Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bledzew ul: 1 Maja, Krótka, Młyńska, Nowa, Piaskowa, Rynek, Tylna, Wodna
Pokaż więcej
Marcin Marek Gawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
15
(13,04%)
Anita Weronika Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
69
(60,00%)
Krzysztof Ralcewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
31
(26,96%)
Okręg 2
Bledzew ul.: Cystersów, Jana Dekerta, Górna, Kościelna, Kościuszki, Plac Klasztorny, Starodworska, Sebastiana Grabowieckiego, Józefa Wybickiego, Tymiany, Bledzewka, Krzywokleszcz, Tymiana.
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Twardosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
69
(48,25%)
Mariola Małgorzata Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
66
(46,15%)
Klaudia Sylwia Kubicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
8
(5,59%)
Okręg 3
Bledzew ul.: Osiedle Piaskowe, Podgórna
Pokaż więcej
Beata Marta Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
31
(20,00%)
Daniel Patryk Dubino
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
85
(54,84%)
Jolanta Józefa Fortuniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
39
(25,16%)
Okręg 4
Bledzew ul.: Krzyżowa, Leśna, Ogrodowa, Plac Wiosny Ludów, Rycerska, Sportowa, Szkolna, Elektrownia, Małoszewo, Osada Rybacka.
Pokaż więcej
Krzysztof Jacek Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
17
(11,64%)
Mieczysław Józef Gawroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
92
(63,01%)
Żaneta Lilia Łaszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
37
(25,34%)
Okręg 5
Popowo, Popowo-Leśniczówka.
Pokaż więcej
Tomasz Jarosław Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WALCZAKA
108
(66,26%)
Jerzy Grzegorz Dawidowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
55
(33,74%)
Okręg 6
Eugeniusz Świątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
17
(12,41%)
Zygmunt Antoni Jóskowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
120
(87,59%)
Okręg 7
Katarzynki, Stary Dworek, Stary Dworek-Leśniczówka
Pokaż więcej
Renata Ewa Deus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
12
(15,58%)
Tadeusz Juliusz Przybyłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
55
(71,43%)
Anna Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
10
(12,99%)
Okręg 8
Chycina, Goruńsko, Strużyny.
Pokaż więcej
Mateusz Marcin Ganczarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
92
(46,94%)
Wiesław Władysław Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
38
(19,39%)
Dawid Jóskowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
66
(33,67%)
Okręg 9
Marcin Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
31
(24,60%)
Anna Ewa Beil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
35
(27,78%)
Agnieszka Rybacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
60
(47,62%)
Okręg 10
Joanna Renata Twardosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
30
(28,04%)
Wiesława Ludwika Grządko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
43
(40,19%)
Aleksander Andrzej Kusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
34
(31,78%)
Okręg 11
Kryl, Templewko, Templewo PGR
Pokaż więcej
Marek Stachniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
1
(2,44%)
Mieczysław Wirszyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
22
(53,66%)
Katarzyna Anna Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
18
(43,90%)
Okręg 12
Nowa Wieś od nr 1 do nr 50
Pokaż więcej
Piotr Marian Kamrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
5
(3,82%)
Zbigniew Robakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
31
(23,66%)
Ewelina Oblęgór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
95
(72,52%)
Okręg 13
Nowa Wieś od nr 51 do nr 95, Dębowiec
Pokaż więcej
Dariusz Mateusz Bartkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
6
(5,13%)
Wiesława Krystyna Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
26
(22,22%)
Aleksandra Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
85
(72,65%)
Okręg 14
Osiecko, Pniewo
Pokaż więcej
Kinga Anita Adamska Gerber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
87
(49,15%)
Marek Adam Bartkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
90
(50,85%)
Okręg 15
Sokola Dąbrowa
Pokaż więcej
Małgorzata Peter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KULICKIEGO
24
(27,91%)
Agnieszka Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO
43
(50,00%)
Mateusz Krzysztof Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA
19
(22,09%)