Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Leszno ulice: Widokowa, Wspólna, Reginy, Marysieńki, Mariana, Tadeusza, Otuliny, Podzaborówek, Hubala-Dobrzańskiego, Warszawska, Ogrodowa, Piekarska, Wąska, Sokołowska.
Pokaż więcej
Janusz Biały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
161
(42,04%)
Stanisława Halina Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI
127
(33,16%)
Leszek Piotr Kitliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
65
(16,97%)
Elżbieta Maria Piotrzkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
30
(7,83%)
Okręg 2
Leszno ulice: Aleja Wojska Polskiego, Błońska od nr 1 do nr 42, Krótka, Parkowa, Raczkowskiego, Sochaczewska od nr 1 do nr 58 (z wyłączeniem bloku numer 51).
Pokaż więcej
Agata Maria Bażyńska-Khan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
109
(42,08%)
Ewelina Jazgierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
61
(23,55%)
Grażyna Falkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
28
(10,81%)
Bożenna Wanda Skrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENNA W. SKROŃSKA - PO STRONIE LUDZI.
61
(23,55%)
Okręg 3
Leszno ulice: Błońska bloki nr 43 do nr 73, Inżynierska, Fabryczna, Lipowa.
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
84
(38,36%)
Klaudia Ewa Gołębiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
74
(33,79%)
Jadwiga Grażyna Czarnomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
61
(27,85%)
Okręg 4
Leszno ulice: Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Broniewskiego, Kochanowskiego, Mickiewicza, Podleśna, Sienkiewicza, Słowackiego, Sochaczewska blok nr 51, Sochaczewska od nr 59 do końca (bez bloku nr 66), Żeromskiego.
Pokaż więcej
Joanna Halina Jaroszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
135
(42,99%)
Agnieszka Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
179
(57,01%)
Okręg 5
Leszno ulice: Lema, Leśmiana, Leśna numery: 2, 4, 6, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16D, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 45, 45B; Tuwima, Polna, Miłosza, Sochaczewska blok nr 66.
Pokaż więcej
Ewa Zofia Grot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
165
(62,03%)
Beata Maria Dybaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
101
(37,97%)
Okręg 6
Leszno ulice: Harcerska, Jaśminowa, Kwiatowa, Leśna numery: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Młynarska, Murarska, Partyzantów, Podchorążych, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Julinek.
Pokaż więcej
Renata Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
75
(28,20%)
Lesław Ryszard Kuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
191
(71,80%)
Okręg 7
Grądy, Grądki.
Pokaż więcej
Michał Adam Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
214
(73,54%)
Mateusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
77
(26,46%)
Okręg 8
Korfowe, Marianów, Powązki, Szymanówek, Wilkowa Wieś.
Pokaż więcej
Tomasz Michał Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
219
(53,81%)
Jarosław Ryszard Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
188
(46,19%)
Okręg 9
Czarnów, Gawartowa Wola, Towarzystwo Czarnów, Plewniak, Podrochale, Rochale, Stelmachowo, Szadkówek, Trzciniec, Walentów, Wilków.
Pokaż więcej
Krzysztof Piotr Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
113
(42,01%)
Ewa Elżbieta Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
48
(17,84%)
Karol Bargieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
108
(40,15%)
Okręg 10
Grabina, Kępiaste, Łubiec, Roztoka.
Pokaż więcej
Leszek Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
160
(68,09%)
Zdzisław Oktawian Stępniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POSTĘP I NOWOCZESNOŚĆ”
75
(31,91%)
Okręg 11
Zaborów ulice: Dworkowa, Jesienna, Leśna, Szkolna, Środkowa, Willowa, Wiosenna. Ławy, Wólka.
Pokaż więcej
Martyna Agata Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
181
(48,53%)
Ewa Maria Latoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
192
(51,47%)
Okręg 12
Joanna Justyna Syta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
117
(58,79%)
Teresa Kołecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI
82
(41,21%)
Okręg 13
Dariusz Marian Iwanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
221
(63,32%)
Halina Henryka Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI
70
(20,06%)
Marek Marian Kubicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
58
(16,62%)
Okręg 14
Zaborów ulice: Antoniego Dałka, Jana Kujawskiego, Janin, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Stołeczna, Zaciszna. Feliksów, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś.
Pokaż więcej
Radosław Wojciech Suchner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”
161
(41,07%)
Marianna Jolanta Malarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI
231
(58,93%)
Okręg 15
Agata Dasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI
99
(32,57%)
Jacek Marcin Kłębowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI
69
(22,70%)
Halina Ewa Dmoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
136
(44,74%)