Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dębołęka, Kłosowo, Świętosław, Boguszyn, Kolno, Lipie, Laski Wałeckie.
Pokaż więcej
Bogusława Jadwiga Wojdyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
93
(30,00%)
Kornel Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
217
(70,00%)
Okręg 2
Dobrzyca, Iłowiec, Rudki, Górnica, Jarogniewie, Jeziorko
Pokaż więcej
Karol Stanisław Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
139
(49,12%)
Dariusz Tomasz Szałowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
83
(29,33%)
Piotr Robert Kisielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
61
(21,55%)
Okręg 3
Dobrogoszcz, Glinki, Karsibór
Pokaż więcej
Jolanta Teresa Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
130
(45,45%)
Justyna Edyta Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
156
(54,55%)
Okręg 4
Golce, Lubno, Omulno
Pokaż więcej
Janusz Józef Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
151
(53,93%)
Witold Rup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
129
(46,07%)
Okręg 5
Kłębowiec, Kołatnik, Piława, Pluskota, Rudnica
Pokaż więcej
Andrzej Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
125
(38,94%)
Waldemar Stanisław Karaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
92
(28,66%)
Agnieszka Ostaszewska - Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
104
(32,40%)
Okręg 6
Nowa Szwecja, Szwecja
Pokaż więcej
Stanisław Mariusz Kudyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
112
(32,75%)
Marek Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
103
(30,12%)
Ryszard Piotr Kwaśnica
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
127
(37,13%)
Okręg 7
Czechyń, Głowaczewo, Ostrowiec, Zdbice
Pokaż więcej
Ewa Spychalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
141
(37,90%)
Marek Jerzy Kapecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
187
(50,27%)
Wojciech Andrzej Juroszek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
44
(11,83%)
Okręg 8
Bukowa Góra, Chude, Czapla, Dobrzyca Leśna, Witankowo, Wiesiółka, Sitowo
Pokaż więcej
Witold Leonard Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
121
(39,41%)
Jacek Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
186
(60,59%)
Okręg 9
Dobino, Przybkowo, Wałcz Drugi
Pokaż więcej
Czesław Marian Kubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
141
(47,96%)
Beata Wojtunik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
153
(52,04%)
Okręg 10
Iwona Angelika Gosławska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
252
(72,41%)
Tadeusz Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
96
(27,59%)
Okręg 11
Brzezinki, Gostomia, Łąki, Popowo
Pokaż więcej
Jan Uran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
191
(58,23%)
Jan Antkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
110
(33,54%)
Zbigniew Ficoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
27
(8,23%)
Okręg 12
Strączno, Wałcz Pierwszy
Pokaż więcej
Dariusz Jan Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
79
(28,11%)
Robert Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
202
(71,89%)
Okręg 13
Nagórze, Nakielno, Rutwica
Pokaż więcej
Robert Kamil Dłużak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
134
(57,76%)
Mieczysław Stoltman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
98
(42,24%)
Okręg 14
Dariusz Adam Kujszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
166
(52,53%)
Sylwia Bogumiła Walczak - Nowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GĄSIOROWSKIEGO
150
(47,47%)
Okręg 15
Dzikowo, Ługi Wałeckie, Prusinowo Wałeckie, Prusinówko, Rusinowo, Smoląg, Papowo
Pokaż więcej
Zbigniew Hejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
0
(0,00%)