Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BOLESŁAWICE, WIDZINO.
Pokaż więcej
Joanna Agata Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
381
(84,86%)
Zdzisław Franciszek Orluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
68
(15,14%)
Okręg 2
ŁOSINO, ZAJĄCZKOWO.
Pokaż więcej
Patryk Sebastian Sienkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
99
(26,76%)
Leon Antoni Kiziukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
236
(63,78%)
Grzegorz Ferlin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
35
(9,46%)
Okręg 3
CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Drogowców, Główna od nr 1 do nr 37, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Kosynierów, Kościeliska, Łąkowa, Nad Słupią, Ogrodowa, Pocztowa, Przemęcka, Przy Torach, Rzeczna, Rybacka, Stanisława Kądzieli, Stefana Banacha, Stefczyka, St. Mikołajczyka, Sportowa, Strumykowa, Transportowa, Wodna, Władysława Bartoszewskiego, Władysława Grabskiego, Zarszyńska, Zielona.
Pokaż więcej
Joanna Kazimiera Walentukiewicz-Czałpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
223
(54,93%)
Bogdan Popiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
107
(26,35%)
Barbara Koźluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY KOŹLUK
76
(18,72%)
Okręg 4
CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Akacjowa, Aleja Orzechowa, Aleja Przyjaźni, Cisowa, Cyprysowa, Główna od nr 38 do nr 90, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leśna, Leszczynowa, Leśny Zakątek, Młyńska, Roberta Schumana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa.
Pokaż więcej
Anna Golus
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
86
(21,94%)
Roman Włodzimierz Oporski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
115
(29,34%)
Paweł Jan Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
191
(48,72%)
Okręg 5
CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Aleja Spacerowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Franciszkańska, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Migdałowa, Nad Śluzą, Olchowa, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, W. Witosa od nr 1 do nr 9 (numeracja nieparzysta), W. Witosa od nr 2 do nr 38 (numeracja parzysta), Zaciszna, Źródlana.
Pokaż więcej
Helena Budlewska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
105
(28,46%)
Ryszard Michał Cichosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
160
(43,36%)
Ryszard Libigocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
104
(28,18%)
Okręg 6
CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: B. Głowackiego, Chabrowa, Fiołkowa, Gabriela Narutowicza, Ignacego Paderewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, M. Drzymały, Makowa, Malwowa, M. Rataja, Parkowa, Polna, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Szczecińska, Toskańska, Tulipanowa, Tymiankowa, W. Witosa od nr 11 do nr 33 (numeracja nieparzysta), W. Witosa od nr 40 do nr 102 (numeracja parzysta), Włodzimierza Tetmajera.
Pokaż więcej
Waldemar Krzysztof Wiła
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
83
(18,20%)
Alicja Grażyna Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
266
(58,33%)
Ilona Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
107
(23,46%)
Okręg 7
KOMIŁOWO, KWAKOWO, LULEMINKO, LULEMINO, MASZKOWO.
Pokaż więcej
Andrzej Przyborowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
55
(19,10%)
Iwona Joanna Drapalska-Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
204
(70,83%)
Grażyna Szcześ
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
29
(10,07%)
Okręg 8
KRUSZYNA, LUBUŃ, PŁASZEWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO.
Pokaż więcej
Anna Grzegorz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
70
(33,98%)
Krystyna Balcerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
136
(66,02%)
Okręg 9
BZOWO, KCZEWO, ROZŁĘKA, ŚCIĘGNICA.
Pokaż więcej
Joanna Małgorzata Kaszyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
9
(5,70%)
Janusz Kaszowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
124
(78,48%)
Grzegorz Kandyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
25
(15,82%)
Okręg 10
KOŃCZEWO, SIERAKOWO SŁUPSKIE.
Pokaż więcej
Joanna Teresa Buryło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 11
MIEDZNO, SYCEWICE.
Pokaż więcej
Alicja Keller-Szamal
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
56
(15,69%)
Mieczysław Stępniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
159
(44,54%)
Sebastian Oskar Wasiluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
142
(39,78%)
Okręg 12
REBLINKO, REBLINO, RUNOWO SŁAWIEŃSKIE, ZĘBOWO.
Pokaż więcej
Paulina Hućko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
42
(19,00%)
Elżbieta Władysława Surmacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
108
(48,87%)
Krystyna Brzykcy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
71
(32,13%)
Okręg 13
GIEŁDOŃ, KULESZEWO, ZAGÓRKI, ZBYSZEWO.
Pokaż więcej
Sebastian Piotr Mizieliński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
27
(15,17%)
Barbara Alicja Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
121
(67,98%)
Andrzej Zdzisław Szcześ
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
30
(16,85%)
Okręg 14
CIECHOMICE, DOBRZĘCINO, KOMORCZYN, SŁONOWICE, SŁONOWICZKI.
Pokaż więcej
Monika Marta Jęchorek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
47
(27,81%)
Mirosław Jan Przybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
122
(72,19%)
Okręg 15
Barbara Iwona Nitsche
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
32
(19,75%)
Janusz Andrzej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO
91
(56,17%)
Karolina Kazimiera Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA
39
(24,07%)