Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Piotr Bajor
511
(5,06%)
-
2
Ewa Katarzyna Przybyła-Mężyńska
413
(4,09%)
-
3
Mariusz Franciszek Bieława
274
(2,71%)
-
4
Danuta Helena Hołołub
226
(2,24%)
-
7
Piotr Kruhlik
185
(1,83%)
-
6
Andrzej Piórkowski
33
(0,33%)
-
5
Barbara Jolanta Majewska-Durda
325
(3,22%)
-
8
Hubert Mielcarek
12
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Klaudia Marta Hajduła
82
(0,81%)
-
1
Romualda Maria Jarecka-Cieślak
539
(5,33%)
-
3
Piotr Wenne
62
(0,61%)
-
5
Andrzej Roch Kowalski
113
(1,12%)
-
2
Dorota Anna Mackiewicz
103
(1,02%)
-
7
Agnieszka Maria Vogel
36
(0,36%)
-
6
Mariusz Wudarski
28
(0,28%)
-
8
Tomasz Miter
101
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Górnicki
837
(8,28%)
-
3
Renata Siemaszko
246
(2,43%)
-
4
Włodzimierz Bolesław Grafka
179
(1,77%)
-
2
Edward Szyjka
299
(2,96%)
-
6
Anna Małgorzata Gawrońska
127
(1,26%)
-
5
Jan Zdzisław Hołołub
265
(2,62%)
-
7
Ryszard Teterycz
167
(1,65%)
-
8
Dorota Wanda Mospan
239
(2,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Monika Angelina Beśka
47
(0,47%)
-
1
Edwin Łazicki
1 014
(10,03%)
-
3
Czesław Hołołub
944
(9,34%)
-
5
Andrzej Wróblewski
113
(1,12%)
-
4
Julian Kozłowski
0
(0%)
-
7
Beata Barbara Kędziora
198
(1,96%)
-
2
Krystyna Elżbieta Szczepańska
279
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
-
3
Ewa Małgorzata Łysień
323
(3,20%)
-
2
Józef Jan Krycia
371
(3,67%)
-
1
Mirosław Andrasiak
642
(6,35%)
-
5
Magda Katarzyna Sadło
72
(0,71%)
-
4
Karol Cegłowski
163
(1,61%)
-
7
Grażyna Kaźmierczak
42
(0,42%)
-
8
Paweł Wincenty Bartusz
223
(2,21%)
-
6
Radosław Krzysztof Stachowski
141
(1,40%)
Okręg 2
Babimost, Kargowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Jerzy Wróblewski
728
(14,89%)
-
2
Zdzisław Jan Krupa
99
(2,02%)
-
3
Stanisław Baer
102
(2,09%)
-
4
Celina Andrzejewska
122
(2,49%)
-
5
Halina Masłowska
79
(1,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Tomasz Lemanowicz
102
(2,09%)
-
3
Cezary Juliusz Cieślikowski
159
(3,25%)
-
1
Alfred Franciszek Hajduła
231
(4,72%)
-
4
Katarzyna Anna Karpowicz
86
(1,76%)
-
5
Luiza Maria Ostafin
118
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Iwona Bielawska
81
(1,66%)
-
1
Alicja Szułcik
423
(8,65%)
-
2
Tadeusz Jan Mleczak
281
(5,75%)
-
3
Janusz Kłys
153
(3,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Maria Stanisława Ciemnoczołowska
82
(1,68%)
-
1
Krzysztof Woziński
357
(7,30%)
-
3
Justyna Przygocka
203
(4,15%)
-
4
Dariusz Piotr Spiralski
103
(2,11%)
-
2
Ireneusz Henryk Plechan
756
(15,46%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
-
2
Katarzyna Długosz
38
(0,78%)
-
1
Henryk Stanisław Jagoda
519
(10,61%)
-
3
Halina Bondyra
35
(0,72%)
-
4
Jacek Teofil Karaś
33
(0,67%)
Okręg 3
Bojadła, Trzebiechów, Zabór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Maria Adamczyk
34
(0,77%)
-
2
Jadwiga Zofia Konaszyk
208
(4,72%)
-
1
Przemysław Piotr Żurawiecki
404
(9,16%)
-
3
Józef Wolniewicz
58
(1,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Szymon Jerzy Zadworny
53
(1,20%)
-
1
Marian Władysław Witkowicz
63
(1,43%)
-
3
Paweł Grzegorz Modrzejewski
30
(0,68%)
-
4
Monika Sylwia Broniszewska
25
(0,57%)
-
2
Martyna Sekuła
41
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tadeusz Ryszard Cygański
514
(11,66%)
-
2
Krzysztof Okińczyc
150
(3,40%)
-
5
Gabriela Weronika Ośka
191
(4,33%)
-
3
Tadeusz Kiwka
217
(4,92%)
-
4
Teresa Bogumiła Rożek
46
(1,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Gabriela Maria Maciejewska
439
(9,95%)
-
4
Jolanta Sidoruk
384
(8,71%)
-
5
Jerzy Guzikowski
69
(1,56%)
-
1
Grzegorz Stanisław Doszel
267
(6,05%)
-
3
Alina Radoch
162
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
-
4
Piotr Wacław Sienkiewicz
81
(1,84%)
-
2
Justyna Agnieszka Hutor
120
(2,72%)
-
1
Aleksandra Sylwia Szubert
580
(13,15%)
-
3
Piotr Bruder
28
(0,63%)
-
5
Joanna Mariola Aniśkiewicz
246
(5,58%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Janina Barska
17
(0,52%)
-
1
Mariola Joanna Szopa
80
(2,43%)
-
3
Kinga Marta Olszewska
67
(2,03%)
-
5
Zdzisław Horochowski
18
(0,55%)
-
2
Jan Wacław Doliński
116
(3,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ewa Sylwia Strycharz
18
(0,55%)
-
1
Paweł Wincenty Sarnowski
76
(2,31%)
-
3
Anna Patrycja Kryś
16
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Magdalena Waśkowiak-Bogdanowicz
177
(5,37%)
-
3
Anna Agnieszka Przybyszewska
81
(2,46%)
-
5
Paweł Plewko
81
(2,46%)
-
4
Rafał Paweł Nowicki
22
(0,67%)
-
1
Beata Kazimiera Zawada
475
(14,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Kazimierz Ruszel
72
(2,18%)
-
5
Zygmunt Jan Świniarek
72
(2,18%)
-
2
Monika Stolińska
176
(5,34%)
-
1
Jacek Gębicki
852
(25,84%)
-
4
Halina Irena Solecka
78
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
-
3
Urszula Marianna Wąchała-Jędras
194
(5,88%)
-
1
Jolanta Matuszkiewicz
111
(3,37%)
-
5
Wojciech Grzegorz Kozakiewicz
149
(4,52%)
-
2
Henryk Olizarowicz
171
(5,19%)
-
4
Damian Mariusz Wolski
178
(5,40%)
Okręg 5
Nowogród Bobrzański, Świdnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agata Aleksandra Białkowska
46
(0,70%)
-
1
Adam Konstanty Jaskulski
998
(15,23%)
-
6
Marta Ewa Wojtkowiak
217
(3,31%)
-
2
Tomisław Tylczak
310
(4,73%)
-
3
Stefania Jawornicka
114
(1,74%)
-
5
Piotr Bartłomiej Łukasiewicz
36
(0,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tomasz Krzysztof Bańbura
282
(4,30%)
-
2
Patrycja Anna Koszela
81
(1,24%)
-
3
Krzysztof Kazimierz Pańtak
77
(1,18%)
-
4
Malwina Marianna Borowczak
17
(0,26%)
-
5
Artur Jan Januszewski
65
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marian Cygan
530
(8,09%)
-
2
Michał Bandziak
123
(1,88%)
-
3
Aleksandra Weronika Babiszak
56
(0,85%)
-
6
Ewelina Gabriela Kołodziejczyk
81
(1,24%)
-
5
Anna Maria Świątek
129
(1,97%)
-
4
Mateusz Brodzik
216
(3,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Opaczyńska
127
(1,94%)
-
5
Beata Małgorzata Najgebauer
44
(0,67%)
-
2
Leokadia Maria Loch
1 020
(15,57%)
-
1
Paweł Kierzek
751
(11,46%)
-
3
Marek Jarosław Maciantowicz
80
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
-
1
Danuta Pyrtko
371
(5,66%)
-
3
Renata Beata Diaków
52
(0,79%)
-
4
Roman Marian Mączkowski
197
(3,01%)
-
2
Lech Jan Pawlisiak
267
(4,08%)
-
5
Małgorzata Anna Juszczak
235
(3,59%)
-
6
Krzysztof Wróblewski
30
(0,46%)