Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
TORZYM ulice: Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kolonia Osiny, Krośnieńska, Miodowa, Osiedle Lecha, Świebodzińska, Leśniczówka Góry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Agnieszka Katarzyna Gidek
56
(31,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Michał Jerzy Poklewski-Koziełł
100
(56,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Surówka
20
(11,36%)
Okręg 2
Torzym ulice: B. Prusa, C. K. Norwida, J. Słowackiego, Jeziorna nieparzyste: 1 - 3, parzyste: 2 - 8B, Kwiatowa, Mickiewicza, Podgórna, W. Reymonta, Wodna, Wojska Polskiego nieparzyste: 3 - 19
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Rafał Jacek Dyzmański
76
(43,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
-
18
Radosław Andrzej Wójtowicz
64
(36,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ireneusz Kapuściński
34
(19,54%)
Okręg 3
TORZYM ulice: Brzozowa, Strażacka, Klonowa, Kolonia Sulęcińska, Łąkowa, Młyńska, Nowa, Ogrodowa, Poznańska, Stolarska, Słowiańska, Sulęcińska, Świerkowa, Wiejska, Mikołaja Reja, Warszawska, Wąska, Plac Kościuszki, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Ewa Regina Graczyk-Keil
50
(31,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Przemysław Marek Mielczarek
46
(29,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Anna Karolina Warwas
62
(39,24%)
Okręg 4
TORZYM ulice: Wojska Polskiego parzyste: 8 - 44, nieparzyste: 21 - 33
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Wioleta Iwona Wałęsa-Brzezicka
24
(12,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Maria Ratuszniak
108
(54,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Damian Jan Nowaczyk
68
(34,00%)
Okręg 5
TORZYM ulice: Biernackiego, Chrobrego, Jeziorna numery: 5, 7, 9 i od 10 do końca, Kolejowa, Krótka, Piastowska, Sienkiewicza, Witosa, Wojska Polskiego nieparzyste: 35 - 65 i parzyste: od 46 - 64
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Dariusz Barwiński
98
(55,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Ewelina Niwald
80
(44,94%)
Okręg 6
TORZYM ulice: Dworcowa, Kolonia Poręby, Kolonia Saperska, Łaszewo, Saperska, Wojska Polskiego od 66 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Urszula Helena Wiśniewska
60
(33,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Angelika Olga Tomaszewicz
52
(29,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
-
14
Stanisław Zbigniew Mielczarek
67
(37,43%)
Okręg 7
Bielice, Lubów, Wystok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Zbigniew Wołoncewicz
66
(39,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Christopher Janicki
48
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Witold Narkiewicz
54
(32,14%)
Okręg 8
Bobrówko, Prześlice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Daria Kamila Hormańska
71
(48,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Marzena Kaszaraba
63
(43,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Marek Niekrasz-Richert
11
(7,59%)
Okręg 9
Lubin, Mierczany, Tarnawa Rzepińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Kamila Łozdowska
33
(22,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Anna Krasucka
57
(38,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Andżelika Anna Tupalska
57
(38,78%)
Okręg 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Katarzyna Gabriela Kaliszak
99
(51,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Daniel Marcin Bryszewski
95
(48,97%)
Okręg 11
Garbicz, Pniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Paulina Natalia Ziomko
60
(35,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Wioletta Irena Słowik
13
(7,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Zbigniew Gondek
26
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
-
14
Zdzisław Jan Stonoga
71
(41,76%)
Okręg 12
Grabów, Kolonia Rożnówka, Kownaty, Walewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Kinga Wioleta Traczyk
80
(49,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Anna Mariola Richter
83
(50,92%)
Okręg 13
Drzewce Kolonia, Jelenie Pole, Koryta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Krzysztof Mariusz Orchowski
28
(15,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Paweł Michał Krehel
98
(54,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Marcin Łukasz Śnieżko
55
(30,39%)
Okręg 14
Bargów, Debrznica, Drzewce, Gądków Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Jarosław Piotr Oleszczyk
79
(78,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Piotr Patryk Kargol
22
(21,78%)
Okręg 15
Gądków Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
-
17
Katarzyna Wioleta Olszak
6
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
15
Marcin Bolesław Kluczyk
225
(75,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
16
Mariusz Maciej Siewierski
54
(18,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Martyna Barbara Malinowska
15
(5,00%)