Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Pińczów, ulice: 1 Maja, 11 Listopada, 3 Maja, Armii Krajowej, Adolfa Dygasińskiego, Floriańska, Klasztorna, Krzysztofa Kluka, Krótka, Kwiatowa, Legionistów, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nowowiejska, Nowy Świat, Pałęki, Plac Wolności, Podemłynie, Przemysłowa, Reduty Mławskiej, Republiki Pińczowskiej, Siedmiolaski, Słabska, Szarych Szeregów, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Wdowia, Wesoła, Wincentego Witosa, Wiosenna, Zachodnia, Zacisze, Zaułek Krzysztofa Buckiego, Złota, Żwirki i Wigury, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Michał Siemiński
11
(0,49%)
-
7
Joanna Zofia Weber
25
(1,12%)
-
5
Urszula Cugowska
7
(0,31%)
-
4
Zofia Leokadia Kasza
71
(3,18%)
-
3
Tomasz Pietrzykowski
119
(5,32%)
-
2
Edward Władysław Szumara
91
(4,07%)
-
1
Krzysztof Janusz Wąsik
125
(5,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
2
Marta Maria Łaskawiec
133
(5,95%)
-
5
Bogumiła Guza
155
(6,93%)
-
6
Robert Grzegorz Domagała
48
(2,15%)
-
7
Andrzej Jerzy Kozera
34
(1,52%)
-
4
Jolanta Ewa Dziedzic
44
(1,97%)
-
3
Krzysztof Henryk Dusik
61
(2,73%)
-
1
Witold Wiesław Cira
81
(3,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Agata Beata Musiał
45
(2,01%)
-
5
Zbigniew Mirosław Kazanowski
14
(0,63%)
-
1
Maciej Jerzy Soboń
299
(13,37%)
-
2
Tomasz Paweł Jaklewicz
170
(7,60%)
-
3
Danuta Zofia Rokita
50
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
-
1
Krystyna Goły
48
(2,15%)
-
2
Marek Piechowicz
6
(0,27%)
-
3
Elżbieta Maria Modzelewska
34
(1,52%)
-
4
Przemysław Kajda
35
(1,57%)
-
5
Halina Teresa Pękala
38
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
6
Mirosława Maria Wójcik
16
(0,72%)
-
2
Waldemar Marek Łyżwiński
44
(1,97%)
-
1
Przemysław Marcin Badurak
44
(1,97%)
-
3
Elżbieta Helena Kilian
19
(0,85%)
-
4
Artur Piotr Antolski
49
(2,19%)
-
7
Dariusz Andrzej Pikulski
50
(2,24%)
-
5
Józefa Stanisława Pasternak
5
(0,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Michał Marcin Warzecha
34
(1,52%)
-
3
Katarzyna Barbara Leszczyńska
9
(0,40%)
-
2
Antoni Witold Różyc
34
(1,52%)
-
5
Łukasz Sopel
5
(0,22%)
-
1
Katarzyna Krystyna Korzeniowska
41
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
-
6
Jadwiga Kwas
2
(0,09%)
-
5
Jan Chrobot
5
(0,22%)
-
3
Włodzimierz Ryszard Szramowski
10
(0,45%)
-
4
Grażyna Barbara Gawrońska
8
(0,36%)
-
7
Wiesław Para
10
(0,45%)
-
2
Barbara Maria Doroz
6
(0,27%)
-
1
Łukasz Marian Łaganowski
101
(4,52%)
Okręg 2
Miasto Pińczów, ulice: Ariańska, Batalionów Chłopskich, Bednarska, Cicha, Daniela Olecha, Generała Mariana Langiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Górna, Grodziskowa, Grunwaldzka, Hugona Kołłątaja, Jana Góreckiego, Jana Pawła II, Józefa Czołowskiego, Kamieniarska, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Ks. Augustyna Kordeckiego, Mirowska, Narodowych Sił Zbrojnych, Nowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piastowska, Piotra Stojeńskiego, Podgórze, Polna, Prymasa Kard. Wyszyńskiego, Siedem Źródeł, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Średnia, Władysława Jagiełły, Zbigniewa Oleśnickiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jacek Witold Fijałkowski
17
(0,64%)
-
2
Małgorzata Lucyna Dymek
64
(2,42%)
-
1
Henryk Jan Różycki
79
(2,98%)
-
4
Józef Mieczysław Koprowski
54
(2,04%)
-
5
Jolanta Maria Tomasik
25
(0,94%)
-
6
Agnieszka Magdalena Ptaś
34
(1,28%)
-
8
Anna Zofia Golik
11
(0,42%)
-
7
Zdzisława Halina Lech
5
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
1
Sylwia Barbara Puchała
61
(2,30%)
-
4
Jerzy Tadeusz Znojek
105
(3,97%)
-
5
Iwona Ewa Łukasik
33
(1,25%)
-
6
Mariusz Leszek Karcz
63
(2,38%)
-
7
Marcin Stanisław Błach
61
(2,30%)
-
8
Robert Tęcza
38
(1,44%)
-
2
Urszula Lucyna Sroka-Kurek
85
(3,21%)
-
3
Marek Jarosław Skubek
119
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grażyna Krystyna Domańska
64
(2,42%)
-
1
Adam Mirosław Koniusz
317
(11,97%)
-
4
Wiesław Kazimierz Opoka
107
(4,04%)
-
3
Jerzy Puk
34
(1,28%)
-
5
Agata Magdalena Zgrzebnicka
48
(1,81%)
-
6
Jan Skawiński
13
(0,49%)
-
7
Krystyna Anna Sokołowska
22
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
-
3
Dorota Gajda
14
(0,53%)
-
7
Andrzej Roman Bisikiewicz
4
(0,15%)
-
8
Ewa Piszczyk-Malicki
4
(0,15%)
-
5
Mateusz Soja
8
(0,30%)
-
4
Michał Karol Ciesielski
23
(0,87%)
-
2
Łukasz Artur Niebudek
118
(4,46%)
-
1
Marek Stefan Omasta
167
(6,31%)
-
6
Bożena Aniela Sadowska
4
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
8
Bartosz Lewandowski
3
(0,11%)
-
1
Grażyna Krystyna Robak
279
(10,54%)
-
5
Leszek Andrzej Idziak
20
(0,76%)
-
4
Leszek Adam Skrobała
18
(0,68%)
-
3
Paulina Maria Klasińska
60
(2,27%)
-
2
Karol Maj
80
(3,02%)
-
6
Krzysztof Kromer
26
(0,98%)
-
7
Anna Bożena Nastalska
21
(0,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Andrzej Piasecki
16
(0,60%)
-
5
Anna Teresa Krajewska
7
(0,26%)
-
4
Ryszard Andrzej Kozera
34
(1,28%)
-
1
Anna Ewa Gawrońska
80
(3,02%)
-
6
Michał Oleksy
14
(0,53%)
-
3
Marzena Gorczyca
41
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
-
1
Ewa Renata Dygoń
59
(2,23%)
-
7
Grzegorz Mieczysław Bąk
0
(0,00%)
-
2
Marek Zbigniew Gawron
15
(0,57%)
-
8
Renata Elżbieta Łaganowska
20
(0,76%)
-
6
Wiesław Jan Płachta
2
(0,08%)
-
4
Renata Zdzisława Gajos
5
(0,19%)
-
3
Piotr Młynek
44
(1,66%)
-
5
Mirosław Andrzej Skóra
3
(0,11%)
Okręg 3
Bogucice Drugie, Bogucice Pierwsze, Borków, Brzeście, Chrabków, Chruścice, Chwałowice, Grochowiska, Kopernia, Marzęcin, Pasturka, Podłęże, Skowronno Dolne, Skowronno Górne, Skrzypiów, Szarbków, Szczypiec, Uników, Włochy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wiktor Jerzy Badurak
105
(4,50%)
-
6
Barbara Mider
10
(0,43%)
-
4
Zbigniew Stanisław Chrobot
43
(1,84%)
-
5
Leszek Ryszard Rusak
25
(1,07%)
-
7
Monika Agnieszka Warzecha
4
(0,17%)
-
2
Henryk Władysław Szmit
35
(1,50%)
-
3
Patrycja Wojtasik
28
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
2
Anna Janina Płocha
105
(4,50%)
-
7
Marzena Anna Bębenek
31
(1,33%)
-
3
Kazimierz Andrzej Klasiński
266
(11,40%)
-
1
Włodzimierz Stanisław Badurak
105
(4,50%)
-
5
Leszek Nogacki
124
(5,32%)
-
4
Aneta Jolanta Wykurz
162
(6,94%)
-
6
Stanisław Sternak
69
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ryszard Józef Gałęziowski
65
(2,79%)
-
2
Wioletta Ewa Wajs-Urban
116
(4,97%)
-
1
Marek Daniel Sarna
249
(10,67%)
-
5
Katarzyna Justyna Kozłowska
27
(1,16%)
-
3
Krystyna Juszczyk
120
(5,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
-
1
Artur Mariusz Kapa
127
(5,44%)
-
2
Michał Adam Podlach
70
(3,00%)
-
3
Luiza Markierwcz
3
(0,13%)
-
5
Marzena Lachowska
5
(0,21%)
-
4
Damian Piotr Lasia
37
(1,59%)
-
7
Agnieszka Maria Biała
6
(0,26%)
-
6
Konrad Karol Szostak
12
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
2
Jarosław Piotr Sadura
41
(1,76%)
-
1
Krzysztof Kazimierz Gałęziowski
52
(2,23%)
-
5
Monika Danuta Molenda
8
(0,34%)
-
6
Paweł Piotr Wątroba
28
(1,20%)
-
4
Roman Grzegorz Milczarek
0
(0,00%)
-
3
Zenona Krystyna Pytel
69
(2,96%)
-
7
Ewa Milewska
37
(1,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marek Burek
9
(0,39%)
-
2
Danuta Teresa Ćwikła
12
(0,51%)
-
4
Agnieszka Mariola Maciantowicz
4
(0,17%)
-
1
Andrzej Wojciechowski
16
(0,69%)
-
5
Przemysław Sebastian Majcher
9
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
-
3
Edyta Zofia Gorczyca
13
(0,56%)
-
2
Wojciech Piotr Mazurek
8
(0,34%)
-
1
Anita Maria Koniusz
53
(2,27%)
-
4
Tadeusz Antoni Gil
4
(0,17%)
-
6
Sebastian Piotr Karpowicz
1
(0,04%)
-
5
Anna Maria Szymańska
12
(0,51%)
-
7
Robert Stanisław Trzęsień
8
(0,34%)
Okręg 4
Aleksandrów, Bugaj, Byczów, Gacki, Gacki Osiedle, Kowala, Kozubów, Krzyżanowice Dolne, Krzyżanowice Średnie, Leszcze, Młodzawy Duże, Młodzawy Małe, Mozgawa, Nowa Zagość, Orkanów, Stara Zagość, Sadek, Winiary, Wola Zagojska Dolna, Wola Zagojska Górna, Zagorzyce, Zakrzów, Zawarża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Józef Leon Rusiński
41
(1,98%)
-
2
Ireneusz Roman Malara
89
(4,29%)
-
1
Zdzisław Franciszek Mider
172
(8,29%)
-
4
Mariola Agata Smogór
13
(0,63%)
-
5
Piotr Leszek Dąbrowski
13
(0,63%)
-
6
Magdalena Anna Swat
12
(0,58%)
-
7
Mariola Joanna Sokołowska
11
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
3
Jan Radkiewicz
200
(9,64%)
-
6
Joanna Gabriela Sakwa
81
(3,91%)
-
7
Marcin Strączek
62
(2,99%)
-
4
Anna Agnieszka Fijałkowska
36
(1,74%)
-
1
Zdzisław Henryk Woźniak
256
(12,34%)
-
5
Agnieszka Mirosława Łukasik
24
(1,16%)
-
2
Marek Antoni Prokop
155
(7,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Agnieszka Urszula Strączek
48
(2,31%)
-
1
Janusz Grzegorz Koniusz
156
(7,52%)
-
3
Krzysztof Wiśniewski
31
(1,49%)
-
4
Alicja Anna Adamczyk
1
(0,05%)
-
5
Henryk Kazimierz Gajda
44
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
-
4
Daria Urszula Sokołowska
6
(0,29%)
-
5
Maciej Jakub Łyżwiński
4
(0,19%)
-
2
Marlena Agnieszka Kwiecińska
48
(2,31%)
-
3
Gabriela Dominika Kania
72
(3,47%)
-
1
Mariusz Rafał Ciepliński
34
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
4
Mariusz Ryszard Wołowiec
86
(4,15%)
-
2
Kamil Latocha
57
(2,75%)
-
5
Małgorzata Anna Gil
47
(2,27%)
-
6
Małgorzata Danuta Bębenek
16
(0,77%)
-
1
Marcin Stanisław Saltarski
130
(6,27%)
-
7
Edyta Ewa Gębska-Gręda
11
(0,53%)
-
3
Arkadiusz Stawiarz
36
(1,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Robert Dariusz Sobota
39
(1,88%)
-
4
Anna Teresa Kućmierz
8
(0,39%)
-
3
Mateusz Adam Kaleta
5
(0,24%)
-
1
Alina Ewa Szlagowska-Marchewka
24
(1,16%)
-
2
Anna Maria Kowalska
6
(0,29%)