Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Działoszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Ciura
397
(6,27%)
-
3
Walerian Bęben
355
(5,61%)
-
2
Aneta Monika Brzezińska-Leszczyk
265
(4,19%)
-
5
Leszek Michał Kopera
257
(4,06%)
-
4
Anna Monika Tkaczyńska
463
(7,32%)
-
6
Sylwia Konieczko
166
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Przemysław Jagielski
277
(4,38%)
-
2
Maksymilian Hubert Drab
413
(6,53%)
-
4
Łukasz Puchała
392
(6,19%)
-
3
Mariola Olejnik
162
(2,56%)
-
5
Małgorzata Jolanta Bułacz
157
(2,48%)
-
6
Beata Olejnik
65
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dorota Rabiniak
233
(3,68%)
-
4
Przemysław Leszczyk
199
(3,14%)
-
5
Witold Świtała
101
(1,60%)
-
6
Tomasz Barański
110
(1,74%)
-
1
Violetta Renata Wanat-Sobczak
510
(8,06%)
-
2
Bożena Jadwiga Rak
177
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ
-
6
Dorota Teresa Wiskulska
266
(4,20%)
-
3
Ewa Joanna Hak
123
(1,94%)
-
1
Tomasz Piotr Borgul
427
(6,75%)
-
2
Marek Sylwester Leszczyński
351
(5,55%)
-
4
Agnieszka Leszczyk
138
(2,18%)
-
5
Ryszard Jerzy Brzozowski
324
(5,12%)
Okręg 2
gm. Siemkowice gm. Kiełczygłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Radosław Gaik
864
(18,34%)
-
2
Jacek Mirosław Różański
348
(7,39%)
-
5
Monika Karolina Freus
135
(2,87%)
-
3
Damian Konrad Wrona
765
(16,24%)
-
4
Anna Walkowiak
122
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Karolina Żaneta Guc
92
(1,95%)
-
5
Marek Szczerkowski
36
(0,76%)
-
3
Agnieszka Ewa Szlachcic
62
(1,32%)
-
2
Agnieszka Marta Ścigała
65
(1,38%)
-
4
Emil Józefiak
21
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Ewa Bednarek
179
(3,80%)
-
3
Jacek Henryk Michalak
61
(1,29%)
-
4
Agnieszka Honorata Brzezowska
117
(2,48%)
-
5
Barbara Rabenda
65
(1,38%)
-
1
Tadeusz Jerzy Ślusarek
1 267
(26,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ
-
4
Sonia Anna Słomian
29
(0,62%)
-
2
Marcin Wiesław Mielczarek
75
(1,59%)
-
1
Ryszard Józef Wolnowski
167
(3,54%)
-
5
Magdalena Anna Bazan
63
(1,34%)
-
3
Beata Małgorzata Pietruszka
179
(3,80%)
Okręg 3
gm. Strzelce Wielkie gm. Nowa Brzeźnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marta Magdalena Kołodziej
501
(11,60%)
-
3
Magdalena Anna Lewandowska
214
(4,95%)
-
2
Marcin Janusz Szmigiel
472
(10,93%)
-
4
Tadeusz Szymańczyk
295
(6,83%)
-
5
Krzysztof Drewniak
91
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Paulina Maria Musiał
131
(3,03%)
-
5
Robert Michał Posmyk
19
(0,44%)
-
1
Beata Katarzyna Wojewoda
120
(2,78%)
-
3
Jarosław Skóra
33
(0,76%)
-
4
Ilona Posmyk
41
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Paweł Paprzycki
270
(6,25%)
-
3
Tomasz Dygaś
282
(6,53%)
-
4
Renata Jochemczak
66
(1,53%)
-
5
Agnieszka Morga
347
(8,03%)
-
1
Leszek Stanisław Waga
971
(22,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ
-
1
Maciej Karol Rabenda
140
(3,24%)
-
4
Beata Anna Cichowlas
70
(1,62%)
-
3
Agnieszka Teresa Pukacz
52
(1,20%)
-
5
Sylwester Adam Modliński
125
(2,89%)
-
2
Agnieszka Łucja Sowińska
79
(1,83%)
Okręg 4
gm. Pajęczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Janusz Gajęcki
735
(13,61%)
-
3
Edyta Wolak
168
(3,11%)
-
2
Dorota Agnieszka Jaskuła
354
(6,55%)
-
6
Jan Franciszek Pasek
281
(5,20%)
-
5
Barbara Urszula Gębicka
173
(3,20%)
-
4
Czesław Pluskota
75
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Przemysław Tokarski
107
(1,98%)
-
5
Daria Katarzyna Szefer
16
(0,30%)
-
2
Grzegorz Michał Przygodzki
210
(3,89%)
-
3
Marcin Pająk
229
(4,24%)
-
4
Monika Ewa Glądała
37
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Bożena Jadwiga Szczerkowska
104
(1,93%)
-
4
Agnieszka Pęciak
64
(1,18%)
-
5
Justyna Aneta Kukułka
23
(0,43%)
-
2
Sebastian Bogdan Barczak
877
(16,23%)
-
1
Michał Jerzy Paśnik
197
(3,65%)
-
6
Jacek Kazimierz Uchroński
106
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ
-
3
Grzegorz Józef Jeziorowski
120
(2,22%)
-
1
Jacek Witold Lewera
625
(11,57%)
-
4
Danuta Krystyna Skoczylas
151
(2,80%)
-
6
Karina Józefa Jenś
276
(5,11%)
-
5
Barbara Monika Krawczyk
71
(1,31%)
-
2
Ireneusz Bolesław Charciarek
403
(7,46%)
Okręg 5
gm. Rząśnia gm. Sulmierzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Łukasz Marcin Smużniak
162
(3,14%)
-
5
Agnieszka Anna Wychowałek
235
(4,56%)
-
1
Marzena Alina Kowalska
558
(10,83%)
-
3
Piotr Mateusz Telenga
322
(6,25%)
-
4
Michał Konieczny
321
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Małgorzata Violetta Świątkowska
90
(1,75%)
-
3
Mariusz Pietrzyk
81
(1,57%)
-
4
Piotr Rozumek
171
(3,32%)
-
5
Aneta Beata Włódarczyk
76
(1,47%)
-
1
Przemysław Szczerkowski
527
(10,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Maciej Sikora
1 012
(19,64%)
-
2
Dorota Justyna Mularczyk
120
(2,33%)
-
3
Justyna Lucyna Zimowska
57
(1,11%)
-
4
Przemysław Rozpendowski
30
(0,58%)
-
5
Rafał Robert Telinga
145
(2,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ
-
1
Anna Teresa Pierzyna
364
(7,06%)
-
2
Jerzy Staszczyk
473
(9,18%)
-
5
Elżbieta Izabela Klekotka
92
(1,79%)
-
4
Krzysztof Włodarczyk
251
(4,87%)
-
3
Grzegorz Marek Kosur
67
(1,30%)