Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Józef Marek Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
34
(43,59%)
Wojciech Długosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(56,41%)
Okręg 2
Drewnik Stawik Jeziorzany: ul. Babia, ul. Błotna, ul. Folwarczna, ul. Jeziorna, ul. Kościelna, ul. Przejazd
Pokaż więcej
Henryk Szymanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(65,00%)
Ryszard Szabelski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(35,00%)
Okręg 3
Jeziorzany: ul. Blizocka, ul. Browarna, ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
Edward Ciota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
Jeziorzany: ul. Młyńska, ul. Rybacka
Pokaż więcej
Barbara Zaprzalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
23
(42,59%)
Maria Barszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(57,41%)
Okręg 5
Jeziorzany: ul. Rynek, ul. Warszawska
Pokaż więcej
Jan Szabelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(81,40%)
Marian Biaduń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(18,60%)
Okręg 6
Krępa Nr 1 - 85
Pokaż więcej
Kamil Gomoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
32
(40,00%)
Paweł Szczotka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(60,00%)
Okręg 7
Krępa od nr 86 - 175
Pokaż więcej
Adam Tomasz Broniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
29
(27,88%)
Zbigniew Wesołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(43,27%)
Małgorzata Anna Gałązka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(28,85%)
Okręg 8
Skarbiciesz, Skrawki, Stoczek Kocki
Pokaż więcej
Marek Dominik Krasucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
67
(60,91%)
Jacek Henryk Dowgiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(39,09%)
Okręg 9
Przytoczno nr 1 - 78
Pokaż więcej
Anna Czajkowska-Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
22
(25,88%)
Zygmunt Matyjasek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(47,06%)
Tadeusz Tarnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(27,06%)
Okręg 10
Przytoczno nr 79 - 179
Pokaż więcej
Andrzej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
54
(57,45%)
Kazimiera Elżbieta Zatorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(42,55%)
Okręg 11
Przytoczno od nr 180 do końca bloki: 1, 2, 3, 24
Pokaż więcej
Artur Grzywacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(65,82%)
Artur Piotr Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(34,18%)
Okręg 12
Przytoczno bloki: 3A, 3B, 4, 5, 7, 8
Pokaż więcej
Marcin Andrzej Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
28
(34,57%)
Józef Och
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(65,43%)
Okręg 13
Przytoczno bloki nr: 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25
Pokaż więcej
Jacek Bernaciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
0
(0%)
Marcin Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
Nowiny Przytockie Walentynów
Pokaż więcej
Małgorzata Ewa Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
0
(0,00%)
Okręg 15
Wola Blizocka
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Barszczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY"
24
(28,57%)
Zbigniew Stanisław Ziobroniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(36,90%)
Elżbieta Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
29
(34,52%)