więcej
Franciszek Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
56
(31,64%)
Wiesława Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
121
(68,36%)
Okręg 14
Sołectwo Borzymin
Pokaż więcej
Jadwiga Podgórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
33
(22,15%)
Paulina Staszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(77,85%)
Okręg 15
Sołectwa: Cetki, Czyżewo
Pokaż więcej
Jarosław Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)