Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bielica, Cieszyniec, Stary Cieszyn, Stojpy
Pokaż więcej
Elżbieta Stanisława Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
55
(51,40%)
Zbigniew Radziejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(48,60%)
Okręg 2
Krystyna Elżbieta Smotrycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
30
(38,46%)
Marcin Rafał Złomańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
38
(48,72%)
Cezary Jan Sidor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(12,82%)
Okręg 3
Godkowo 1A - 23, 48 - 61, 74 i powyżej, Kwitajny Wielkie
Pokaż więcej
Sławomir Łesyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
27
(29,03%)
Zdzisław Świstak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY RADNY
20
(21,51%)
Wiesław Świstak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
46
(49,46%)
Okręg 4
Godkowo 24 - 47, 62 - 68
Pokaż więcej
Paweł Gajownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
17
(17,71%)
Radosław Białobrzeski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY RADNY
47
(48,96%)
Janusz Hulanicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
26
(27,08%)
Mateusz Zabłocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(6,25%)
Okręg 5
Klekotki, Skowrony
Pokaż więcej
Halina Potrapeluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
16
(18,39%)
Halina Potrapeluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
28
(32,18%)
Konrad Dyl
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(49,43%)
Okręg 6
Swędkowo, Szymbory
Pokaż więcej
Przemysław Drysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
32
(30,48%)
Stefania Hołowata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY RADNY
21
(20,00%)
Anna Kabłasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z NAMI LEPIEJ
24
(22,86%)
Teresa Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
19
(18,10%)
Eugeniusz Kokytka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(8,57%)
Okręg 7
Mariusz Dziki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
59
(49,58%)
Lilianna Bogumiła Niska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(50,42%)
Okręg 8
Ryszard Łapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
0
(0,00%)
Okręg 9
Łępno, Dąbkowo
Pokaż więcej
Krystyna Danuta Małodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
36
(46,75%)
Renata Korwel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
28
(36,36%)
Adam Rębowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(16,88%)
Okręg 10
Krykajny, Olkowo, Piskajny
Pokaż więcej
Beata Kalińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
11
(21,57%)
Wiesław Krzysztof Rudnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
28
(54,90%)
Henryk Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(23,53%)
Okręg 11
Ząbrowiec, Zimnochy
Pokaż więcej
Wiesława Staruch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŁESYK
18
(24,32%)
Ewa Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
56
(75,68%)
Okręg 12
Gwiździny, Lesiska
Pokaż więcej
Natalia Katarzyna Ciarcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY RADNY
30
(53,57%)
Władysław Klepacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
16
(28,57%)
Rafał Adam Łapka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(17,86%)
Okręg 13
Robert Knyżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
47
(71,21%)
Piotr Matwiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
19
(28,79%)
Okręg 14
Grużajny, Nawty, Siedlisko
Pokaż więcej
Marta Anna Piórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
18
(40,91%)
Helena Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
20
(45,45%)
Agnieszka Marianna Brewko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(13,64%)
Okręg 15
Burdajny, Miłosna, Plajny
Pokaż więcej
Stanisław Bogdan Ozga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY RADNY
28
(32,56%)
Tomasz Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
41
(47,67%)
Barbara Zadworna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(19,77%)