Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1 Maja, 8 Maja, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Botaniczna, Bugaj, Bukowa, Cegielniana, Daleka, Dobra, Dębowa, Doktorska, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Fryderyka Chopina, gen. Józefa Bema, Grabowa, Harcerska, Hutnicza, Iglasta, Jadwigi Kaczyńskiej, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Kopalniana: numery od 12 do końca, Leszczynowa, Licealna, Lipowa, Łąkowa, Majówka numery nieparzyste 1 - 13 i numery parzyste 2 - 20B, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Mieszała, Miła, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Oświatowa, Olszynowa, Orzechowa, Parkowa, Partyzantów, Perłowa, Piastowska, Piesza , Pochyła, Pogodna, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Przekopowa, Radomska numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Radosna, Robotnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stawowa, Stroma, Strzelnicza, Szeroka, Szkolna, Sztolnia, Śląska, Świętej Barbary, Topolowa, Warszawska, Wąchocka, Wąwóz, Wiązowa, Wielkopiecowa, Widok, Władysława Borkowskiego, Wylotowa, Zachodnia, Zakładowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA
-
4
Krystyna Anna Olesińska
158
(3,24%)
-
3
Dariusz Witold Grunt
349
(7,15%)
-
1
Michał Andrzej Walendzik
718
(14,71%)
-
6
Lidia Grażyna Niewczas
393
(8,05%)
-
7
Zenon Krzeszowski
170
(3,48%)
-
5
Jadwiga Krystyna Dróżdż
196
(4,01%)
-
2
Mirosław Józef Adamus
461
(9,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Alicja Marzena Łuczkiewicz
31
(0,63%)
-
4
Joanna Maria Kasprzyk
23
(0,47%)
-
5
Jacek Krzysztof Lewandowski
28
(0,57%)
-
1
Ireneusz Waldemar Gacek
133
(2,72%)
-
6
Lidia Maria Majewska
37
(0,76%)
-
7
Krzysztof Eugeniusz Makoski
116
(2,38%)
-
2
Paweł Marcin Żłobecki
50
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zygmunt Adam Andrejas
162
(3,32%)
-
7
Elżbieta Katarzyna Kowalczyk
108
(2,21%)
-
1
Mariusz Zaborski
363
(7,44%)
-
4
Włodzimierz Józef Orkisz
315
(6,45%)
-
3
Leszek Matuszewski
228
(4,67%)
-
5
Elżbieta Teresa Wieczorska
48
(0,98%)
-
6
Iwona Agnieszka Wójcik
69
(1,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Teresa Maria Sitarska
173
(3,54%)
-
2
Andrzej Marian Rakowski
56
(1,15%)
-
3
Jacek Leszek Ronduda
96
(1,97%)
-
4
Elżbieta Maria Janos
20
(0,41%)
-
5
Teresa Wójcik
33
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE
-
7
Piotr Zawal
40
(0,82%)
-
1
Andrzej Marian Sendecki
140
(2,87%)
-
2
Monika Siewierska
36
(0,74%)
-
6
Lucyna Olesińska
31
(0,63%)
-
3
Aneta Renata Przydatek
51
(1,04%)
-
5
Marek Żelazko
16
(0,33%)
-
4
Agata Niewczas
34
(0,70%)
Okręg 2
Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Brązowa, Cysterska, doktora Włodzimierza Cyrkowicza, Gliniana, Graniczna, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, Kopalniana: numery od 1 do 11, Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Leśna, Majówka numery nieparzyste 15 - do końca i numery parzyste od 22 do końca, Medyczna, Miedziana, Murarska, Niecała, Przyjazna, Skalista, Srebrna, Stanisława Staszica, Zielona, Złota, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste: 70 - 140, Na Szlakowisku, Stanisława Wigury, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA
-
1
Bronisław Paluch
706
(13,67%)
-
3
Marek Andrzej Kamiński
344
(6,66%)
-
2
Marcin Michał Sowula
665
(12,87%)
-
4
Janusz Krzysztof Garbarczyk
179
(3,46%)
-
5
Jadwiga Anna Piątek
434
(8,40%)
-
7
Liliana Maria Jabłko
189
(3,66%)
-
6
Alicja Czarnecka
155
(3,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Iwona Ewa Brudka
29
(0,56%)
-
4
Aneta Małgorzata Zaczek
20
(0,39%)
-
1
Paweł Lewkowicz
404
(7,82%)
-
6
Zbigniew Andrzej Kosowski
28
(0,54%)
-
2
Iwona Jagieła
32
(0,62%)
-
5
Magdalena Kaczor
49
(0,95%)
-
7
Zbigniew Andrzej Petrus
55
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Małgorzata Katarzyna Orłowska
84
(1,63%)
-
3
Sylwester Kiełek
138
(2,67%)
-
1
Dariusz Zenon Lipiec
376
(7,28%)
-
4
Aneta Klaudia Nowak
83
(1,61%)
-
5
Beata Teresa Lefek
130
(2,52%)
-
2
Aneta Magdalena Świercz
262
(5,07%)
-
6
Stanisław Mirosław Piórkowski
49
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Krystyna Wanda Rokita
32
(0,62%)
-
2
Danuta Maria Kozera
61
(1,18%)
-
1
Marek Krzysztof Gałęza
192
(3,72%)
-
4
Witold Alfred Celebański
47
(0,91%)
-
5
Elżbieta Irena Weimann
45
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE
-
1
Krzysztof Jan Basiaga
84
(1,63%)
-
5
Urszula Magdalena Grudnik
18
(0,35%)
-
6
Aldona Dagmara Jarosińska
56
(1,08%)
-
3
Elżbieta Anna Kornecka
97
(1,88%)
-
2
Paweł Waldemar Strojnowski
34
(0,66%)
-
4
Mariusz Andrzej Ostatek
37
(0,72%)
-
7
Michał Piotr Capała
52
(1,01%)
Okręg 3
Agatowa, Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 1 - 7 i numery parzyste 2 - 24, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bursztynowa, Ciasna, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Diamentowa, Długa, Dworcowa, Fryderyka Lempe, Głogowa, Górna, Górzysta, Gruntowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Iłżecka, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jasna, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kornatka, Kościelna bez numerów 81 i 83, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lachy, Lenartowska, Leopolda Staffa, Letniskowa, Ludwika Waryńskiego, Łazy, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1 - 51 i numery parzyste 2 - 68, Martenowska, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Młynówką, Niska, Objazdowa, Ostrowiecka: numery od 14 do końca, Owocowa, Plac Rynek, Polna, Powstania Styczniowego, Przeskok, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skałka, Składowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Stalowników, Staropolska, Strażacka, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Turkusowa, Turystyczna, Warszawka, Władysława Stanisława Reymonta, Wschodnia, Wspólna, Wysoka, Zacisze, Zaułek, Zgodna, Zwierzyniecka, Żabia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA
-
7
Maciej Leon Myszka
163
(3,33%)
-
5
Bronisława Kowalska
151
(3,09%)
-
1
Krzysztof Zygmunt Różycki
532
(10,88%)
-
2
Mariusz Daniel Konarski
683
(13,97%)
-
3
Wioletta Justyna Miller-Stępień
214
(4,38%)
-
4
Monika Renata Rutkowska
431
(8,82%)
-
6
Marcin Nowakowski
220
(4,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Jarosław Paweł Basa
10
(0,20%)
-
3
Iwona Jaśkiewicz
32
(0,65%)
-
5
Henryka Bożena Serek
17
(0,35%)
-
4
Mirosława Dorota Danielska-Jędryka
8
(0,16%)
-
7
Marek Ryszard Kowalik
19
(0,39%)
-
1
Adam Sylwester Sałata
146
(2,99%)
-
2
Marek Michał Gajek
165
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Rafał Lipiec
310
(6,34%)
-
6
Renata Agnieszka Bernaciak
105
(2,15%)
-
2
Dariusz Franciszek Nowak
220
(4,50%)
-
1
Marta Katarzyna Zięba
413
(8,45%)
-
5
Regina Maria Drabik
32
(0,65%)
-
4
Agnieszka Marzena Sieniek-Pyrc
42
(0,86%)
-
7
Dariusz Adam Seweryn
81
(1,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Elżbieta Irena Tyczyńska
115
(2,35%)
-
3
Marianna Teresa Kwapisz
46
(0,94%)
-
1
Maria Derra
160
(3,27%)
-
5
Jan Tadeusz Szwedkowicz
43
(0,88%)
-
4
Marek Paweł Bachurski
68
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE
-
1
Sebastian Rafał Szwajnoch
101
(2,07%)
-
2
Konrad Rączka
263
(5,38%)
-
7
Anna Maria Jaworska
23
(0,47%)
-
6
Marcin Robert Stawski
4
(0,08%)
-
5
Anna Soja
19
(0,39%)
-
4
Michał Sokolnicki
31
(0,63%)
-
3
Katarzyna Pawłowska
21
(0,43%)
Okręg 4
6 Września, Agrestowa, Aleja Niepodległości, Artura Grottgera, Benedyktyńska, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Chorążego Szorta, Czereśniowa, Dionizego Czachowskiego, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Działki, Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryka Wieniawskiego, Henryki Pustowójtówny, Ignaca Zaczkiewicza, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Aleja Świętego Jana Pawła II, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Jabłoniowa, Jesienna, Jeżynowa, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Kanałowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kielecka, Kolorowa, Kombatantów, ks. Józefa Radoszewskiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, księdza Stanisława Brzózki, Letnia, Lubianka, Ludwika Mierosławskiego, Łączna, Łysogórska, Magiczna, Makowa, Mała, Miodowa, Morelowa, Morenowa, Myśliwska, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Majora Nurta, Majora Ponurego, Mariana Langiewicza, Osiedlowa, Ostrowiecka: numery od 1 do 13, Parcelowa, Pasternik, Pastwiska, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podgórze, Podhalańska, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Radomska: numer 1 i numery parzyste 2 - 10, Romantyczna, Romualda Traugutta, Różana, Sadowa, Smugowa, Spadowa, Stanisława Moniuszki, Strugowa, Sudecka, Sybiraków, Tatrzańska, Tęczowa, Tulipanowa, Wachmistrza Tarzana, Wierzbowa, Ustronie, Wanacja, Wąsika-Kowalskiego, Wesoła, Wiejska, Wiklinowa, Wiosenna, Witolda Lutosławskiego, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Wrzosowa, Ziołowa, Zygmunta Sierakowskiego, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA
-
3
Edyta Lidia Schabowska
234
(4,12%)
-
7
Michał Piotr Wykrota
189
(3,33%)
-
1
Marek Jerzy Materek
991
(17,43%)
-
8
Krzysztof Zuba
369
(6,49%)
-
4
Włodzimierz Piotr Łańcuchowski
141
(2,48%)
-
6
Jolanta Maria Misiewicz
145
(2,55%)
-
2
Jarosław Nowak
345
(6,07%)
-
5
Agnieszka Elżbieta Cheda
277
(4,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Magdalena Joanna Szymańska
20
(0,35%)
-
2
Jerzy Włodzimierz Pietrzyk
18
(0,32%)
-
1
Sylwester Andrzej Kwiecień
385
(6,77%)
-
4
Elżbieta Lidia Matysek
19
(0,33%)
-
3
Barbara Halina Krucińska
9
(0,16%)
-
6
Bożena Agata Hamera
7
(0,12%)
-
8
Paweł Mariusz Krzyżanowski
268
(4,71%)
-
7
Wiktor Jagiełło
4
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Monika Jolanta Wójcik
71
(1,25%)
-
2
Tomasz Stanisław Andrzejewski
455
(8,00%)
-
5
Edyta Maria Kasperkiewicz
46
(0,81%)
-
6
Łukasz Bukała
191
(3,36%)
-
4
Mariusz Piotr Majewski
86
(1,51%)
-
8
Stanisław Ryszard Stanecki
79
(1,39%)
-
1
Monika Nowak
363
(6,39%)
-
7
Jan Adam Lefek
129
(2,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Magdalena Maria Kot
222
(3,91%)
-
2
Teresa Zofia Bodera
54
(0,95%)
-
7
Wiktor Marcin Jarosz
24
(0,42%)
-
5
Marta Anna Nagłowska
31
(0,55%)
-
3
Witold Maciej Sobolewski
29
(0,51%)
-
4
Robert Piotr Maciąg
43
(0,76%)
-
6
Małgorzata Teresa Karcz
9
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW-POROZUMIENIE
-
5
Anna Życińska
44
(0,77%)
-
6
Piotr Waldemar Zielonka
81
(1,43%)
-
4
Natalia Izabela Andrzejewska
32
(0,56%)
-
7
Krzysztof Piotr Karkocha
34
(0,60%)
-
1
Tomasz Jarosław Capała
88
(1,55%)
-
3
Roksana Ewa Wójcik
48
(0,84%)
-
2
Andrzej Janusz Skóra
79
(1,39%)
-
8
Andrzej Pasternak
25
(0,44%)