Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Pleszew
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Włodzimierz Mariusz Bącler
62
(0,47%)
-
7
Bogdan Antoni Skitek
166
(1,25%)
-
1
Dorota Katarzyna Gorzaniak
127
(0,96%)
-
4
Jacek Grabarek
87
(0,66%)
-
5
Katarzyna Peterman
12
(0,09%)
-
6
Marlena Mikłos
11
(0,08%)
-
3
Agnieszka Wojciechowska
43
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
-
7
Halina Genowefa Zając
42
(0,32%)
-
8
Monika Maria Gorgosz
59
(0,44%)
-
3
Sławomir Andrzej Jenerowicz
148
(1,12%)
-
4
Łucja Katarzyna Banaś-Kasperska
110
(0,83%)
-
2
Jarosław Kazimierz Kałużny
236
(1,78%)
-
5
Tadeusz Stanisław Stefaniak
108
(0,81%)
-
10
Artur Marcin Kukuła
62
(0,47%)
-
1
Mirosław Ryszard Kuberka
971
(7,32%)
-
6
Janusz Tomasz Ruda
216
(1,63%)
-
9
Joanna Maria Smuszkiewicz
34
(0,26%)
-
11
Krystian Klak
337
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
-
5
Łucja Angelika Janiak
41
(0,31%)
-
4
Katarzyna Kubiak
91
(0,69%)
-
8
Mieczysława Maria Kwaśniewska
31
(0,23%)
-
1
Michał Bartosz Kaczmarek
604
(4,55%)
-
2
Piotr Świderski
465
(3,50%)
-
11
Maciej Jerzy Szoll
45
(0,34%)
-
3
Sławomir Wojciech Duda
110
(0,83%)
-
6
Ilona Anna Stencel
30
(0,23%)
-
9
Ryszard Stefan Belak
15
(0,11%)
-
7
Tomasz Łaciak
19
(0,14%)
-
10
Dariusz Grzegorz Cichy
102
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Halina Golińska
40
(0,30%)
-
10
Ireneusz Trzeciak
63
(0,47%)
-
5
Grzegorz Chraplak
145
(1,09%)
-
2
Przemysław Kazuś
690
(5,20%)
-
1
Maciej Paweł Wasielewski
630
(4,75%)
-
3
Monika Kończyńska
41
(0,31%)
-
4
Agnieszka Joanna Kusiak
90
(0,68%)
-
11
Paweł Krusiewicz
83
(0,63%)
-
6
Robert Łukasz Gaedig
72
(0,54%)
-
9
Paweł Andrzej Działoszyński
67
(0,51%)
-
7
Barbara Maria Maciejewska
53
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
10
Lidia Małgorzata Kostrzewa
59
(0,44%)
-
2
Andrzej Madaliński
1 464
(11,03%)
-
5
Florian Andrzej Siekierski
80
(0,60%)
-
3
Leopold Józef Lis
403
(3,04%)
-
1
Marian Adamek
1 577
(11,89%)
-
11
Romana Elżbieta Adamek
63
(0,47%)
-
4
Anna Magdalena Śledzianowska
159
(1,20%)
-
7
Beata Tymecka
111
(0,84%)
-
6
Elwira Łucka
294
(2,22%)
-
8
Janusz Jacek Kasprzak
92
(0,69%)
-
9
Jagoda Magdalena Kaniewska
41
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Elżbieta Małgorzata Ostrysz
157
(1,18%)
-
1
Renata Magdalena Reszel
1 055
(7,95%)
-
2
Zbigniew Mateusz Duszczak
497
(3,75%)
-
5
Waldemar Paweł Kubczyk
128
(0,96%)
-
4
Danuta Katarzyna Szymańska
84
(0,63%)
-
7
Krzysztof Kamil Kaliński
164
(1,24%)
-
8
Joanna Maria Fabisiak
72
(0,54%)
-
6
Stanisław Cierniak
98
(0,74%)
-
9
Sylwia Anna Wołowicz-Wolińska
62
(0,47%)
-
11
Ireneusz Jerzy Reder
169
(1,27%)
-
10
Tomasz Adrian Sołtysiak
80
(0,60%)
Okręg 2
Gmina Chocz, Gmina Czermin, Gmina Gizałki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryk Franciszek Woldański
248
(3,54%)
-
6
Agnieszka Dominiak
20
(0,29%)
-
4
Monika Józefa Grzegorek
13
(0,19%)
-
2
Krzysztof Radosław Kasprzak
53
(0,76%)
-
3
Leszek Stanisław Koreywo
14
(0,20%)
-
5
Anna Kupaj
31
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
-
5
Przemysław Tadeusz Walczak
94
(1,34%)
-
1
Zbigniew Stefan Rodek
869
(12,40%)
-
2
Ryszarda Zenona Kaźmierska
124
(1,77%)
-
3
Jerzy Wacław Walczak
37
(0,53%)
-
4
Elżbieta Tyburska
98
(1,40%)
-
6
Magdalena Urbańska
90
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
-
1
Piotr Kopczyński
707
(10,09%)
-
6
Fabian Paweł Reśliński
145
(2,07%)
-
3
Małgorzata Joanna Majchrzak
48
(0,68%)
-
4
Barbara Violeta Terpiłowska
29
(0,41%)
-
2
Karolina Kościańska-Pasek
56
(0,80%)
-
5
Przemysław Żurawlew
80
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Serbiak
539
(7,69%)
-
2
Ewa Agnieszka Marciniak
227
(3,24%)
-
4
Wojciech Marek Barszczewski
587
(8,37%)
-
3
Dariusz Jacek Lis
139
(1,98%)
-
5
Sandra Włodarczyk
163
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
2
Grażyna Walczak
175
(2,50%)
-
1
Tomasz Paweł Górczyński
247
(3,52%)
-
5
Daniel Jasiak
19
(0,27%)
-
3
Dariusz Józef Dobrychłop
278
(3,97%)
-
4
Karolina Cecylia Abramowicz
127
(1,81%)
-
6
Elwira Kościelniak
25
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Swędrowski
517
(7,38%)
-
1
Daria Kaczmarek
285
(4,07%)
-
6
Mariusz Glapa
201
(2,87%)
-
3
Mateusz Marian Bukowski
581
(8,29%)
-
4
Monika Janina Mościpan-Kowalska
60
(0,86%)
-
5
Aldona Pakulska
84
(1,20%)
Okręg 3
Gmina Dobrzyca
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Hieronim Stefan Rybczyński
67
(1,96%)
-
2
Cecylia Orlicka
36
(1,05%)
-
3
Andrzej Kapała
73
(2,14%)
-
4
Judyta Anna Nitarska
29
(0,85%)
-
5
Lilla Maria Sowińska
9
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
-
5
Krystyna Zaradniak
47
(1,37%)
-
4
Sławomir Lis
51
(1,49%)
-
1
Zbigniew Szóstak
280
(8,19%)
-
2
Karol Zimny
221
(6,46%)
-
3
Aldona Katarzyna Grad
54
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Renata Elżbieta Berlińska
200
(5,85%)
-
2
Marta Anna Borowczyk
112
(3,28%)
-
3
Wojciech Mariusz Maniak
443
(12,96%)
-
5
Przemysław Szymkowiak
124
(3,63%)
-
4
Marek Szewczyk
806
(23,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jolanta Maria Pankowiak
508
(14,86%)
-
3
Marek Jan Kaźmierczak
49
(1,43%)
-
4
Beata Nowak
15
(0,44%)
-
5
Piotr Adamczewski
85
(2,49%)
-
2
Tomasz Lewandowicz
210
(6,14%)
Okręg 4
Gmina Gołuchów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Danuta Maria Zdunek
95
(2,05%)
-
2
Marcin Trzęsowski
36
(0,78%)
-
3
Maciej Krzysztof Borówka
62
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
-
1
Roman Bednarek
194
(4,18%)
-
5
Agnieszka Prządka
222
(4,78%)
-
2
Waldemar Maciaszek
153
(3,30%)
-
3
Magdalena Patrycja Kwiatkowska
42
(0,91%)
-
4
Jacek Józef Król
146
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Radomir Sylwester Zdunek
562
(12,11%)
-
2
Agnieszka Magdalena Góralczyk
530
(11,42%)
-
4
Irena Kałużna
151
(3,25%)
-
3
Włodzimierz Jędrasiak
172
(3,71%)
-
5
Jerzy Eugeniusz Przybylski
125
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
4
Izabela Kinga Sołtysiak
208
(4,48%)
-
1
Mirosław Jan Maruszewski
320
(6,90%)
-
2
Maria Grażyna Ferenc
163
(3,51%)
-
3
Jan Stanisław Grabarek
66
(1,42%)
-
5
Michał Piotr Walerowicz
66
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Józef Boniec
222
(4,78%)
-
1
Andrzej Adam Biesiada
612
(13,19%)
-
3
Sylwester Michał Woźniak
193
(4,16%)
-
2
Donata Anna Wysocka
197
(4,25%)
-
4
Wiesława Grażyna Mielcarek
103
(2,22%)