Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Gowarczów, ulice: Aleja Wyzwolenia, Mikołaja Kopernika, Partyzantów, Wschodnia
Pokaż więcej
Andrzej Antoni Sobczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
38
(22,49%)
Mariusz Kabała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Marian Mirosław Żurawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
42
(24,85%)
Stanisław Patrzykąt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
42
(24,85%)
Marek Aleksander Bogusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,20%)
Zbigniew Jacek Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
23
(13,61%)
Okręg 2
część sołectwa Gowarczów, ulice: Armii Krajowej, Działkowa, Konecka, Krakowska, Plac XX Lecia, Południowa, Spokojna, Stanisława Żuka, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Karina Sarba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
22
(11,11%)
Jarosław Aleksander Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(21,21%)
Sławomir Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
68
(34,34%)
Tomasz Sobczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
16
(8,08%)
Damian Florian Bogusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(15,15%)
Małgorzata Agata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
20
(10,10%)
Okręg 3
część sołectwa Gowarczów, ulice: Mikołaja Reja, Szkolna, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Paweł Franciszek Sarba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
24
(11,43%)
Mirosław Zbigniew Kądziela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(16,67%)
Sławomir Jacaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
56
(26,67%)
Jan Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
10
(4,76%)
Krystyna Żurawska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(14,76%)
Małgorzata Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
54
(25,71%)
Okręg 4
część sołectwa Gowarczów, ulice: Kościelna, Adama Mickiewicza, Romualda Traugutta, Stefana Żeromskiego, Warszawska, Zamkowa
Pokaż więcej
Czesław Zbigniew Ludwikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
33
(16,84%)
Łukasz Maciej Bielecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(27,55%)
Mariusz Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
52
(26,53%)
Lucjan Zbigniew Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
24
(12,24%)
Lilja Marianna Sobczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(11,22%)
Grzegorz Wanat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
11
(5,61%)
Okręg 5
sołectwa: Brzeźnica, Miłaków, Rogówek
Pokaż więcej
Krystyna Jończyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(3,89%)
Paulina Katarzyna Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
60
(33,33%)
Magdalena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
68
(37,78%)
Maciej Paweł Banasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(18,33%)
Wioletta Maria Kaniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
12
(6,67%)
Okręg 6
sołectwa: Komaszyce, Morzywół
Pokaż więcej
Karolina Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
35
(22,73%)
Jacek Michał Ferens
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(7,14%)
Krzysztof Karol Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
44
(28,57%)
Ilona Magdalena Gad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
30
(19,48%)
Ilona Teresa Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,44%)
Zbigniew Mateusz Partyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
21
(13,64%)
Okręg 7
Część sołectwa Bębnów, ulice: Główna od nr 1 do nr 30, Leśna, Lipowa, Polna, Strażacka, Wrzosowa, Wschodnia
Pokaż więcej
Karina Maria Trojanowska-Bałtowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
25
(20,33%)
Magdalena Maria Galant
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(24,39%)
Mariusz Kuleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
36
(29,27%)
Krzysztof Paweł Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
15
(12,20%)
Edyta Anna Derlatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
17
(13,82%)
Okręg 8
Część sołectwa Bębnów, ulice: Główna od nr 31 do końca, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Północna, Słoneczna, Spokojna, Zachodnia, Zielona
Pokaż więcej
Edyta Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
17
(11,97%)
Agnieszka Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(25,35%)
Katarzyna Jolanta Sobczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
81
(57,04%)
Marek Mruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
7
(4,93%)
Piotr Marcin Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
1
(0,70%)
Okręg 9
część sołectwa: Ruda Białaczowska od nr 1 do nr 53
Pokaż więcej
Sabina Edyta Mastalerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
23
(17,42%)
Ewelina Elżbieta Felińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(38,64%)
Paweł Kamoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
58
(43,94%)
Okręg 10
część sołectwa: Ruda Białaczowska od nr 54 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Graca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
1
(0,99%)
Mariusz Fabiszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(25,74%)
Grzegorz Tadeusz Ciołkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
64
(63,37%)
Jacek Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ
4
(3,96%)
Beata Bąbik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6
(5,94%)
Okręg 11
sołectwo: Giełzów
Pokaż więcej
Marek Jończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
36
(19,35%)
Marek Rynkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(17,20%)
Agnieszka Małgorzata Ferensztejn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
64
(34,41%)
Łukasz Marek Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
21
(11,29%)
Szczepan Czech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(17,74%)
Okręg 12
sołectwo: Borowiec, Skrzyszów
Pokaż więcej
Stefan Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
17
(9,94%)
Emil Juszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA JUSZYŃSKIEGO
59
(34,50%)
Renata Kądziela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(22,81%)
Marzena Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
36
(21,05%)
Sławomir Strojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
10
(5,85%)
Jan Karbownik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(5,85%)
Okręg 13
sołectwo: Bernów
Pokaż więcej
Katarzyna Wosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
29
(32,95%)
Paweł Wiktor Kałuża
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(7,95%)
Marzena Krystyna Dobrowolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
20
(22,73%)
Andrzej Kończak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
8
(9,09%)
Bogdan Jończyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(27,27%)
Okręg 14
sołectwa: Kamienna Wola, Kurzacze
Pokaż więcej
Danuta Barbara Karbownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
51
(19,77%)
Łukasz Dariusz Arcab
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(20,16%)
Tomasz Jacek Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
110
(42,64%)
Bogusława Maria Drewnisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CICHEGO
11
(4,26%)
Kinga Irena Arcab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(13,18%)
Okręg 15
sołectwa: Korytków, Kupimierz
Pokaż więcej
Piotr Wojciech Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY PANEK
38
(16,81%)
Jolanta Bożena Pikuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(4,87%)
Paweł Jan Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PACOCHY
95
(42,04%)
Artur Tomasz Bobiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(36,28%)