Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
3 Maja, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Aleja Tysiąclecia, Budowlanych, Bydgoska, J. Dąbrowskiego, Dworcowa, Kaszubska, Kolejowa, Janusza Kusocińskiego, Mazowiecka, Nadjeziorna, Parkowa, Emilii Plater, Południowa, Przedmiejska, Robotnicza, Sosnowa, Sportowa, Strefowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Mariusz Pszczółkowski
29
(0,89%)
-
5
Dariusz Szalla
56
(1,72%)
-
8
Bogumiła Katarzyna Janikowska-Szkutnik
14
(0,43%)
-
9
Bartosz Mieczysław Ćmiel
70
(2,14%)
-
6
Monika Wiśniewska
19
(0,58%)
-
3
Halina Danuta Spieczyńska
56
(1,72%)
-
7
Dariusz Stanisław Izban
49
(1,50%)
-
1
Maciej Grzegorz Żebrowski
454
(13,91%)
-
2
Anna Korzeniewska
58
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOKONAJMY ZMIAN! ADRIAN ZALEWSKI
-
8
Patrycja Jewstafiew
2
(0,06%)
-
4
Wiktoria Winiecka
2
(0,06%)
-
2
Katarzyna Anna Matuszewska
0
(0,00%)
-
5
Andrzej Cezary Opaluch
4
(0,12%)
-
1
Adrian Zalewski
162
(4,96%)
-
7
Daniel Wiesław Dura
4
(0,12%)
-
3
Damian Szymon Wysocki
0
(0,00%)
-
6
Katarzyna Sobczak
3
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
1
Anna Aleksandra Dyker
73
(2,24%)
-
3
Joanna Marta Pawlik
9
(0,28%)
-
7
Jacek Tomasz Łuszczyk
38
(1,16%)
-
2
Czesław Mai
59
(1,81%)
-
9
Teresa Nagórna
11
(0,34%)
-
6
Lech Tadeusz Sznaza
16
(0,49%)
-
4
Jerzy Buczkowski
18
(0,55%)
-
5
Janina Kobus
24
(0,74%)
-
8
Grzegorz Wolski
5
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ
-
6
Waldemar Trzemżalski
39
(1,19%)
-
4
Regina Pająk
8
(0,25%)
-
8
Katarzyna Wilczyńska
63
(1,93%)
-
9
Ryszard Tadeusz Włodarczyk
20
(0,61%)
-
7
Magdalena Maria Wiktorowicz
24
(0,74%)
-
1
Halina Kuch
263
(8,06%)
-
2
Robert Bugajski
61
(1,87%)
-
3
Robert Dominik Krawczyk
31
(0,95%)
-
5
Grażyna Szefer
55
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zdzisław Ryder
255
(7,81%)
-
2
Piotr Stanisław Pierzyński
73
(2,24%)
-
7
Edyta Sabina Jarmołowicz
11
(0,34%)
-
3
Ryszard Sankowski
17
(0,52%)
-
5
Małgorzata Grażyna Sierpińska
52
(1,59%)
-
6
Roman Grabiec
23
(0,70%)
-
8
Michał Jędrzej Kuś
14
(0,43%)
-
4
Ewa Maria Turkiel
23
(0,70%)
-
9
Wanda Maria Gawra
25
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
7
Sebastian Piotr Bil
20
(0,61%)
-
6
Beata Maria Kujas
7
(0,21%)
-
9
Beata Anna Kamińska
8
(0,25%)
-
5
Joanna Maria Zmaczyńska
34
(1,04%)
-
8
Iwona Mirosława Brożek
30
(0,92%)
-
4
Marcin Zbigniew Zarzecki
16
(0,49%)
-
1
Marta Magdalena Korall
54
(1,65%)
-
2
Dariusz Paweł Borowczak
59
(1,81%)
-
3
Paolo Riccio
30
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
-
7
Jolanta Janina Kupień
4
(0,12%)
-
1
Maciej Józef Zaręba
69
(2,11%)
-
2
Marek Henryk Krzyżanowski
25
(0,77%)
-
3
Waldemar Reginiewicz
18
(0,55%)
-
4
Sebastian Jałocha
32
(0,98%)
-
5
Zbigniew Tabaka
30
(0,92%)
-
8
Karina Szymańczyk
4
(0,12%)
-
6
Anna Maria Walczak
5
(0,15%)
-
9
Elżbieta Pakoca
11
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
1
Jolanta Małgorzata Wegner
181
(5,54%)
-
2
Bogdan Adam Pomorski
88
(2,70%)
-
5
Małgorzata Lidia Kasperska
62
(1,90%)
-
9
Leszek Jan Bułakowski
43
(1,32%)
-
7
Łukasz Stryjek
5
(0,15%)
-
4
Piotr Kaczmarek
21
(0,64%)
-
3
Piotr Wojtanek
103
(3,15%)
-
8
Kamilla Magdalena Kubiak
3
(0,09%)
-
6
Barbara Joanna Leska
11
(0,34%)
Okręg 2
1 Maja, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Cechowa, Chełmińska, Chrząstkowo, Ciasna, ks. Bolesława Domańskiego, Drahimska, Gdańska, Harcerska, Jasna, Kilińskiego, Kilińszczaków, Klonowa, Kołobrzeska, Kościelna, T. Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Kujawska, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Miła, Morska, Nowomiejska, Osiedle Stefana Batorego, Osiedle Moje Marzenie, Osiedle Olimpijskie, Papieża Jana XXIII, Piaskowa, Piastowska, Plac Polski, Plac Wolności, Podgórna, Podleśna, Połczyńska, Poznańska, Pożarna, Północna, Półwiejska, Rzeczna, Rzemieślnicza, H. Sienkiewicza, Słoneczna, Smolna, Spokojna, S. Staszica, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Szpitalna, Tęczowa, Towarowa, Warzywna, Wąska, Wierzbowa, Wronia, Wybudowanie, Zamiejska, Zamkowa, Zaułek Chełmiński, Zbożowa, Zielna, Złota, Żabia, S. Żeromskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Maciej Michał Markowski
95
(2,68%)
-
1
Piotr Romanowski
238
(6,71%)
-
5
Mariusz Jerzy Eysymontt
97
(2,73%)
-
7
Jan Wyszyński
13
(0,37%)
-
3
Anita Kmiecik
62
(1,75%)
-
4
Marta Janina Murawska
34
(0,96%)
-
8
Czesław Nowacki
15
(0,42%)
-
6
Katarzyna Karpińska
49
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOKONAJMY ZMIAN! ADRIAN ZALEWSKI
-
5
Damian Adrian Bogdan
8
(0,23%)
-
8
Joanna Tomasik
1
(0,03%)
-
4
Kamila Szwedzka
7
(0,20%)
-
2
Katarzyna Krasnowska
5
(0,14%)
-
1
Paweł Tustanowski
18
(0,51%)
-
3
Włodek Bodar Wajer
5
(0,14%)
-
7
Maciej Żuk
3
(0,08%)
-
6
Jagoda Ciebiada
4
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
3
Małgorzata Zofia Zielonka-Rucińska
101
(2,85%)
-
1
Alicja Krystyna Szczepska-Pawlak
76
(2,14%)
-
2
Kamila Dagmara Trojanowska
115
(3,24%)
-
9
Alex Pawlus
15
(0,42%)
-
8
Mateusz Białas
36
(1,01%)
-
4
Marzena Sawko
13
(0,37%)
-
6
Annetta Bogumiła Czaszyńska
12
(0,34%)
-
7
Mirosław Stanisław Kosikowski
25
(0,70%)
-
5
Andrzej Piotr Wesołowski
39
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ
-
4
Franciszek Iwan
39
(1,10%)
-
5
Michał Krzysztof Kamiński
64
(1,80%)
-
6
Katarzyna Monika Kurczewska
38
(1,07%)
-
8
Marek Mariusz Moryson
43
(1,21%)
-
3
Janina Barbara Fischer
61
(1,72%)
-
1
Wanda Grochowska-Skonieczna
51
(1,44%)
-
2
Magdalena Bartosik
29
(0,82%)
-
9
Magdalena Świątkowska
93
(2,62%)
-
7
Stanisław Szymon Lipka
22
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Wanda Kukla
20
(0,56%)
-
1
Maria Minkowska
197
(5,55%)
-
2
Jarosław Topa
134
(3,78%)
-
3
Waldemar Matuszczak
126
(3,55%)
-
6
Zbigniew Potępa
17
(0,48%)
-
5
Kevin Sebastian Sankowski
35
(0,99%)
-
4
Alicja Gabriela Krasowska
42
(1,18%)
-
7
Sebastian Jerzy Majewski
14
(0,39%)
-
8
Joanna Ewelina Rosłaniec
20
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
5
Victor Bolesław Kacprzak
11
(0,31%)
-
6
Izabela Ewa Pestka
14
(0,39%)
-
8
Marta Warchoł
7
(0,20%)
-
9
Elżbieta Skoczylas
55
(1,55%)
-
7
Klaudia Dominika Kuźmińska
0
(0,00%)
-
2
Jacek Ryszard Jarczewski
92
(2,59%)
-
3
Tadeusz Gnojewski
127
(3,58%)
-
1
Krzysztof Grzegorz Piotrowski
421
(11,87%)
-
4
Małgorzata Piesiak
73
(2,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Jacek Lebiedź
17
(0,48%)
-
4
Karolina Maria Głowacka
22
(0,62%)
-
8
Michał Zaręba
28
(0,79%)
-
6
Przemysław Robert Michalak
4
(0,11%)
-
3
Kamila Joanna Romek
7
(0,20%)
-
2
Sławomir Walczak
14
(0,39%)
-
7
Dorota Monika Szczęsna
14
(0,39%)
-
5
Natalia Marianna Gorczyczewska
3
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
1
Anna Zenona Ogonowska
169
(4,76%)
-
2
Stanisław Sobolewski
111
(3,13%)
-
3
Jan Szymański
48
(1,35%)
-
5
Karolina Ewelina Szulc
14
(0,39%)
-
6
Krzysztof Ryszard Pastusiak
41
(1,16%)
-
4
Roland Klemens Gracz
26
(0,73%)
-
7
Wioletta Kołodziejczyk
20
(0,56%)
-
8
Ewa Kołosowska
16
(0,45%)
-
9
Adrian Jerzy Mróz
63
(1,78%)
Okręg 3
Aleja Aten Wałeckich, Generała Władysława Andersa, Bankowa, Batalionów Chłopskich, Bukowa, Chłodna, Chmielna, F. Chopina, Dębowa, M. Konopnickiej, Kościuszkowców, Krucza, prof. Antoniego Łowińskiego, A. Mickiewicza, Młynarska, Morzyce, Obrońców Westerplatte, Ogniowa, Ogrodowa, Okrężna, gen. Leopolda Okulickiego, Orla, Osiedle Dolne Miasto, Osiedle Nowe Morzyce, Osiedle Piastowskie, Osiedle Zacisze, Ignacego J. Paderewskiego, Partyzantów, Plac Zesłańców Sybiru, Pocztowa, Pomorska, Poniatowskiego, Macieja Rataja, Sądowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Topolowa, Urocza, Wiejska, Wilcza, Wileńska, Wincentego Witosa, Żyzna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Agnieszka Małgorzata Kowalska
28
(0,76%)
-
4
Waldemar Michał Wrzeszcz
66
(1,79%)
-
6
Katarzyna Wojtkowiak
34
(0,92%)
-
2
Klaudia Maria Święcicka
58
(1,57%)
-
7
Irena Liniewicz
39
(1,06%)
-
5
Arkadiusz Edward Ruth
25
(0,68%)
-
3
Adam Michał Biernacki
113
(3,06%)
-
1
Paweł Łakomy
230
(6,24%)
-
9
Maciej Marcin Łukaszewicz
67
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
5
Edyta Barbara Węglewska
35
(0,95%)
-
3
Magdalena Małgorzata Krawczyk
111
(3,01%)
-
6
Grażyna Małgorzata Zbyszyńska
47
(1,27%)
-
1
Bożena Alicja Terefenko
194
(5,26%)
-
4
Dorota Izabela Cichocka
21
(0,57%)
-
7
Adam Bogdan Markiewicz
18
(0,49%)
-
2
Sławomir Nelus
31
(0,84%)
-
8
Jacek Winiarski
19
(0,52%)
-
9
Arkadiusz Kazimierz Szczerbo-Niefiedowicz
29
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ
-
8
Monika Elżbieta Szymańska
34
(0,92%)
-
9
Eugeniusz Wilczyński
38
(1,03%)
-
3
Łucja Bożena Dzioch
17
(0,46%)
-
1
Bogusława Maria Towalewska
198
(5,37%)
-
2
Stanisław Bęben
73
(1,98%)
-
5
Tadeusz Łożecki
64
(1,74%)
-
4
Ewa Kwiatkowska
37
(1,00%)
-
6
Alfred Mikłaszewicz
162
(4,39%)
-
7
Zbigniew Stanisław Soszyński
52
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Teresa Magdalena Szczygieł
20
(0,54%)
-
9
Marta Agnieszka Górecka
25
(0,68%)
-
6
Halina Aniela Obidzińska
20
(0,54%)
-
3
Katarzyna Rejniak
37
(1,00%)
-
2
Marek Ireneusz Giłka
144
(3,90%)
-
1
Maciej Jerzy Goszczyński
343
(9,30%)
-
5
Seweryn Kosecki
20
(0,54%)
-
4
Mirosław Wójcicki
84
(2,28%)
-
8
Damian Marek Marchlewski
57
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
1
Jolanta Urszula Parandyk
95
(2,58%)
-
4
Łucja Maria Kindel
35
(0,95%)
-
2
Jadwiga Franciszka Cyrklewicz
54
(1,46%)
-
5
Piotr Wacław Konopka
37
(1,00%)
-
6
Grzegorz Eugeniusz Iwan
14
(0,38%)
-
8
Mateusz Piasecki
13
(0,35%)
-
3
Joanna Małgorzata Mucha
21
(0,57%)
-
9
Michał Grzegorz Wójcicki
9
(0,24%)
-
7
Barbara Aleksandra Serafin
57
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
-
5
Roman Czesław Kachelski
2
(0,05%)
-
2
Dariusz Świercz
70
(1,90%)
-
4
Jolanta Danuta Adamkiewicz
11
(0,30%)
-
1
Celina Bielat
35
(0,95%)
-
7
Aleksandra Smaga
8
(0,22%)
-
6
Bogumił Jan Michalak
5
(0,14%)
-
3
Małgorzata Bogusława Markiewicz
10
(0,27%)
-
8
Janusz Henryk Myczek
4
(0,11%)
-
9
Mateusz Zaręba
27
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
4
Anna Jadwiga Kszak-Krzyżanowska
62
(1,68%)
-
8
Dominika Jakubiak
23
(0,62%)
-
2
Andrzej Kwiatkowski
103
(2,79%)
-
7
Ireneusz Krzysztof Gaworek
25
(0,68%)
-
3
Lech Ryder
39
(1,06%)
-
1
Andrzej Lech Ksepko
216
(5,86%)
-
5
Alicja Mirona Kupińska
6
(0,16%)
-
9
Wiktor Henryk Kwaśniewski
101
(2,74%)
-
6
Anna Helena Rosińska
16
(0,43%)