Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Akacjowa , Brzozowa, Hubala, Kalinowa, Kamińskiego, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Niepodległości, Parkowa, Plac 3 Maja, Poprzeczna, Spacerowa, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Księdza Walkowiaka, Wierzbowa, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Zdzisław Franciszek Goliński
276
(72,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Andżelika Maria Rogala
106
(27,75%)
Okręg 2
Kilińskiego, Kobylińska, Kościelna, Leśna, Piekarska, Plac Powstańców. Wielkopolskich, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Szkolna, Ślusarska, Wałowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zakątna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Marian Stanisław Rapior
174
(49,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Regina Maria Junory
80
(22,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Marcin Grobelny
99
(28,05%)
Okręg 3
Bema, Dubińska, Górków, Buszy, Konopnickiej, Ogrodowa, Podgórna , Polna, Południowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Gerard Józef Wawrzynek
190
(44,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wawrzyniec Roch Kowalski
47
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA TRAWKI
-
20
Mariusz Kazimierz Trawka
43
(10,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ORZECHOWSKIEJ
-
22
Monika Katarzyna Orzechowska
42
(9,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Łukasz Rojda
101
(23,88%)
Okręg 4
Dworcowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Krasickiego, Mickiewicza, Paderewskiego, Plac Korczaka, Plac 700 lecia, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Sportowa, Tęczowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Barbara Gabriela Szewczyk
226
(57,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Stefan Wrona
54
(13,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Honorata Ratajczak
43
(10,89%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Krzysztof Franciszek Zelek
72
(18,23%)
Okręg 5
Konary: nr 1 – 65, nr 80a - 102b, nr 196 - 228
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Andrzej Szczurny
111
(39,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Małgorzata Kałuża
60
(21,13%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Urszula Dupiczak
113
(39,79%)
Okręg 6
Konary: nr 67 - 79, nr 103 - 195, Piaski, Zalesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Kazimierz Małyga
127
(42,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARLENY GŁOWACZ - ZELEK
-
21
Marlena Głowacz-Zelek
169
(57,09%)
Okręg 7
Sobiałkowo: nr 1 - 47, Rzyczkowo, Woszczkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Bernard Walenty Cieślak
167
(74,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Anna Radojewska
57
(25,45%)
Okręg 8
Sobiałkowo: nr 48 - 186
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Wiesława Stanisława Nowakowska
144
(54,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Maria Jolanta Sobieraj
118
(45,04%)
Okręg 9
Dłoń, Melanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA
-
18
Bernard Walenty Bałuniak
133
(52,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Cichowlas
87
(34,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Katarzyna Jarczyńska
32
(12,70%)
Okręg 10
Kołaczkowice, Oczkowice, Topólka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA
-
18
Monika Szydłowska
147
(49,16%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Antoni Tadeusz Będkowski
92
(30,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andżelina Roszak
21
(7,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Marek Marian Majewski
39
(13,04%)
Okręg 11
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Maria Janiak
91
(54,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Agata Jagoda Wróblewska
77
(45,83%)
Okręg 12
Karolinki, Annopol, Jagodnia, Dąbrowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA
-
18
Kazimierz Szotkiewicz
20
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Danuta Maria Skupin
143
(44,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Jakub Pieprzyk
106
(33,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI PRA
-
23
Michał Łukasz Lisiecki
23
(7,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Walerian Welka
29
(9,03%)
Okręg 13
Roszkowo, Rozstępniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Mirosław Śmierzchała
168
(79,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Hanna Kulczak
43
(20,38%)
Okręg 14
Roszkówko, Zakrzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Liliana Aleksandra Stachowiak
59
(39,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Antoni Bartkowiak
91
(60,67%)
Okręg 15
Gostkowo, Zmysłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
17
Barbara Walkowiak
87
(47,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Franciszek Hądzlik
28
(15,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Michał Paweł Pawliczuk
69
(37,50%)