Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina ŚWIECIE
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ryszard Henryk Pacek
906
(7,46%)
-
4
Rafał Dominik Nowacki
93
(0,77%)
-
5
Dawid Spichalski
145
(1,19%)
-
3
Lucyna Maria Kuźniacka
272
(2,24%)
-
6
Iwona Maria Zgórka
68
(0,56%)
-
7
Jerzy Kapuściński
227
(1,87%)
-
9
Adam Knapik
786
(6,47%)
-
8
Bożena Nowakowska
179
(1,47%)
-
1
Joanna Kuś
525
(4,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Bogusław Goral
816
(6,72%)
-
4
Cecylia Katarzyna Stasińska
156
(1,28%)
-
6
Helena Jadwiga Benduska
142
(1,17%)
-
5
Henryk Tarczykowski
146
(1,20%)
-
8
Marek Kazimierz Sikorski
663
(5,46%)
-
7
Urszula Kalinowska
183
(1,51%)
-
2
Justyna Barbara Ruszkiewicz
371
(3,05%)
-
3
Roman Antoni Obczyński
121
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
7
Mirosława Andrzelina Antoniewicz
72
(0,59%)
-
4
Małgorzata Iwańska
321
(2,64%)
-
6
Katarzyna Krzymińska
284
(2,34%)
-
2
Waldemar Fura
689
(5,67%)
-
3
Roman Brunon Witt
1 104
(9,09%)
-
1
Barbara Janina Studzińska
1 055
(8,68%)
-
5
Arkadiusz Kujawski
291
(2,40%)
-
8
Lucyna Rybka
532
(4,38%)
-
9
Wiesław Keller
224
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Janusz Ryszard Adamczyk
91
(0,75%)
-
2
Anna Świerczyńska
197
(1,62%)
-
1
Marcin Leszek Podgórski
385
(3,17%)
-
6
Krystyna Barbara Zbielska
62
(0,51%)
-
5
Malwina Alicja Dwojacka
210
(1,73%)
-
7
Marcin Krzysztof Borucki
213
(1,75%)
-
4
Wojciech Zbigniew Gibas
168
(1,38%)
-
8
Agata Anna Kotwica
188
(1,55%)
-
9
Dariusz Stanisław Niciejewski
264
(2,17%)
Okręg 2
gminy: DRAGACZ, NOWE, WARLUBIE
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Jarosław Danielewski
406
(5,51%)
-
3
Maria Jolanta Jankowiak
338
(4,59%)
-
4
Joanna Maria Kreńska
73
(0,99%)
-
2
Brunon Stefan Han
584
(7,93%)
-
5
Maria Ewa Cumbrowska
205
(2,78%)
-
7
Leszek Stanisław Żołądź
107
(1,45%)
-
6
Kamil Gburczyk
202
(2,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Anna Kaczmarek-Sławińska
913
(12,40%)
-
5
Anna Justyna Hodorowska
108
(1,47%)
-
2
Elżbieta Bukowska
145
(1,97%)
-
7
Sławomir Kazimierz Majewski
138
(1,87%)
-
3
Marek Mazurek
402
(5,46%)
-
4
Mariusz Aleksander Kosikowski
217
(2,95%)
-
6
Dariusz Jan Zięba
84
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Urszula Kempińska-Czerwińska
775
(10,53%)
-
1
Andrzej Ryszard Łażewski
351
(4,77%)
-
4
Danuta Maria Leśniak
112
(1,52%)
-
5
Agnieszka Krystyna Kobylarz
75
(1,02%)
-
3
Marek Lech Pernak
64
(0,87%)
-
6
Mateusz Czerwiński
28
(0,38%)
-
7
Wojciech Adam Kamiński
32
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Piotr Kapusta
377
(5,12%)
-
3
Arkadiusz Pstrong
252
(3,42%)
-
5
Natalia Sobolewska
107
(1,45%)
-
4
Lidia Katarzyna Dobrowolska
75
(1,02%)
-
6
Magdalena Kaczmarek
117
(1,59%)
-
2
Radosław Piotr Liczkowski
299
(4,06%)
-
7
Mieczysław Władysław Jeż
98
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
-
3
Halina Teresa Dittmann
188
(2,55%)
-
1
Wiesław Tadeusz Menard
450
(6,11%)
-
2
Bogusław Piotr Ogan
41
(0,56%)
Okręg 3
gminy: DRZYCIM, LNIANO, OSIE, JEŻEWO
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Tomasz Wołoszuk
250
(3,08%)
-
5
Magdalena Daroń
91
(1,12%)
-
3
Krzysztof Nowiński
291
(3,58%)
-
2
Tadeusz Gajewski
408
(5,03%)
-
1
Angelika Bożena Macura
681
(8,39%)
-
4
Roman Antoni Komorowski
70
(0,86%)
-
6
Karolina Magdalena Pyssa
85
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Kazimierz Świerczyński
362
(4,46%)
-
1
Szczepan Janusz Nowakowski
698
(8,60%)
-
5
Maria Jolanta Ejankowska
57
(0,70%)
-
7
Tadeusz Fiedurek
447
(5,51%)
-
3
Dariusz Jan Wolski
457
(5,63%)
-
6
Katarzyna Warzyńska
184
(2,27%)
-
4
Agnieszka Maria Nowicka
158
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Hanna Irena Koczyńska
149
(1,84%)
-
1
Andrzej Mirosław Kowalski
601
(7,40%)
-
2
Jerzy Lemańczyk
447
(5,51%)
-
3
Józef Jerzy Gawrych
489
(6,02%)
-
6
Natalia Partyka
253
(3,12%)
-
5
Alina Maria Siewert
76
(0,94%)
-
7
Sławomir Krzysztof Wnuk
406
(5,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Joanna Marzena Grodzicka
21
(0,26%)
-
1
Wiesław Bagniewski
597
(7,35%)
-
5
Janina Barbara Nagórska
105
(1,29%)
-
2
Józef Belt
335
(4,13%)
-
3
Marek Skrobiszewski
217
(2,67%)
-
6
Iwona Śmigielska
75
(0,92%)
-
7
Wioletta Łaszewska
109
(1,34%)
Okręg 4
gminy: BUKOWIEC, PRUSZCZ, ŚWIEKATOWO
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Dawid Kempiński
264
(3,84%)
-
2
Adam Marek Gatner
482
(7,01%)
-
4
Agnieszka Cielepak
40
(0,58%)
-
3
Iwona Manys
512
(7,44%)
-
5
Renata Bławat
92
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Rola
247
(3,59%)
-
6
Krystian Marczak
222
(3,23%)
-
3
Bogdan Eryk Smuda
83
(1,21%)
-
1
Stanisława Kuffel
523
(7,60%)
-
5
Agnieszka Anna Różycka
188
(2,73%)
-
4
Małgorzata Jacenta Jaszkowska
95
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Grzegorz Jan Tomaszewski
575
(8,36%)
-
3
Piotr Czop
362
(5,26%)
-
1
Sławomir Kazimierz Partyka
490
(7,12%)
-
4
Honorata Kiszka
79
(1,15%)
-
5
Krystyna Kuta
57
(0,83%)
-
6
Hanna Urszula Jaremba
77
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Izabela Dorota Orzechowska
97
(1,41%)
-
5
Magdalena Anna Tabasz
82
(1,19%)
-
1
Franciszek Koszowski
1 531
(22,26%)
-
2
Grzegorz Kazimierz Chmielewski
649
(9,43%)
-
4
Gabriela Maria Mróz
63
(0,92%)
-
6
Marian Chruszczewski
69
(1,00%)