Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatKilińskiego nr 1, 2, 3, Kilińskiego nr 8 - 22 i nr 28 - 49, Pułaskiego nr 2
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kilińskiego nr 6A - 6I
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kopernika nr 1, 2, 9, Kilińskiego nr 24, 26
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Browarna, Kopernika nr 3 i 4, Kościuszki, Krótka, 11 Listopada, Matejki, Plac Bohaterów Warszawy, Plac Szkolny, Poznańska, Pułaskiego nr 14 - 24, 21 Stycznia, Tylna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Tysiąclecia nr 1, 3, 4, 5, 5A, Orzeszkowej nr 1, 1A, Traugutta nr 1 - 16
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Tysiąclecia nr 2A, 2B, nr 6 - 60, Armii Krajowej, Jeziorna, Krzywa, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Ratajczaka nr 8, 9, 11, Róża, Skłodowskiej, Wodna, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cicha, Firmowa, Gajowa, Kleczewska, Koszucka, Leśna, Mariana Jareckiego, Parkowa, Polna, Ratajczaka nr 2A - 7, Słoneczna, Spokojna, Szeluty, Warszawska, Wąska, Wspólna , Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Asnyka, Broniewskiego, Brunona Schulza, Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Norwida, Prusa, Reja, Reymonta, Tuwima, Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chopina , d. Słomczycka, Kukurydziana, Orzeszkowej nr 2 - 14, Smugowa, Traugutta nr 17 - 100
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
gen. W. Sikorskiego, Osiedle Niepodległości nr 7, 8, 8A, 15, 17
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Niepodległości nr 13, 13A, 14, 16, 18, 20, Rtm. W. Pileckiego nr 2 - 28
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Niepodległości nr 9, 10, 11, 12
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohuna, Czarnieckiego, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Ketlinga, Kopernika od nr 11A, Kmicica, Nowowiejskiego, Podbipięty, Przemysła II, Rtm. W. Pileckiego nr 15 i nr 30 - 40, Skrzetuskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zamoyskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Elektrowniana, Kościelna, Łąkowa, Marcina ze Słupcy, Mickiewicza, Ogrodowa, Okopowa, Plac Parysa, Plac Wolności, Poprzeczna, Pyzderska, Słowackiego, Sukiennicza, Torowa, Zagórowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bielawska, Bóżnicza, B. Obóz, Ceglana, d. Kornacka, Dworcowa, Fabryczna, Kolejowa, Łężec, 3 Maja, Piastów, Przemysłowa, Sienkiewicza, Stodolna, Wygonowa, Źródlana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów