Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo TURZNO
Pokaż więcej
Hanna Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
12
(9,68%)
Jan Myszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
65
(52,42%)
Stanisław Pituch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(4,84%)
Stanisław Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
41
(33,06%)
Okręg 2
Sołectwo TURZYNEK
Pokaż więcej
Artur Stanisław Liszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
19
(21,84%)
Marzena Halina Mania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
57
(65,52%)
Mateusz Minkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
11
(12,64%)
Okręg 3
Sołectwa: NIESTUSZEWO, PODZAMCZE
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
20
(16,95%)
Andrzej Sobociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
53
(44,92%)
Mirosława Dorota Kulpa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
45
(38,14%)
Okręg 4
Sołectwa: DĄBRÓWKA, RACIĄŻEK ulice: Czereśniowa, Pole
Pokaż więcej
Barbara Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
36
(34,29%)
Magdalena Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
26
(24,76%)
Rafał Wojciech Klejbach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3
(2,86%)
Sławomir Piotr Wypij
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
40
(38,10%)
Okręg 5
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Ogrodowa, Sadowa, Szkolna, Wiśniowa
Pokaż więcej
Ewelina Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
42
(46,15%)
Rafał Grzegorz Tomala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
18
(19,78%)
Marek Piotr Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
31
(34,07%)
Okręg 6
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Okrężna, Przedmiejska
Pokaż więcej
Agnieszka Niedźwiedzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
28
(65,12%)
Tomasz Józef Jabłoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(13,95%)
Jolanta Maria Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
9
(20,93%)
Okręg 7
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Akacjowa, Dębowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa, Wiatraczna, Wierzbowa
Pokaż więcej
Mariusz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
75
(53,57%)
Wanda Stanisława Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
27
(19,29%)
Zenon Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
38
(27,14%)
Okręg 8
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Brzozowa, Glinki, Leśna
Pokaż więcej
Tomasz Szczepanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
31
(30,10%)
Krzysztof Sadowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(25,24%)
Grażyna Danuta Graczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
46
(44,66%)
Okręg 9
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Aleja 700 – lecia, Paśniki, Podgórna
Pokaż więcej
Andrzej Grzegorz Zykubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
29
(26,36%)
Maciej Jerzy Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
34
(30,91%)
Jacek Andrzej Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(14,55%)
Elżbieta Waszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
31
(28,18%)
Okręg 10
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Kwiatowa, Polna, Spokojna, Zamkowa (nr 1 - nr 27), Złota
Pokaż więcej
Marek Chęsiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
34
(26,77%)
Jerzy Łukasz Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
37
(29,13%)
Marek Andrzej Nowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(4,72%)
Sławomir Kosmal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
50
(39,37%)
Okręg 11
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Cicha, Nadgórna, Wąska, Zamkowa (nr 28 - nr 64)
Pokaż więcej
Zbigniew Małecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
44
(44,00%)
Piotr Kostecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(16,00%)
Agnieszka Maria Wyborska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
40
(40,00%)
Okręg 12
Sołectwo RACIĄŻEK ulice: Ks. Bogdana Jarominiaka, Rynkowa, Winniczna, Wysoka
Pokaż więcej
Remigiusz Damian Narkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
39
(39,80%)
Stanisław Marian Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
18
(18,37%)
Jan Józef Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
41
(41,84%)
Okręg 13
Sołectwo PODOLE (nr 1 - nr 33)
Pokaż więcej
Joanna Maria Ćwiklińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
30
(30,00%)
Arkadiusz Kopaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
41
(41,00%)
Sebastian Adrian Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4
(4,00%)
Lidia Masłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
25
(25,00%)
Okręg 14
Sołectwo PODOLE (nr 34 - nr 78)
Pokaż więcej
Włodzimierz Waldemar Juśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
47
(39,17%)
Agnieszka Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CEGLEWSKIEGO
5
(4,17%)
Zdzisław Franciszek Szopa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(22,50%)
Anna Zofia Haberska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
41
(34,17%)
Okręg 15
Sołectwo SIARZEWO
Pokaż więcej
Anna Rybczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MARJAŃSKIEGO - GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
81
(60,90%)
Andrzej Dębski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(22,56%)
Marcin Robert Polanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
22
(16,54%)