Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Leśna, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, Północna, Wesoła od 2 do końca-numery parzyste, Zielona
Pokaż więcej
Beata Teresa Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
141
(41,84%)
Barbara Helena Torchalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
85
(25,22%)
Tomasz Cezary Goździk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
111
(32,94%)
Okręg 2
Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Cmentarna, Fabryczna, Działkowa, Kościuszki 1 - 10, 12 - 18a-numery parzyste, od 20 do końca-numery parzyste, Krzywa, Letnia, Słoneczna, Niecała, Piotrkowska, Południowa, Spacerowa, Szkolna, Wesoła od 1 do końca-numery nieparzyste
Pokaż więcej
Marcin Piotr Olejnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(33,10%)
Magdalena Anna Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
133
(45,86%)
Marta Ewa Domańska-Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
61
(21,03%)
Okręg 3
Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Kościuszki 11 - 19 numery nieparzyste, od 21 do końca-numery nieparzyste
Pokaż więcej
Kamil Józef Jędrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
43
(10,89%)
Mariusz Zenon Koszelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
80
(20,25%)
Jolanta Zofia Kabzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
189
(47,85%)
Jolanta Agnieszka Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
83
(21,01%)
Okręg 4
Sołectwa: Blizin, Kamienna, Laski, Ludwików, Radziątków
Pokaż więcej
Kamila Magdalena Kaczorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
172
(45,87%)
Monika Alina Czarczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
150
(40,00%)
Wojciech Tadeusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(6,93%)
Izabela Katarzyna Barczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
27
(7,20%)
Okręg 5
Sołectwa: Parzniewice (miejscowość: Parzniewice Duże, Parzniewice Małe), Parzniewiczki, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Poraj
Pokaż więcej
Jerzy Władysław Krzesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
88
(29,43%)
Edyta Zajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
29
(9,70%)
Beata Łaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
83
(27,76%)
Maria Biegańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ
99
(33,11%)
Okręg 6
Sołectwa: Glina, Krzyżanów, Piaski
Pokaż więcej
Edyta Elżbieta Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
211
(57,65%)
Dorota Zofia Grącik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
155
(42,35%)
Okręg 7
Sołectwa: Jeżów, Siomki, Wygoda
Pokaż więcej
Paweł Grzegorz Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
182
(35,27%)
Anetta Krzysztofa Barczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
96
(18,60%)
Maria Gabriela Kosmala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
173
(33,53%)
Agata Alina Ryżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ
65
(12,60%)
Okręg 8
Sołectwa: Bogdanów, Bogdanów-Kolonia, Borowa, Kacprów, Miłaków, Moników
Pokaż więcej
Krzysztof Wiktor Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
224
(45,34%)
Paulina Anna Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
132
(26,72%)
Halina Irena Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
138
(27,94%)
Okręg 9
Sołectwa: Kozierogi, Mąkolice, Piekary, Stradzew
Pokaż więcej
Maria Bogumiła Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
140
(43,75%)
Tomasz Dominik Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FILIPKA
180
(56,25%)
Okręg 10
Sołectwa: Mzurki-Budków (miejscowości: Budków, Mzurki), Piekarki, Woźniki, Woźniki-Kolonia
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Gniewaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
151
(38,42%)
Beata Sylwia Wojtasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
127
(32,32%)
Sylwia Iwona Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
115
(29,26%)
Okręg 11
Sołectwo: Bujny
Pokaż więcej
Michał Marcin Gaworczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
166
(38,34%)
Justyna Małgorzata Królikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
133
(30,72%)
Marzena Elżbieta Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
134
(30,95%)
Okręg 12
Sołectwa: Gąski, Rokszyce Drugie (miejscowości: Kargał Las, Rokszyce Drugie), Wola Rokszycka
Pokaż więcej
Dariusz Jan Pytka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
177
(56,01%)
Renata Elżbieta Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
139
(43,99%)
Okręg 13
Sołectwa: Krężna, Krężna Kol. , Oprzężów (miejscowość: Oprzężów, Oprzężów Kol.)
Pokaż więcej
Julia Małgorzata Karlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
111
(26,56%)
Hubert Marcin Syrek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
87
(20,81%)
Agata Maria Szmalec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(34,45%)
Damian Stanisław Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
76
(18,18%)
Okręg 14
Sołectwa: Gomulin (miejscowość: Gomulin, Żachta), Gomulin-Kolonia
Pokaż więcej
Beata Maria Gawryszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
215
(55,13%)
Monika Anna Kosmala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
109
(27,95%)
Józef Andrzej Plich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK
66
(16,92%)
Okręg 15
Sołectwa: Majków Duży, Praca, Rokszyce
Pokaż więcej
Grzegorz Lucjan Konecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA
197
(61,18%)
Ewelina Sylwia Dryzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ
52
(16,15%)
Magdalena Anna Wężyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(22,67%)