Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Wielowieś ulice: Czarkowska, Jeżmanów, Kościelna, Krótka, Słoneczna, Stawowa
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
89
(61,38%)
Piotr Paweł Solka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
56
(38,62%)
Okręg 2
Sołectwo Wielowieś ulice: Główna Młyńska, Parkowa, Poprzeczna
Pokaż więcej
Marek Franciszek Kluba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
46
(59,74%)
Tomasz Jerzy Tatara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
31
(40,26%)
Okręg 3
Sołectwo Wielowieś ulice: Gliwicka, Klasztorna, Kotków, Szafranka, Szkolna, Pogodna
Pokaż więcej
Rafał Antoni Smaruń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
95
(63,33%)
Jolanta Renata Burdalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
55
(36,67%)
Okręg 4
Sołectwo Wielowieś ulice: Ogrodowa, Polna, Zamkowa, Marii Skłodowskiej-Curie
Pokaż więcej
Andrzej Tomasz Korcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
51
(42,50%)
Tomasz Rewkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
69
(57,50%)
Okręg 5
Sołectwo Wielowieś ulice: Gminna, Wolna, Radosna
Pokaż więcej
Róża Maria Rekus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
60
(44,78%)
Marek Andrzej Goryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
74
(55,22%)
Okręg 6
Sołectwa: Raduń-Borowiany, Czarków, Kieleczka
Pokaż więcej
Teresa Kuneszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
86
(47,25%)
Janusz Oktawian Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
96
(52,75%)
Okręg 7
Sołectwo Błażejowice
Pokaż więcej
Adrian Józef Pyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
41
(56,16%)
Patrycjusz Krystian Szaton
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
32
(43,84%)
Okręg 8
Sołectwo Radonia
Pokaż więcej
Izabela Maria Musiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
97
(60,25%)
Łukasz Jerzy Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
64
(39,75%)
Okręg 9
Sołectwo Świbie ulice: Kamienna, Parkowa, Polna, Słoneczna
Pokaż więcej
Sebastian Teodor Jendrysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
66
(48,18%)
Marek Janusz Kremzer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
71
(51,82%)
Okręg 10
Sołectwo Świbie ulice: Boczna, Główna, Krzywa, Pocztowa, Klonowa
Pokaż więcej
Klaudia Anna Pallach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Świbie ulice: Kwiatowa, Leśna, Nowe Osiedle, Sportowa
Pokaż więcej
Artur Paweł Jendrysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
97
(66,44%)
Adam Antoni John
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
49
(33,56%)
Okręg 12
Sołectwa: Gajowice, Wiśnicze
Pokaż więcej
Michał Piotr Przysambor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
39
(23,78%)
Arkadiusz Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
125
(76,22%)
Okręg 13
Sołectwo Dąbrówka
Pokaż więcej
Manfred Jan Koziołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
90
(51,14%)
Andrzej Hubert Kalka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
86
(48,86%)
Okręg 14
Sołectwo Sieroty
Pokaż więcej
Stefan Józef Skopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
126
(70,79%)
Rafał Łukasz Brych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
52
(29,21%)
Okręg 15
Sołectwo Zacharzowice
Pokaż więcej
Krzysztof Dawid Tkocz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
22
(28,21%)
Renata Magdalena Szyguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
56
(71,79%)