Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bohukały, Krzyczew, Łęgi
Pokaż więcej
Wojciech Wawryniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
85
(40,28%)
Andrzej Jawtoszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
126
(59,72%)
Okręg 2
Sołectwa: Kuzawka, Neple, Starzynka
Pokaż więcej
Piotr Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
32
(16,33%)
Lech Tomasz Łukaszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁUKASZUKA
36
(18,37%)
Zbigniew Stanisław Kaliszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KALISZUK
43
(21,94%)
Tomasz Sylwesiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
85
(43,37%)
Okręg 3
Sołectwa: Kukuryki, Lechuty Małe, Samowicze
Pokaż więcej
Andrzej Łozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
59
(34,50%)
Jan Władysław Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
112
(65,50%)
Okręg 4
Sołectwa: Lechuty Duże, Łobaczew Mały
Pokaż więcej
Jolanta Teresa Gawryluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE KOBIETY
130
(58,56%)
Marek Kazimierz Pietrusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
92
(41,44%)
Okręg 5
Sołectwo Łobaczew Duży
Pokaż więcej
Łukasz Dragun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
115
(63,19%)
Grzegorz Oleszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
67
(36,81%)
Okręg 6
Sołectwo Koroszczyn
Pokaż więcej
Andrzej Homziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
108
(44,81%)
Janusz Stanisław Semeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
133
(55,19%)
Okręg 7
Sołectwo Kobylany
Pokaż więcej
Adam Sepczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ WSPÓLNE DOBRO
155
(56,16%)
Halina Ostapczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
121
(43,84%)
Okręg 8
Sołectwo Małaszewicze Małe
Pokaż więcej
Marek Krzysztof Kuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Małaszewicze Duże
Pokaż więcej
Zenobia Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
118
(51,75%)
Artur Marek Łozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
110
(48,25%)
Okręg 10
Sołectwa: Dobratycze-Kolonia, Kołpin-Ogrodniki, Lebiedziew
Pokaż więcej
Wojciech Beniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
88
(48,35%)
Józef Henryk Śreniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
94
(51,65%)
Okręg 11
Sołectwa: Michalków, Murawiec-Żuki, Polatycze
Pokaż więcej
Jarosław Grzegorz Wasil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
92
(64,79%)
Andrzej Saczewko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
50
(35,21%)
Okręg 12
Sołectwo Małaszewicze, ulice: Parkowa, Polna, Robotnicza, Stacyjna, Kolejarzy od nr 5 do końca numery nieparzyste
Pokaż więcej
Gabriel Gryciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
112
(50,22%)
Renata Szarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
111
(49,78%)
Okręg 13
Sołectwo Małaszewicze, ulice: Kolejarzy Południe, Kolejarzy od nr 2 do końca numery parzyste
Pokaż więcej
Wioleta Beata Budzyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
70
(40,94%)
Adam Stefan Moroz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
101
(59,06%)
Okręg 14
Sołectwo Małaszewicze, ulice: Cicha, Jasna, Kościelna, Krótka, Leśna, Miła, Nowa, Wiejska
Pokaż więcej
Marcin Andrzej Bazyluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
72
(40,68%)
Mieczysław Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
105
(59,32%)
Okręg 15
Sołectwa: Podolanka, Zastawek, Małaszewicze, ulice: Boczna, Ciasna, Długa, Ogrodowa, Piękna, Podleśna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wesoła, Wrzosowa, Wspólna
Pokaż więcej
Arkadiusz Kędzierawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY TERESPOL
89
(48,11%)
Mirosław Kijuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWANIUKA
96
(51,89%)