Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Biskupice Oławskie z przysiółkiem Celina, Brzezinki, Chwałowice, Dębina, Dziuplina z osadą Mościsko, Grędzina, Kopalina, Łęg, Miłocice, Miłocice Małe, Miłoszyce, Minkowice Oławskie, Nowy Dwór z osadą Stanków, Piekary, Wójcice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L
-
3
Tomasz Adam Szarata
15
(0,48%)
-
2
Krzysztof Michał Nowakowicz
110
(3,52%)
-
1
Krystian Stanisław Skrzydłowski
66
(2,11%)
-
7
Weronika Kinga Koliczko
6
(0,19%)
-
5
Paweł Marcin Kozłowski
51
(1,63%)
-
4
Anna Maria Łozienko
25
(0,80%)
-
6
Alicja Agnieszka Sidor
11
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Rygielski
200
(6,40%)
-
4
Daniel Adam Iwański
128
(4,10%)
-
5
Julian Kozłowski
160
(5,12%)
-
8
Malwina Klara Bajsarowicz
25
(0,80%)
-
3
Bartosz Tomasz Roskosz
112
(3,59%)
-
2
Janina Sypek
124
(3,97%)
-
9
Monika Burzyńska
23
(0,74%)
-
6
Kamil Paweł Makarowski
47
(1,50%)
-
7
Anna Celina Jabłońska
22
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO
-
5
Marek Piotr Solarewicz
17
(0,54%)
-
8
Małgorzata Maria Rzempołuch
25
(0,80%)
-
9
Zbigniew Marek Frąckowiak
47
(1,50%)
-
1
Marek Grzegorz Starczewski
224
(7,17%)
-
7
Krystyna Stanisława Jaruszewska
32
(1,02%)
-
6
Julian Regec
62
(1,99%)
-
2
Jolanta Weronika Łątka
56
(1,79%)
-
4
Maria Irena Nuszczyńska
59
(1,89%)
-
3
Michał Tomasz Wolski
201
(6,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET
-
2
Janusz Lech Kłosak
2
(0,06%)
-
3
Adam Wacław Kozłowski
6
(0,19%)
-
1
Rafał Laszkowski
19
(0,61%)
-
4
Edyta Marta Grzeszczyszyn
7
(0,22%)
-
5
Natalia Deszczka
6
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023
-
5
Marcin Mariusz Sztaba
150
(4,80%)
-
4
Stanisław Łukasik
158
(5,06%)
-
6
Tadeusz Dzwonek
100
(3,20%)
-
1
Joanna Beata Kamińska
166
(5,32%)
-
2
Robert Janusz Jadczak
358
(11,46%)
-
3
Marzena Barbara Bar
99
(3,17%)
-
7
Krystyna Zofia Kot
95
(3,04%)
-
9
Bogusława Cycak
21
(0,67%)
-
8
Krzysztof Marcin Olchówka
88
(2,82%)
Okręg 2
Jelcz-Laskowice: (Osiedle Jelcz)-ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Kolonijna, Krótka, Kukułcza, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Niklowa, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Oławska od nr 200 do końca, Prusa, Sosnowa, Stalowa, Stawowa, Świerkowa, Topolowa, Wrocławska; (Osiedle Fabryczne)-ulice: Działkowa, Inżynierska, Techników, Zachodnia; (Osiedle Europejskie)-ulice: Basenowa, Bażantowa, Belgijska, Bociania, Holenderska, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Krucza, Łabędzia, Oławska 51 - 61 nieparzyste, Orla, Słowicza, Sokola, Sowia, Strusia, Wenecka, Włoska, Żurawia; (Osiedle Metalowców)-ulice: Aleja Młodych, Bożka 27 - 45 nieparzyste, od 34 do końca, Bryły, Cegielskiego, Drzewieckiego, Grabskiego, Liliowa, Oławska 23A - 23C, 50 - 72 parzyste, Tańskiego 1 - 20, 22, Żwirki, pl. Jana Pawła II; (Osiedle Domków Jednorodzinnych)-ulice: Bożka 1A - 26, 28 - 32 parzyste, Chabrowa, Fiołkowa, Frezjowa, Gimnazjalna, Irysowa, Licealna, Makowa, Różana, Rumiankowa, pl. Słonecznikowy, Tańskiego nr 21 i od nr 23 do końca, pl. Wrzosowy, pl. Targowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L
-
8
Magdalena Beata Rogalska
87
(2,65%)
-
3
Marcin Michał Jaszczyszyn
75
(2,29%)
-
5
Małgorzata Maria Kowalska
21
(0,64%)
-
2
Rafał Krzysztof Biszczad
54
(1,65%)
-
1
Weronika Ewa Kuszyk
183
(5,58%)
-
4
Jarosław Jacek Sztyk
26
(0,79%)
-
6
Wojciech Jakub Trzciński
6
(0,18%)
-
7
Wojciech Jacek Włodarczyk
67
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Karolina Kolado
164
(5,00%)
-
4
Grzegorz Stanisław Kalinkowski
73
(2,23%)
-
7
Małgorzata Maria Gołębiewska
30
(0,92%)
-
3
Ryszard Andrzej Sierpiński
99
(3,02%)
-
5
Kamila Marianna Ciastek-Majtyka
62
(1,89%)
-
1
Michał Wojciech Pakosz
459
(14,01%)
-
6
Janusz Tadeusz Kładź
37
(1,13%)
-
9
Tomasz Artur Oleksyn
60
(1,83%)
-
8
Irena Piątek
19
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO
-
1
Witold Krzysztof Deryło
108
(3,30%)
-
3
Damian Chartuniewicz
61
(1,86%)
-
2
Danuta Stanisława Mikulewicz
45
(1,37%)
-
6
Elżbieta Danuta Woroniecka
43
(1,31%)
-
4
Tomasz Jacek Kareł
28
(0,85%)
-
5
Martyna Jurczyńska
44
(1,34%)
-
7
Paweł Grzegorz Kurkowski
19
(0,58%)
-
9
Piotr Marek Stajszczyk
219
(6,68%)
-
8
Katarzyna Małgorzata Pawłowska
16
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET
-
2
Adam Franciszek Zawada
23
(0,70%)
-
6
Dariusz Marszałek
5
(0,15%)
-
4
Sylwia Monika Deszczka
4
(0,12%)
-
5
Henryk Aleksander Stengert
3
(0,09%)
-
3
Agnieszka Janina Błaś
7
(0,21%)
-
7
Stanisław Bolesław Urbański
2
(0,06%)
-
1
Walentyna Krystyna Dekret
94
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023
-
3
Aleksandra Czernik
107
(3,27%)
-
2
Krzysztof Piotr Woźniak
263
(8,03%)
-
4
Marian Skrętkowicz
98
(2,99%)
-
1
Beata Józefa Bejda
205
(6,26%)
-
5
Iwona Jadwiga Płaczek
59
(1,80%)
-
6
Władysława Lech
95
(2,90%)
-
7
Władysław Bogumiły Legieżyński
41
(1,25%)
-
9
Maria Teresa Śliwińska
95
(2,90%)
-
8
Zbigniew Hyra
71
(2,17%)
Okręg 3
Jelcz-Laskowice : (Osiedle Piastowskie)-ulice: Aleja Wolności 2 - 30 parzyste, od 44 do końca, Oławska 16 - 44, Piastowska 1 - 30; (Osiedle Komunalne)-ulice: Aleja Wolności 1A, 1B, 3A - 11B, nieparzyste, 34A - 40B, Garażowa, Mieszka I, Partyzantów, Piastowska od 32 do końca; (Osiedle Hirszfelda)-ulice: Hirszfelda, Aleja Wolności 1C - 1G; (Osiedle Laskowice)-ulice: Biskupskiego, Chwałowicka, Cicha, Dziuplińska, Folwarczna, Kasztanowa, Kolejowa, Kowalińskiego, Lipcowa, Listowskiego, Łąkowa, Majowa, Mleczna, Morelowa, Oleśnicka, Oławska od nr 1 do nr 13, Parkowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Strzelnicza, Szkolna, Świętochowskiego, Tołpy, Treski, Turniejowa, Tymienieckiego, Wąskopolna, Wiejska, Wiśniowa, Witosa, Zacisze, Zielona, Ziołowa, Żurawskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L
-
6
Jakub Krent
54
(1,58%)
-
2
Piotr Krzysztof Piechota
73
(2,14%)
-
1
Jacek Łukasz Załubski
137
(4,01%)
-
8
Agata Monika Rodziewicz-Struzik
10
(0,29%)
-
7
Marta Piestrak
32
(0,94%)
-
4
Krzysztof Kamil Płatek
53
(1,55%)
-
3
Agata Szarata
18
(0,53%)
-
5
Justyna Beata Wołoszyn
20
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krystyna Anna Górkiewicz
109
(3,19%)
-
8
Jolanta Małgorzata Sikorska
20
(0,59%)
-
7
Anna Elżbieta Polak-Kołtowska
17
(0,50%)
-
5
Wincenty Jan Marchewski
169
(4,95%)
-
4
Marcin Rozumiszewski
62
(1,82%)
-
1
Łukasz Marek Dudkowski
423
(12,39%)
-
6
Dawid Żytkowski
31
(0,91%)
-
9
Jadwiga Alfreda Parzyszek
30
(0,88%)
-
2
Ireneusz Adam Stachnio
385
(11,28%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO
-
2
Zofia Małgorzata Pająk
55
(1,61%)
-
3
Jan Marian Rostalski
60
(1,76%)
-
8
Roma Maria Rynowiecka-Drogosz
20
(0,59%)
-
5
Błażej Sylwester Telążka
102
(2,99%)
-
1
Krzysztof Wróblewski
112
(3,28%)
-
4
Paweł Stefan Przyborowski
100
(2,93%)
-
6
Jacek Andrzej Mikołajczyk
136
(3,98%)
-
9
Anita Katarzyna Kostrzewa
19
(0,56%)
-
7
Mariola Małgorzata Biernaczyk
44
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET
-
3
Wojciech Zygmunt Dziakowicz
13
(0,38%)
-
2
Jan Dekret
9
(0,26%)
-
4
Adam Kamiński
49
(0,63%)
-
5
Teresa Wiesława Biernacka
5
(0,15%)
-
1
Zdzisław Gadomski
8
(0,23%)
-
6
Edyta Ewa Laszkowska
1
(0,03%)
-
7
Małgorzata Wioleta Morawska
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023
-
4
Karol Markowski
116
(3,40%)
-
3
Barbara Jadwiga Kowalenko
101
(2,96%)
-
1
Bogdan Dariusz Szczęśniak
405
(11,87%)
-
2
Tadeusz Henryk Babski
142
(4,16%)
-
5
Leszek Krzysztof Srokowski
87
(2,55%)
-
6
Janina Zofia Hernas
124
(3,63%)
-
7
Piotr Bogusław Skrętkowicz
59
(1,73%)
-
9
Monika Małgorzata Koksanowicz
21
(0,62%)
-
8
Danuta Ignacja Kulik
23
(0,67%)