Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Czarnożyły od nr 1 do nr 18 i od nr 98 do nr 136
Pokaż więcej
Jarosław Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW WRÓBEL
0
(0,00%)
Okręg 2
Część sołectwa Czarnożyły od nr 19 do nr 46 i od nr 204 do nr 263
Pokaż więcej
Piotr Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(63,57%)
Anna Bożena Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(36,43%)
Okręg 3
Część sołectwa Czarnożyły od nr 48 do nr 97 i od nr 265 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Walenty Mariański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(23,39%)
Anna Bożena Sobota
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ
52
(41,94%)
Damian Łukasz Marciniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(34,68%)
Okręg 4
Część sołectwa Czarnożyły od nr 136a do nr 201 i lokale od nr 10/1 do nr 10/4
Pokaż więcej
Jerzy Kazimierz Łabęcki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa Emanuelina i Kąty
Pokaż więcej
Józef Mieczysław Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Część sołectwa Łagiewniki od nr 1 do nr 40 i od nr 69 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Piotr Jaskuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(30,91%)
Milena Karolina Wojewoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE ŁAGIEWNIKI
114
(69,09%)
Okręg 7
Sołectwo Platoń i część sołectwa Łagiewniki od nr 41 do nr 68
Pokaż więcej
Jerzy Bajzert
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(60,40%)
Kazimierz Józef Kobyłt
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(39,60%)
Okręg 8
Część sołectwa Raczyn od nr 1 do nr 25 i od nr 82 do końca
Pokaż więcej
Jarosław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Część sołectwa Raczyn od nr 26 do nr 81
Pokaż więcej
Jan Franciszek Kędzia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(36,31%)
Tomasz Kuźnik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ
100
(63,69%)
Okręg 10
Część sołectwa Wydrzyn od nr 1 do nr 5 i od nr 60 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Józef Kosowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Część sołectwa Wydrzyn od nr 6 do nr 59
Pokaż więcej
Sławomir Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(78,06%)
Damian Paweł Betka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(21,94%)
Okręg 12
Sołectwo Opojowice
Pokaż więcej
Jerzy Maras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Staw
Pokaż więcej
Włodzimierz Adam Niemczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Gromadzice
Pokaż więcej
Jolanta Krysztofińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Stawek
Pokaż więcej
Józef Piotr Szwaba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(50,63%)
Jacek Edward Parzyjagła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(49,37%)