Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rumy
Pokaż więcej
Kamil Marcin Osojca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(55,06%)
Tomasz Stanisław Witczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(44,94%)
Okręg 2
Sołectwa: Sąpłaty, Łupowo
Pokaż więcej
Anna Krystyna Bronarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(16,10%)
Artur Lorenz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(46,83%)
Robert Czyżykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
76
(37,07%)
Okręg 3
Sołectwa: Popowa Wola, Gisiel, Grodziska
Pokaż więcej
Piotr Karol Borowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(37,56%)
Mariusz Winkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(24,37%)
Katarzyna Bartkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
75
(38,07%)
Okręg 4
Sołectwa: Dąbrowa, Linowo
Pokaż więcej
Agnieszka Rudnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(19,90%)
Jarosław Pichal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(15,71%)
Sebastian Paweł Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
123
(64,40%)
Okręg 5
Część Sołectwa Dźwierzuty ulice: Grunwaldzka, Kościelna, Pasymska, Piaskowa, Polna, Przelotna oraz miejscowości Małszewko, Budy, Mirowo
Pokaż więcej
Rafał Rogalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(30,50%)
Bożenna Teresa Wacławska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(21,62%)
Jacek Kandybowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
124
(47,88%)
Okręg 6
Część Sołectwa Dźwierzuty ulice: Szczycieńska nr: nieparzyste od nr 31 do końca, parzyste od nr 16 do końca
Pokaż więcej
Ewa Agata Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,75%)
Danuta Jolanta Gutysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
103
(50,74%)
Franciszek Jarosław Malewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA MALEWICZA
66
(32,51%)
Okręg 7
Część Sołectwa Dźwierzuty ulice: Górna, Kwiatowa, Mazurska, Podleśna, Sienkiewicza, Strażacka, Słoneczna
Pokaż więcej
Michał Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(16,39%)
Beata Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(30,05%)
Arkadiusz Aleksander Nosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
98
(53,55%)
Okręg 8
Część Sołectwa Dźwierzuty ulice: Kajki, Krótka, Niepodległości, Szczycieńska nr: nieparzyste od nr 1 do nr 29C, parzyste od nr 2 do nr 14B
Pokaż więcej
Katarzyna Małgorzata Chmielewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(9,33%)
Kazimierz Józef Malik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(37,78%)
Andrzej Kleniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
119
(52,89%)
Okręg 9
Sołectwo Rańsk
Pokaż więcej
Małgorzata Poździał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(23,11%)
Artur Ciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(21,78%)
Anna Kotula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
124
(55,11%)
Okręg 10
Sołectwa: Jabłonka, Nowe Kiejkuty
Pokaż więcej
Michał Soliwoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(27,42%)
Joanna Agnieszka Rosa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(24,73%)
Regina Agata Bazych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
89
(47,85%)
Okręg 11
Sołectwa: Olszewki, Stankowo
Pokaż więcej
Sławomir Stanisław Mikulak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(16,86%)
Mieczysław Andrzej Jawoszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(25,00%)
Dariusz Pióro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
100
(58,14%)
Okręg 12
Sołectwa: Jeleniowo, Grądy
Pokaż więcej
Andrzej Lorkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(41,81%)
Mariusz Walendziewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(33,90%)
Urszula Ewa Mazurek-Opalach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
43
(24,29%)
Okręg 13
Sołectwo Miętkie
Pokaż więcej
Romuald Marian Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(8,70%)
Grzegorz Wojciech Małkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(31,06%)
Wiesław Wyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
97
(60,25%)
Okręg 14
Sołectwo Orzyny
Pokaż więcej
Krzysztof Rostkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(18,12%)
Paweł Samojluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(42,75%)
Andrzej Czechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
54
(39,13%)
Okręg 15
Sołectwo Targowo
Pokaż więcej
Mirosław Marian Ziętak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(22,22%)
Andrzej Władysław Mikulak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(16,16%)
Paweł Jan Wyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA TO MY WSZYSCY"
122
(61,62%)