Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bartoszyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Grzegorz Czesław Monkiewicz
260
(2,75%)
-
9
Stanisław Romuald Nałęcz
136
(1,44%)
-
1
Edward Tadeusz Niebrzydowski
143
(1,51%)
-
2
Paulina Cichowska-Kuligowska
71
(0,75%)
-
4
Jolanta Korowaj
54
(0,57%)
-
6
Barbara Jolanta Brączek
44
(0,47%)
-
8
Aneta Maria Mielnik
39
(0,41%)
-
7
Mirosław Alojzy Groth
28
(0,30%)
-
5
Zbigniew Kaczor
59
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Janusz Pietrzak
616
(6,52%)
-
6
Iwona Pszczołowska
92
(0,97%)
-
8
Alicja Agata Lemiesz
195
(2,06%)
-
2
Wiesław Kurach
629
(6,65%)
-
3
Janusz Feliks Dąbrowski
372
(3,94%)
-
9
Piotr Sebastian Stapaj
388
(4,10%)
-
4
Tamara Kamińska
114
(1,21%)
-
5
Bartłomiej Chilmanowicz
1 126
(11,91%)
-
7
Danuta Binkul
239
(2,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
3
Edward Subocz
138
(1,46%)
-
5
Alina Wawirowicz
79
(0,84%)
-
7
Joanna Elżbieta Zawiślak
33
(0,35%)
-
8
Robert Pająk
415
(4,39%)
-
9
Patryk Wąsowicz
244
(2,58%)
-
4
Halina Anna Jędrzejewska
146
(1,54%)
-
1
Mariusz Szubert
354
(3,75%)
-
2
Mirosław Figat
663
(7,01%)
-
6
Ewa Pasjak
137
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Nowodzielski
323
(3,42%)
-
3
Ewa Ołdakowska
257
(2,72%)
-
1
Jan Zbigniew Nadolny
799
(8,45%)
-
2
Lech Andrzej Darski
390
(4,13%)
-
5
Bożena Misiarz
197
(2,08%)
-
9
Ryszard Andruszkiewicz
176
(1,86%)
-
6
Małgorzata Górska
151
(1,60%)
-
8
Agnieszka Iwona Wołoszynowska
98
(1,04%)
-
7
Paweł Mazuro
247
(2,61%)
Okręg 2
Gmina Bartoszyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jarosław Pasławski
133
(3,51%)
-
3
Wioletta Regina Bartoszewicz-Zambrzycka
111
(2,93%)
-
2
Jadwiga Boruszewska
233
(6,14%)
-
1
Władysław Bogdanowicz
462
(12,18%)
-
4
Małgorzata Michalec
156
(4,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Igor Nowakowski-Patecki
28
(0,74%)
-
1
Marcin Przybysz
461
(12,15%)
-
4
Grażyna Ławrynowicz
166
(4,38%)
-
2
Jan Bachar
369
(9,73%)
-
3
Anna Salmanowicz
65
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
3
Justyna Bogdaniuk
52
(1,37%)
-
1
Bogdan Pisarek
99
(2,61%)
-
2
Sylwia Joanna Napiórkowska
52
(1,37%)
-
5
Piotr Szaja
76
(2,00%)
-
4
Julita Kędra
51
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Piorun
233
(6,14%)
-
3
Damian Nurczyk
153
(4,03%)
-
1
Ireneusz Andrzej Rogowski
531
(14,00%)
-
5
Jan Powierża
177
(4,67%)
-
4
Katarzyna Choruży
185
(4,88%)
Okręg 3
Miasto Górowo Iławeckie, Gmina Górowo Iławeckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Czesław Dunowski
39
(0,85%)
-
5
Agnieszka Magdalena Ludwinowicz
19
(0,41%)
-
2
Piotr Błocki
206
(4,49%)
-
3
Monika Nowak
52
(1,13%)
-
1
Danuta Pich
94
(2,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosław Bogdan Olejnik
677
(14,76%)
-
5
Zbigniew Krzysztof Szyszka
721
(15,71%)
-
3
Marek Rabczuk
489
(10,66%)
-
2
Barbara Elżbieta Kamińska
583
(12,71%)
-
4
Teresa Michalkiewicz
434
(9,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
4
Daria Halina Butkiewicz
57
(1,24%)
-
1
Adrian Michał Łazorko
84
(1,83%)
-
2
Aneta Kołtan
20
(0,44%)
-
3
Arkadiusz Cybulski
58
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bożena Hermanowicz
219
(4,77%)
-
5
Henryk Łuczkowski
80
(1,74%)
-
1
Jerzy Czesław Szarejko
386
(8,41%)
-
3
Kamila Skrzypa
331
(7,21%)
-
4
Jerzy Bogusław Pradiuszyk
39
(0,85%)
Okręg 4
Gmina i Miasto Bisztynek, Gmina i Miasto Sępopol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jadwiga Kuźlik
355
(8,46%)
-
2
Karol Mateusz Mitura
115
(2,74%)
-
4
Bożena Depta
86
(2,05%)
-
3
Roman Edward Kubicki
76
(1,81%)
-
5
Ryszard Bartko
62
(1,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ignacy Jan Paszkowski
126
(3,00%)
-
6
Natalia Aleksandra Sycz
136
(3,24%)
-
3
Beata Jarzynka
248
(5,91%)
-
1
Grzegorz Mucha
489
(11,65%)
-
2
Iwona Oleksik
196
(4,67%)
-
4
Jerzy Piotr Papszun
196
(4,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
4
Anna Żejmo
59
(1,41%)
-
1
Walerian Kwiatkowski
106
(2,53%)
-
2
Czesław Sekita
84
(2,00%)
-
3
Marta Mojak
65
(1,55%)
-
5
Marcin Matejunas
398
(9,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Zduniuk
384
(9,15%)
-
2
Józef Kwakszys
222
(5,29%)
-
5
Agnieszka Gach
240
(5,72%)
-
3
Jadwiga Tomaszewicz
65
(1,55%)
-
6
Krzysztof Łuszczyk
297
(7,07%)
-
4
Elżbieta Rudzińska
193
(4,60%)