Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dobratycze, Kopytów-Kolonia, Kożanówka
Pokaż więcej
Irena Danuta Maksymiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
53
(67,95%)
Czesława Mentel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(32,05%)
Okręg 2
Zbigniew Gwardiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
39
(45,35%)
Wiesław Henryk Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(54,65%)
Okręg 3
Kostomłoty II
Pokaż więcej
Stanisław Bogdan Panasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
70
(63,64%)
Erwin Paweł Greczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(36,36%)
Okręg 4
Kostomłoty I
Pokaż więcej
Leon Prokopiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
47
(51,65%)
Tadeusz Segeniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(48,35%)
Okręg 5
Kodeń I: od nr 1 do nr 14 i nr 20, 22, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, Okczyn
Pokaż więcej
Juliusz Ryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
62
(64,58%)
Krystian Sebastian Poniński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(35,42%)
Okręg 6
Elżbiecin, Kąty, Zagacie
Pokaż więcej
Jarosław Piskorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
71
(70,30%)
Henryka Mirczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(29,70%)
Okręg 7
Dobromyśl, Olszanki
Pokaż więcej
Janina Nazaruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
55
(64,71%)
Wioletta Osypiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(35,29%)
Okręg 8
Ewa Panasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
87
(61,70%)
Marek Marczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(38,30%)
Okręg 9
Kodeń III, Szostaki, Zalewsze, Zabłocie-Kolonia
Pokaż więcej
Krystyna Bebko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
69
(66,99%)
Wiktor Stanisław Sacharczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(33,01%)
Okręg 10
Kodeń I: ul. Ogrodowa, Lipowa, Polna od nr 1 do nr 7 i nr nieparzyste od nr 13 do nr 33, ul. Powstania Styczniowego, ul. Terespolska
Pokaż więcej
Artur Podsiadły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
89
(64,03%)
Andrzej Ośko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(35,97%)
Okręg 11
Kodeń I: ul. 1 Maja, ul. Dolna, ul. Morwowa, ul. Saperska, ul. Wąska Kodeń II: ul. 1 Maja, ul. Nadbrzeżna
Pokaż więcej
Barbara Grażyna Radecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
75
(79,79%)
Paweł Ochrymowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(20,21%)
Okręg 12
Kodeń II: ul. Bialska, ul. Bojarska, ul. Dąbrowskiej, ul. Narutowicza, ul. Rynek, ul. Sapiehy, ul. Szkolna, ul. Spółdzielcza, ul. Sławatycka od nr1 do nr 20 oraz posesje bez nazwy ulicy nr 3 i 4
Pokaż więcej
Lidia Korowaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
73
(68,22%)
Tadeusz Mackiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(31,78%)
Okręg 13
Kodeń II: ul. Rolnicza, ul. Sławatycka od nr 23 do nr 63, ul. Zastodolna od nr 2 do nr 66A
Pokaż więcej
Jerzy Franciszek Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
74
(56,92%)
Henryk Wincenty Sacharczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(43,08%)
Okręg 14
Kodeń II: ul. Sławatycka od nr 64 do nr 127, ul. Zastodolna od nr 68 do nr 93A
Pokaż więcej
Waldemar Jan Szkodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
68
(51,13%)
Karol Jerzy Dejneka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(48,87%)
Okręg 15
Kodeń I: ul. Polna od nr 8 do nr 12 i nr parzyste od nr 14 do nr 24, Kodeń II: Polna
Pokaż więcej
Marian Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO TROCIA
85
(59,86%)
Andrzej Szkodziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(40,14%)