Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1 Maja, 2 Marca, Krótka, Księcia Barnima I, Szkolna, Zabytkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Eliza Monika Siwek
75
(9,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wanda Elżbieta Michalak
107
(14,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE
-
18
Mariusz Józef Majak
510
(66,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Justyna Małgorzata Strychalska
72
(9,42%)
Okręg 2
Adama Mickiewicza, Basenowa, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Lipiańska, Młodych Techników, Sportowa, Tęczowa, Podmiejska, Rycerza Przybora, Akacjowa, Marii Konopnickiej, Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Młyńska, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Golczyk
126
(27,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Edward Gola
96
(20,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Jacek Misarko
69
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Oliwia Stolarczyk
81
(17,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA ZAHORENKO
-
19
Daniel Marcin Zahorenko
88
(19,13%)
Okręg 3
Księcia Bogusława X, Księcia Józefa Poniatowskiego, Przyszłości, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Wały Chrobrego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Szymkowicz
171
(28,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Katarzyna Jankowska
80
(13,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Antoni Ryszard Zienkiewicz
112
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Powroźnik
112
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Jacek Wilde
124
(20,70%)
Okręg 4
Równa, Szczecińska, Żwirki i Wigury, Magazynowa, Dworcowa, Pod Lipami, Wojciecha Bartosza Głowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Sławomir Makrzanowski
63
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Marta Joanna Banasiuk
63
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Katarzyna Bugaj
121
(21,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE
-
18
Damian Zygmunt Błażejewski
269
(48,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Kaliksta Malkiewicz
44
(7,86%)
Okręg 5
Plac Wolności, Stargardzka, Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Gabriela Narutowicza, Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Janusz Szpaczyński
18
(4,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BOGDANA DUBICKIEGO
-
20
Krzysztof Bogdan Dubicki
84
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Józef Kurowski
113
(26,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Krystyna Wilman
34
(8,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jacek Sebastian Głuszczak
44
(10,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Sylwia Beata Borkowska
97
(23,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Dariusz Kufel
30
(7,14%)
Okręg 6
Jana Kilińskiego, Bankowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hubert Łuszczyk
154
(41,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Krzysztof Marek Sikora
34
(9,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Robert Ramel
124
(33,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Andrzej Wrzosek
63
(16,80%)
Okręg 7
Jana Henryka Dąbrowskiego, Górna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Tomasz Karol Burda
61
(12,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Słodkowska
168
(34,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Jan Wojtasik
101
(20,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Daniel Nowacki
61
(12,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Stanisława Ewa Dubik
101
(20,53%)
Okręg 8
Ogrodowa, Kwiatowa, Niepodległości, Willowa, Różana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Marian Budynek
119
(28,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA ZIEMI PYRZYCKIEJ
-
21
Remigiusz Pajor-Kubicki
203
(48,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Monika Madej
97
(23,15%)
Okręg 9
Poznańska, Owocowa, Ciepłownicza, Obojno, Staromiejska, Rolna, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Kazimierz Ryszard Kozłowski
37
(9,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jan Tkaczuk
39
(9,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Lipik-Pełka
49
(12,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Paweł Chyt
110
(27,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Mariusz Jarosław Ogrodnik
116
(29,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Marek Weymann
45
(11,36%)
Okręg 10
Słoneczna, Warszawska, Nad Potokiem, Henryka Sienkiewicza, Podgrodzie, gen. Władysława Sikorskiego, Czerwonomłyńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Adam Łupkowski
67
(11,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hanna Kołoszycz
140
(24,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Mirosław Stasiak
249
(42,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CYSEK
-
22
Arkadiusz Cysek
127
(21,78%)
Okręg 11
Żabów, Nieborowo, Rzepnowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Agnieszka Anna Przygoda
49
(9,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Małgorzata Piotrowska
257
(49,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
16
Piotr Janczura
77
(14,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dominik Blus
136
(26,20%)
Okręg 12
Młyny, Giżyn, Turze, Ryszewko
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Kacper Usarek
81
(23,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edward Pyszorski
40
(11,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Iwona Ksel
163
(48,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Łukasz Podraska
54
(15,98%)
Okręg 13
Stróżewo, Okunica, Czernice, Brzezin, Ryszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Kazimierz Lipiński
142
(33,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zofia Irena Nowicka
120
(27,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Paweł Retecki
168
(39,07%)
Okręg 14
Mechowo, Brzesko, Letnin, Obromino, Pstrowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Jerzy Wroński
284
(40,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Jastrzębski
236
(33,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
-
15
Beata Elżbieta Krawczyk
151
(21,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Robert Tarnowski
38
(5,36%)
Okręg 15
Nowielin, Krzemlin, Mielęcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ
-
17
Roman Piotr Ragin
87
(13,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Hładki
149
(23,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Pietrzykowski
137
(21,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE
-
18
Tomasz Posyniak
156
(24,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"
-
14
Stanisław Stefan Rawicki
100
(15,90%)