Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gronów, osady: Gronów-Winiarnia, Stok .
Pokaż więcej
Jan Krey
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
43
(42,57%)
Robert Marek Winiarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
19
(18,81%)
Zenon Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
39
(38,61%)
Okręg 2
Jemiołów, przysiółek Bracikowo.
Pokaż więcej
Stanisław Drob
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
96
(62,75%)
Monika Wesołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WESOŁOWSKA
57
(37,25%)
Okręg 3
Łagów ulice: Kolonia Czesława Miłosza Wisławy Szymborskiej Mikołaja Reja Adama Mickiewicza Marii Konopnickiej Juliusza Słowackiego Henryka Sienkiewicza Stanisława Moniuszki Ogrodowa Chopina Słoneczna
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Lebiotkowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
87
(34,66%)
Adam Ryszard Dziurla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
8
(3,19%)
Krystyna Maria Oleszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
74
(29,48%)
Marek Ogrodnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(32,67%)
Okręg 4
Łagów ulica: Dworcowa 22 Października Mostowa Spacerowa Widokowa Prosta Łazienkowa Wczasowa Pineckiego Promenada Szkolna przysiółek Czernichów
Pokaż więcej
Dariusz Jacek Świerkowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
63
(37,95%)
Krzysztof Sebastian Dolatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
21
(12,65%)
Mariusz Stanisław Klebieko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
82
(49,40%)
Okręg 5
Łagów ulice: Zamkowa Kościuszki Bolesława Chrobrego Toporowska Osiedle Lecha Sulęcińska Winogronowa Sielska
Pokaż więcej
Anna Marszałek
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
38
(22,09%)
Władysław Stanisław Łukaszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
35
(20,35%)
Mateusz Piotr Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
83
(48,26%)
Adam Majchrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(9,30%)
Okręg 6
Łagów ulice: Paderewskiego Podgórna Sosnowa Wiśniowa Krótka Modrzewiowa Leśna Wrzosowa Jodłowa Pensjonatowa Kwiatowa Bukowa Lipowa
Pokaż więcej
Czesław Piniuta
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0%)
Anneta Urszula Rafka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
36
(21,18%)
Magdalena Maria Pasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
95
(55,88%)
Tomasz Stolarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,94%)
Okręg 7
Marian Jan Szymczak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
37
(21,89%)
Anna Maria Waligóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
17
(10,06%)
Iwona Ewa Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
39
(23,08%)
Mirosław Janusz Zdanowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(26,04%)
Sabina Grzybowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(18,93%)
Okręg 8
Kosobudz, Kłodnica, przysiółki: Kijewo, Troszki, Kosobudki, gajówka Zamęt
Pokaż więcej
Czesław Jan Kalbarczyk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
59
(56,19%)
Renata Borysewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
46
(43,81%)
Okręg 9
Poźrzadło, osady: Czartów, Czyste
Pokaż więcej
Leszek Edward Malinowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
26
(30,23%)
Zdzisław Deka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
2
(2,33%)
Władysław Marek Ciapcia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
58
(67,44%)
Okręg 10
Aleksander Sudnik
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
49
(51,04%)
Regina Bryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
47
(48,96%)
Okręg 11
Toporów ulice: Wojska Polskiego Kościelna Krótka Łagowska Sienkiewicza Szkolna Zamkowa Lipowa nr budynków: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9a, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17a, 25, 27 i 28 .
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Wysocki
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
76
(61,79%)
Waldemar Józef Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(38,21%)
Okręg 12
Toporów ulice: Dworcowa Kolejowa Leśna Niedźwiedzka Polna Parkowa Kasztanowa Nowa Lipowa nr budynku: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 i 26 osada Pasałka
Pokaż więcej
Alfred Graczyk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
81
(60,45%)
Alina Ewa Brzezińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
53
(39,55%)
Okręg 13
Sieniawa od nr 88a do 96 , osady: Sieniawa-Osiedle Górnicze, Wielopole
Pokaż więcej
Katarzyna Hypta-Łodzińska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
40
(30,08%)
Adam Józef Mickiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
9
(6,77%)
Krzysztof Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
84
(63,16%)
Okręg 14
Sieniawa od nr 1 do 88 i od nr 97 do 103
Pokaż więcej
Marek Aleksander Kuncik
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
72
(33,64%)
Artur Tyliszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA-TWÓJ WYBÓR
67
(31,31%)
Marta Jadwiga Gryko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
75
(35,05%)
Okręg 15
Justyna Aneta Roguszka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
42
(33,60%)
Ewelina Zofia Jakóbowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KLEBIEKO
83
(66,40%)