Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Świdnica: Brzoskwiniowa, Długa, Malinowa, Myśliwska, Poziomkowa, Słoneczna Dolina, Spacerowa, Truskawkowa, Wiśniowe Wzgórze, Wypoczynek
Pokaż więcej
Błażej Józef Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
199
(79,60%)
Jerzy Kazimierz Kochman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
51
(20,40%)
Okręg 2
Świdnica: Krótka, Obwodowa od 15 do 23, Ogrodowa, Parkowa, Sadowa, Sportowa
Pokaż więcej
Daniel Maciej Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
174
(62,59%)
Maciej Piotr Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
104
(37,41%)
Okręg 3
Świdnica: Cisowa, Dębowa, Drzymały, Klonowa, Kościuszki, Leśna, Lipowa, Obwodowa 4, Piaskowa, Sosnowa, Świerkowa
Pokaż więcej
Tomasz Jan Marczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
122
(64,55%)
Jolanta Urszula Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
67
(35,45%)
Okręg 4
Świdnica: Boczna, Bunkrowa, Chabrowa, Cicha, Grzybowa, Kosynierów, Łąkowa, Makowa, Mieszka I, Miła, Rumiankowa
Pokaż więcej
Barbara Rogozińska-Klocek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
149
(68,98%)
Paweł Mariusz Polewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
67
(31,02%)
Okręg 5
Łochowo, Piaski
Pokaż więcej
Danuta Janek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
65
(56,52%)
Sabina Skorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
50
(43,48%)
Okręg 6
Buchałów, Orzewo, Radomia
Pokaż więcej
Rafał Bartosz Trafała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
124
(42,76%)
Marek Stefan Bursztyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
166
(57,24%)
Okręg 7
Drzonów, Wirówek
Pokaż więcej
Maria Anna Tarczewska-Sierko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
0
(0,00%)
Okręg 8
Beata Helena Pańtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
175
(59,52%)
Romuald Tadeusz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
119
(40,48%)
Okręg 9
Grabowiec, Lipno
Pokaż więcej
Wioletta Mazuro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
84
(52,83%)
Halina Julia Gałat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
75
(47,17%)
Okręg 10
Teresa Anna Sygut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
177
(76,62%)
Małgorzata Dorota Surynt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
54
(23,38%)
Okręg 11
Dobra, Letnica od 65 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Barbara Stafecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
44
(42,72%)
Adam Piotr Szreder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
59
(57,28%)
Okręg 12
Letnica od 1 do 64
Pokaż więcej
Edward Stefan Jagoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
86
(49,43%)
Dorota Cymbała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
88
(50,57%)
Okręg 13
Wilkanowo: Kosowa, Kukułcza, Orla, Pawia, Piaskowa, Sokola, Sowia, Strusia, Szkolna
Pokaż więcej
Lidia Katarzyna Kocąka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
91
(54,49%)
Jolanta Dorota Kokulewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
76
(45,51%)
Okręg 14
Rybno, Wilkanowo: Brzozowa, Dolina Zielona, Ogrodnicza, Przysiółek Rybno, Strumykowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Karol Julian Wiler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
0
(0,00%)
Okręg 15
Wilkanowo: Akacjowa, Jagodowa, Kościelna, Krótka, Osiedle Przylesie, Polanka, Wandy Komarnickiej
Pokaż więcej
Jan Bitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
0
(0,00%)