Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Rypin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Izabela Świerczyńska
83
(1,34%)
-
2
Elżbieta Piotrowska
72
(1,16%)
-
1
Krzysztof Bułkowski
182
(2,93%)
-
4
Natalia Majkowska
30
(0,48%)
-
8
Andrzej Rogoziński
27
(0,43%)
-
7
Arkadiusz Wichrowski
20
(0,32%)
-
5
Marcin Silkowski
28
(0,45%)
-
6
Monika Żurawska
3
(0,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Aneta Alina Maklakiewicz
39
(0,63%)
-
5
Zbigniew Kosiński
56
(0,90%)
-
4
Agnieszka Ewa Boruszkowska
48
(0,77%)
-
2
Daniela Kędziorska
189
(3,04%)
-
1
Marek Błaszkiewicz
440
(7,08%)
-
3
Edyta Maria Lewandowska
86
(1,38%)
-
6
Anna Kalich
68
(1,09%)
-
8
Michał Kowalski
131
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
-
6
Andrzej Rycharski
105
(1,69%)
-
7
Barbara Gawrońska
86
(1,38%)
-
5
Bożena Celebucka
87
(1,40%)
-
1
Marek Stanisław Tyburski
334
(5,37%)
-
4
Stefan Borowski
89
(1,43%)
-
2
Paweł Sobierajski
460
(7,40%)
-
8
Norbert Grzegorz Naruszko
19
(0,31%)
-
3
Barbara Felicja Górecka
67
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Marzena Ewelina Łukowska
180
(2,90%)
-
2
Mirosław Marynowski
250
(4,02%)
-
4
Mariusz Jesionkowski
48
(0,77%)
-
3
Hanna Pawlak
281
(4,52%)
-
1
Monika Ewa Kalinowska
603
(9,70%)
-
5
Jacek Szablewski
194
(3,12%)
-
8
Maciej Grzybowski
393
(6,32%)
-
7
Michał Daczko
201
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
-
2
Jakub Przemysław Jankowski
91
(1,46%)
-
1
Zofia Liszewska
219
(3,52%)
-
3
Ireneusz Wysocki
70
(1,13%)
-
6
Anna Łyczak
40
(0,64%)
-
4
Beata Rychlik
90
(1,45%)
-
5
Andrzej Skrzyński
58
(0,93%)
-
8
Marlena Głowacka
22
(0,35%)
-
7
Katarzyna Wiśniewska
13
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Magdalena Lewandowska-Kieruj
57
(0,92%)
-
1
Jacek Furman
440
(7,08%)
-
5
Adriana Gołębiewska
27
(0,43%)
-
6
Tomasz Redlewski
49
(0,79%)
-
8
Cezary Jankowski
27
(0,43%)
-
7
Edward Grzeszkiewicz
30
(0,48%)
-
3
Małgorzata Wiśniewska
21
(0,34%)
-
2
Krystyna Rumińska
63
(1,01%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Renata Sarnowska
113
(3,91%)
-
1
Rafał Zglinicki
409
(14,15%)
-
2
Renata Kopaczewska
108
(3,74%)
-
5
Bożena Zagajewska
15
(0,52%)
-
3
Ryszard Potwardowski
125
(4,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Stanisław Błaszkiewicz
139
(4,81%)
-
5
Anna Banasiak
35
(1,21%)
-
2
Dariusz Wilanowski
52
(1,80%)
-
4
Emilia Błędowska-Krajnik
10
(0,35%)
-
3
Agnieszka Iwona Kordalska
48
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
-
2
Piotr Pawłowski
155
(5,36%)
-
3
Iwona Elwartowska
61
(2,11%)
-
4
Aleksandra Maria Fic
49
(1,69%)
-
1
Piotr Mariusz Makowski
357
(12,35%)
-
5
Piotr Adam Chmielewski
76
(2,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Fodrowski
150
(5,19%)
-
3
Anna Róża Narodzonek
95
(3,29%)
-
1
Jan Pankowski
205
(7,09%)
-
2
Alina Wasilow
116
(4,01%)
-
5
Krzysztof Szalkowski
225
(7,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
-
2
Gabriela Jankowska
31
(1,07%)
-
5
Anna Becmer
59
(2,04%)
-
1
Adam Wojciech Łapkiewicz
135
(4,67%)
-
4
Piotr Mazanowski
75
(2,59%)
-
3
Krystyna Bożena Kornowska
48
(1,66%)
Okręg 3
Gminy Brzuze, Gmina Wąpielsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Danuta Tyraj
339
(8,02%)
-
2
Mieczysław Zientarski
81
(1,92%)
-
4
Barbara Ptaszyńska
157
(3,72%)
-
3
Iwona Zawacka
108
(2,56%)
-
6
Karol Pankowski
50
(1,18%)
-
5
Tomasz Szczepański
32
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Sebastian Ardanowski
65
(1,54%)
-
3
Elżbieta Agnieszka Rybińska
30
(0,71%)
-
4
Paweł Osiński
240
(5,68%)
-
5
Andrzej Gawlik
24
(0,57%)
-
2
Beata Cieciurska
60
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
-
1
Jagoda Jadwiga Grajkowska
288
(6,81%)
-
3
Piotr Wiesław Gałkowski
107
(2,53%)
-
5
Marzena Getka
82
(1,94%)
-
2
Grzegorz Dzierżyński
108
(2,56%)
-
4
Teresa Zofia Sieklicka
76
(1,80%)
-
6
Przemysław Mamrot
152
(3,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Małgorzata Tarantowicz
146
(3,45%)
-
2
Teresa Ewa Manelska
176
(4,16%)
-
3
Leszek Krajnik
240
(5,68%)
-
1
Piotr Czarnecki
510
(12,07%)
-
5
Tomasz Baliński
33
(0,78%)
-
6
Mariola Bożena Małecka
143
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
-
1
Maciej Ignacy Kowalewski
61
(1,44%)
-
6
Teresa Kułakowska
24
(0,57%)
-
4
Kinga Bytner
191
(4,52%)
-
3
Katarzyna Jaworska
56
(1,33%)
-
2
Jacek Krzysztof Kaczorowski
246
(5,82%)
-
5
Dawid Jakub Zarzyński
39
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Beata Teresa Gabryszewska
108
(2,56%)
-
3
Jarosław Wojciech Forembski
55
(1,30%)
-
4
Anna Zgryziewicz
34
(0,80%)
-
1
Włodzimierz Grzegorz Grębocki
113
(2,67%)
-
6
Wiesław Garkowski
37
(0,88%)
-
5
Agnieszka Marta Pieniążkowska
15
(0,35%)
Okręg 4
Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Marcin Szymański
98
(1,10%)
-
3
Marta Zgórzyńska
156
(3,51%)
-
2
Łukasz Kopczyński
136
(3,06%)
-
4
Barbara Szczesiak
35
(0,79%)
-
5
Aneta Więcławska
79
(1,78%)
-
1
Jacek Paweł Borowski
217
(4,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Kamil Kowalski
89
(2,00%)
-
3
Przemysław Budka
94
(2,12%)
-
5
Marzena Murawska
21
(0,47%)
-
1
Tomasz Graczyk
256
(5,76%)
-
4
Katarzyna Sęczyk-Milewska
96
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
-
3
Artur Meller
111
(2,50%)
-
1
Krzysztof Cegłowski
257
(5,79%)
-
2
Maria Graczyńska
81
(1,82%)
-
4
Krzysztof Jastrzębski
132
(2,97%)
-
6
Małgorzata Tomkowska
23
(0,52%)
-
5
Renata Pesta
12
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Arkadiusz Fischer
100
(2,25%)
-
6
Ziemowit Zawisza Kłosowski
352
(7,93%)
-
5
Łukasz Paliński
264
(5,94%)
-
1
Barbara Krystyna Nowakowska
528
(11,89%)
-
4
Alicja Wąsowska
125
(2,81%)
-
2
Sylwia Magdalena Jałowiec
181
(4,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI
-
3
Ewa Barcikowska
31
(0,70%)
-
1
Andrzej Kosiński
312
(7,03%)
-
2
Joanna Wierzchowska
24
(0,54%)
-
4
Stanisław Lipiński
141
(3,17%)
-
5
Mirosława Balicka
45
(1,01%)
-
6
Jarosław Nowiński
22
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Balicki
17
(0,38%)
-
2
Emilia Jaskólska
141
(3,17%)
-
4
Wiesława Rumińska
13
(0,29%)
-
1
Henryk Romuald Kałużyński
205
(4,62%)
-
6
Paweł Łasiński
30
(0,68%)
-
3
Joanna Tyburska
60
(1,35%)