Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jasieniec ulice: Jasieniecka, Grójecka, Szkolna, Edukacyjna, Czerska, Warecka od nr 1 do nr 35.
Pokaż więcej
Marcin Manowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
78
(41,27%)
Monika Kinga Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
15
(7,94%)
Zdzisława Wiesława Kopyść
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
30
(15,87%)
Jacenty Pyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
40
(21,16%)
Justyna Strupińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
26
(13,76%)
Okręg 2
Sołectwo Jasieniec ulice: Pałacowa, Topolowa, Parkowa, Łabędzia, Zakościelna, Kasztanowa, Warecka od nr 36 do nr 52, Kanadyjska.
Pokaż więcej
Walid Tennou
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
61
(30,65%)
Izabela Barbara Chrzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
18
(9,05%)
Bożena Elżbieta Ucinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
6
(3,02%)
Sławomir Stefan Bochenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
28
(14,07%)
Arkadiusz Idzikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
86
(43,22%)
Okręg 3
Sołectwo Jasieniec ulice: Olszańska, Asfaltowa, Gospodarcza, Warecka od nr 53, Działkowa, Osiedlowa, Słoneczna, Piwna, Ogrodowa, Jesionowa, Akacjowa, Lipowa.
Pokaż więcej
Zenon Filip Sarniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
112
(44,62%)
Zofia Marianna Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
40
(15,94%)
Mariusz Andrzej Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
35
(13,94%)
Monika Sylwia Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
64
(25,50%)
Okręg 4
Sołectwo Warpęsy.
Pokaż więcej
Marta Katarzyna Cytryńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
56
(39,72%)
Sylwester Karol Michowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
33
(23,40%)
Monika Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
32
(22,70%)
Agnieszka Elżbieta Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
20
(14,18%)
Okręg 5
Sołectwa: Kurczowa Wieś, Olszany.
Pokaż więcej
Helena Grażyna Chmurzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
70
(39,11%)
Tomasz Piekut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
37
(20,67%)
Wioletta Agnieszka Sygocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
72
(40,22%)
Okręg 6
Sołectwa: Czachów, Turowice, Turowice Kolonia.
Pokaż więcej
Konrad Jakub Świacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
55
(30,56%)
Grzegorz Stanisław Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
40
(22,22%)
Teresa Wrzoskowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
45
(25,00%)
Paweł Jakub Wincewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
15
(8,33%)
Renata Krześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
25
(13,89%)
Okręg 7
Sołectwa: Gniejewice, Gośniewice.
Pokaż więcej
Arkadiusz Wojciech Wawrzkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
27
(15,34%)
Jarosław Krawczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
23
(13,07%)
Monika Edyta Fruba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
38
(21,59%)
Andrzej Ryszard Wiśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
65
(36,93%)
Joanna Ziemiańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
18
(10,23%)
Małgorzata Elżbieta Kuśmiderska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
5
(2,84%)
Okręg 8
Sołectwa: Wierzchowina, Zbrosza Duża.
Pokaż więcej
Andrzej Paweł Czamara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
53
(37,32%)
Renata Paździerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
34
(23,94%)
Mateusz Mokosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
9
(6,34%)
Jan Jarosław Kuchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
37
(26,06%)
Marlena Kuchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
9
(6,34%)
Okręg 9
Sołectwa: Koziegłowy, Leżne, Orzechowo.
Pokaż więcej
Krzysztof Rogalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
61
(38,13%)
Sylwester Janota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
73
(45,63%)
Grzegorz Paweł Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
26
(16,25%)
Okręg 10
Sołectwa: Alfonsowo, Łychowska Wola, Łychów, Przydróżek.
Pokaż więcej
Magdalena Łuszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
47
(32,87%)
Marcin Andrzej Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
65
(45,45%)
Mariusz Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
31
(21,68%)
Okręg 11
Sołectwa: Bronisławów, Franciszków, Gołębiów, Stefanków.
Pokaż więcej
Sławomir Bagnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
23
(15,97%)
Radosław Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
52
(36,11%)
Roman Waldemar Sobociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
32
(22,22%)
Albert Stanisław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
37
(25,69%)
Okręg 12
Sołectwa: Miedzechów, Nowy Miedzechów, Rytomoczydła.
Pokaż więcej
Edward Wilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
116
(62,70%)
Marek Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
45
(24,32%)
Grażyna Edyta Talaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
24
(12,97%)
Okręg 13
Sołectwa: Ryszki, Wola Boglewska.
Pokaż więcej
Roman Zbyszek Andziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
45
(25,00%)
Irmina Maria Mazur-Tywonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
31
(17,22%)
Dorota Sylwia Smolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
20
(11,11%)
Marek Krymel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
37
(20,56%)
Zofia Sieradzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
18
(10,00%)
Damian Kazimierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
29
(16,11%)
Okręg 14
Sołectwa: Ignaców, Osiny, Tworki.
Pokaż więcej
Roman Majak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
26
(16,88%)
Józef Piotr Kuźma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
13
(8,44%)
Elżbieta Anastazja Walczak-Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
22
(14,29%)
Czesław Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC
8
(5,19%)
Waldemar Andrzej Żurawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
48
(31,17%)
Paweł Piotr Kapis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
37
(24,03%)
Okręg 15
Sołectwo Boglewice.
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Kotwiła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
51
(34,93%)
Paweł Michał Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
19
(13,01%)
Maciej Bartłomiej Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC
34
(23,29%)
Kinga Monika Chustecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO
11
(7,53%)
Monika Katarzyna Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA
31
(21,23%)