Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Janiszew
Pokaż więcej
Agnieszka Korzysta
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
162
(33,89%)
Grzegorz Leszek Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(41,00%)
Jolanta Ewa Tyczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
46
(9,62%)
Jerzy Stanisław Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
51
(10,67%)
Arnold Wojciech Marszałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(4,81%)
Okręg 2
Sołectwa: Dąbrówka Nagórna, Legęzów
Pokaż więcej
Janusz Zmaczyński
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
86
(24,02%)
Tadeusz Pikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(40,22%)
Agnieszka Stanisława Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
15
(4,19%)
Józef Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
20
(5,59%)
Michał Piotr Zygmunt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(25,98%)
Okręg 3
Sołectwa: Dąbrówka Podłężna, Kolonia Piaski.
Pokaż więcej
Robert Arkadiusz Bukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
350
(72,77%)
Bogdan Wielgolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
11
(2,29%)
Krzysztof Andrzej Grzyb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(24,95%)
Okręg 4
Sołectwo Cerekiew
Pokaż więcej
Aneta Pytka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
212
(42,66%)
Łukasz Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
97
(32,66%)
Marianna Szatan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZATAN MARIANNY
112
(22,54%)
Renata Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(28,17%)
Okręg 5
Sołectwa: Zatopolice, Golędzin, Jaszowice.
Pokaż więcej
Leszek Kurkiewicz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
200
(37,88%)
Waldemar Głogowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(23,48%)
Mariusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
34
(6,44%)
Natalia Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
2
(0,38%)
Krzysztof Wielocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI JASZOWICE KOLONIA
51
(9,66%)
Katarzyna Szymańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(22,16%)
Okręg 6
Sołectwo Mleczków
Pokaż więcej
Beata Wilk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
241
(72,59%)
Szczepan Maciej Kowalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(27,41%)
Okręg 7
Część sołectwa Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 42 do 120 i numery nieparzyste od 83 do 147.
Pokaż więcej
Roman Ignacy Stępień
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
180
(47,00%)
Zenon Adam Sadowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(33,16%)
Janusz Adam Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
20
(5,22%)
Marzena Ewa Senator
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(14,62%)
Okręg 8
Część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Przytycką, Traktorzystów, Rubinową, Perłową, Bursztynową, Wapienną, Kamienną, Jaśminową, Jasną, Marmurową, Szkolną, Białą, Koralową, Lazurową, Nową, Turkusową, Cichą, Zieloną. Lipową, Taczowską oraz Szafirową od numeru 7 do numeru 101
Pokaż więcej
Bożena Zofia Głowacka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
130
(36,21%)
Magdalena Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177
(49,30%)
Katarzyna Małgorzata Nijakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
52
(14,48%)
Okręg 9
Część sołectw: Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 2 do 40 i numerami nieparzystymi od 1 do 81, oraz część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Ogrodową, Platynową, Spacerową, Księżycową, Srebrną, Spokojną, Złotą, Żelazną, oraz Szafirową od numeru 1 do numeru 6H
Pokaż więcej
Marek Mikulski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
166
(47,70%)
Grzegorz Mastalerz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(52,30%)
Okręg 10
Sołectwo Milejowice
Pokaż więcej
Krystyna Mortka- Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILEJOWICE KRYSTYNA MORTKA-KOZIEŁ
148
(26,62%)
Zofia Machnikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
191
(34,35%)
Artur Swend
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
48
(8,63%)
Dorota Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZAWSZE RAZEM"
133
(23,92%)
Zenon Wiktor Beresiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
36
(6,47%)
Okręg 11
Sołectwa: Gulin, Gulinek.
Pokaż więcej
Damian Stefan Stańczykowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
100
(23,20%)
Halina Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
184
(42,69%)
Mariusz Jacek Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
65
(15,08%)
Paweł Golus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
26
(6,03%)
Stanisław Tadeusz Skorza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(12,99%)
Okręg 12
Sołectwa: Marianowice, Zakrzewska Wola.
Pokaż więcej
Elżbieta Henryka Szymańska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
98
(28,82%)
Krystyna Stachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
190
(55,88%)
Mariusz Odrobiński
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
19
(5,59%)
Sławomir Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(9,71%)
Okręg 13
Sołectwo Natalin.
Pokaż więcej
Aneta Ewelina Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(21,63%)
Mateusz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
112
(39,72%)
Witold Kępka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(38,65%)
Okręg 14
Sołectwa: Zakrzew, Zakrzew-Kolonia.
Pokaż więcej
Marek Jemioł
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
179
(41,44%)
Wioleta Bilska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(19,44%)
Michał Marian Kutkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
38
(8,80%)
Bogusław Franciszek Firlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
46
(10,65%)
Jan Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(19,68%)
Okręg 15
Sołectwa: Nieczatów, Taczów.
Pokaż więcej
Jan Stanisław Pluta
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
92
(20,72%)
Janusz Stawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(45,05%)
Jarosław Sylwester Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO
65
(14,64%)
Ewa Edyta Durasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(19,59%)