Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Łazek, Niemstów, Podgórze
Pokaż więcej
Andrzej Olek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
357
(84,60%)
Paweł Mariusz Haliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
40
(9,48%)
Andrzej Eugeniusz Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
25
(5,92%)
Okręg 2
Buczynka, Gogołowice, Miłoradzice, Miłosna
Pokaż więcej
Sylwia Monika Pęczkowicz - Kuduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
249
(56,46%)
Aneta Jolanta Cirka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
192
(43,54%)
Okręg 3
Karczowiska, Raszówka
Pokaż więcej
Marcin Waldemar Nyklewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
327
(51,99%)
Magdalena Agnieszka Szydłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
79
(12,56%)
Agnieszka Anna Dec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
223
(35,45%)
Okręg 4
Gorzelin, Pieszków, Raszowa, Raszowa Mała
Pokaż więcej
Ewelina Dorota Rębisz - Kołcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
161
(36,93%)
Jolanta Małgorzata Bilska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
95
(21,79%)
Robert Krzysztof Piekut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
180
(41,28%)
Okręg 5
Kłopotów, Osiek ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górnicza, Krótka, Miedziana, Morelowa, Pieszkowska, Polna, Spokojna, Srebrna, Szkolna, Śląska, Św. Katarzyny-numery nieparzyste, Złota
Pokaż więcej
Patryk Tadeusz Jarkowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
252
(53,85%)
Ryszard Kirsz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
216
(46,15%)
Okręg 6
Osiek ulice: Andromedy, Chabrowa, Cicha, Fiołkowa, Gwiezdna, Jowisza, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Łąkowa, Magnoliowa, Makowa, Marsowa, Neptuna, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Saturna, Słoneczna, Stroma, Św. Katarzyny numery parzyste, Tęczowa, Tulipanowa, Wenus, Zagajnikowa
Pokaż więcej
Zofia Marcinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
186
(41,89%)
Marcin Adrian Łagocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
135
(30,41%)
Danuta Teresa Browarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
123
(27,70%)
Okręg 7
Elżbieta Katarzyna Białosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
216
(49,88%)
Oleg Bugajenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
81
(18,71%)
Kacper Krzysztof Snowyda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
136
(31,41%)
Okręg 8
Bukowna, Lisiec, Wiercień, Zimna Woda
Pokaż więcej
Stanisław Józef Baraniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
149
(33,04%)
Paweł Waldemar Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
302
(66,96%)
Okręg 9
Bolanów, Gorzyca, Krzeczyn Mały
Pokaż więcej
Jan Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
304
(73,25%)
Elżbieta Teresa Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
111
(26,75%)
Okręg 10
Krzeczyn Wielki
Pokaż więcej
Jerzy Tadla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
193
(47,77%)
Regina Bożena Bobińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
89
(22,03%)
Janusz Zarenkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ ZARENKIEWICZ
75
(18,56%)
Ignacy Wincenty Wojszycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
47
(11,63%)
Okręg 11
Łukasz Hubert Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
346
(51,95%)
Łukasz Antoni Kwapisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
166
(24,92%)
Roman Komarnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
154
(23,12%)
Okręg 12
Lubków, Owczary, Szklary Górne
Pokaż więcej
Tomasz Paweł Fuczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
371
(70,13%)
Marta Burzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
158
(29,87%)
Okręg 13
Gola, Siedlce, Ustronie, Zalesie
Pokaż więcej
Norbert Krzysztof Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
262
(73,60%)
Joanna Klaczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
94
(26,40%)
Okręg 14
Księginice, Składowice
Pokaż więcej
Roman Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
76
(17,80%)
Krzysztof Mirosław Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
136
(31,85%)
Lucyna Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCYNA FRANCZAK
110
(25,76%)
Krzysztof Łukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
105
(24,59%)
Okręg 15
Czerniec, Dąbrowa Górna, Miroszowice
Pokaż więcej
Joanna Maria Pietruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN
171
(39,95%)
Krzysztof Szczepan Jężak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
48
(11,21%)
Aleksander Stefan Garboś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDER GARBOŚ
77
(17,99%)
Stanisława Elżbieta Jasion
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ
132
(30,84%)