Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wschodnia granica dzielnicy-al. Solidarności-ul. Szwedzka-ul. Stalowa-ul. Inżynierska-ul. Borysa Sawinkowa-pl. Gen. J. Hallera (numery nieparzyste)-ul. Jagiellońska-ul. S. Starzyńskiego-zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Łukasz Kwiatkowski
41
(0,42%)
-
6
Bożena Krystyna Kozłowska
13
(0,13%)
-
1
Aleksandra Dorota Malitek
84
(0,85%)
-
4
Sandra Wodrowska
9
(0,09%)
-
3
Michał Lisiecki
142
(1,44%)
-
5
Bartosz Jan Kotus
14
(0,14%)
-
7
Karolina Monika Stankiewicz
18
(0,18%)
-
8
Łukasz Jabłoński
33
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Paweł Wojciech Skupiński
171
(1,74%)
-
2
Grażyna Stanisława Szymańczuk
290
(2,94%)
-
1
Karol Szyszko
1 254
(12,73%)
-
9
Andrzej Jan Zacharczenko
30
(0,30%)
-
5
Jolanta Stawowska-Kliza
107
(1,09%)
-
6
Ewa Magdalena Parol
72
(0,73%)
-
7
Iwona Kazanecka
226
(2,29%)
-
10
Anna Gołaszewska
173
(1,76%)
-
8
Klaudia Katarzyna Podgórska
56
(0,57%)
-
4
Ernest Jerzy Kobyliński
240
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA
-
5
Sylwia Aneta Galbarczyk
35
(0,36%)
-
8
Piotr Artur Cendrowski
5
(0,05%)
-
2
Katarzyna Ewelina Urbanek
38
(0,39%)
-
6
Hubert Łukasz Kowalewski
7
(0,07%)
-
1
Ryszard Kędzierski
76
(0,77%)
-
4
Małgorzata Goździuk-Migaczew
23
(0,23%)
-
3
Magdalena Jaworowska
37
(0,38%)
-
7
Anna Kutyńska-Nidecka
25
(0,25%)
-
9
Paulina Joanna Mańk
25
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Maciej Krzysztof Chroboczek
7
(0,07%)
-
2
Magdalena Agnieszka Biejat
147
(1,49%)
-
8
Grzegorz Jakub Kawka-Osik
8
(0,08%)
-
7
Renata Gutowska
17
(0,17%)
-
1
Piotr Marcin Pietruszyński
316
(3,21%)
-
3
Tamara Owczarska
66
(0,67%)
-
10
Jan Imiela
25
(0,25%)
-
5
Barbara Arciuch
34
(0,35%)
-
6
Maciej Adam Mateńko
8
(0,08%)
-
9
Monika Danuta Twardowska
23
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Hanna Józefa Dzikowska
60
(0,61%)
-
2
Marcin Dominik Dąbrowski
368
(3,73%)
-
1
Elżbieta Teresa Kowalska-Kobus
1 452
(14,74%)
-
3
Jacek Andrzej Hoch
52
(0,53%)
-
4
Marcin Patryk Goławski
53
(0,54%)
-
5
Elżbieta Barbara Andrysiak
123
(1,25%)
-
6
Piotr Michalski
107
(1,09%)
-
7
Kinga Anna Orzechowska
202
(2,05%)
-
9
Dariusz Zbigniew Kucharski
111
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ
-
10
Dariusz Wolke
63
(0,64%)
-
1
Kamil Janusz Ciepieńko
843
(8,56%)
-
3
Andrzej Adam Sowa
373
(3,79%)
-
2
Krystyna Elżbieta Ambroziak
190
(1,93%)
-
4
Joanna Skuza
86
(0,87%)
-
7
Piotr Wojciech Cielecki
50
(0,51%)
-
5
Tomasz Śmietanko
56
(0,57%)
-
6
Karolina Suska
88
(0,89%)
-
8
Katarzyna Ewa Pyrzakowska
41
(0,42%)
-
9
Małgorzata Zofia Dąbrowska
62
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Cezary Eugeniusz Gliński
62
(0,63%)
-
4
Dariusz Włodzimierz Cecuda
3
(0,03%)
-
5
Stanisław Wiśniewski
137
(1,39%)
-
3
Ewa Marta Kowalik-Perykasza
29
(0,29%)
-
1
Ireneusz Jerzy Tondera
448
(4,55%)
-
7
Wanda Helena Jaworska-Malicka
14
(0,14%)
-
9
Tomasz Konrad Dymiński
13
(0,13%)
-
8
Małgorzata Ewa Stelmach
43
(0,44%)
-
10
Anna Teresa Jurczyńska
101
(1,03%)
-
6
Agnieszka Alicja Urbańska
24
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI
-
3
Anna Tomaszewska
92
(0,93%)
-
5
Adam Jankiewicz
12
(0,12%)
-
1
Piotr Stryczyński
324
(3,29%)
-
4
Elżbieta Zuzanna Pogońska
21
(0,21%)
-
2
Karolina Joanna Krajewska
153
(1,55%)
-
6
Piotr Mieczysław Skupieński
18
(0,18%)
-
7
Radosław Adam Baranowski
12
(0,12%)
-
8
Agata Małgorzata Szwedowicz
20
(0,20%)
-
9
Jakub Jan Rawski
52
(0,53%)
Okręg 2
Zachodnia granica dzielnicy-ul. S. Starzyńskiego-ul. Jagiellońska-pl. Gen. J. Hallera (numery parzyste)-ul. Borysa Sawinkowa-ul. Inżynierska-ul. Stalowa-ul. Szwedzka-na południe do ul. Grodzieńskiej-ul. Grodzieńska-ul. Białostocka-ul. Targowa (wraz z numerem 70)-południowa granica dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Andrzej Edward Skotarek
5
(0,05%)
-
4
Małgorzata Stankiewicz
27
(0,28%)
-
5
Dariusz Andrzej Tomaszewski
18
(0,19%)
-
3
Krzysztof Marek Lewandowski
67
(0,69%)
-
6
Patryk Mikołaj Długosz
24
(0,25%)
-
2
Małgorzata Barbara Wojdat
23
(0,24%)
-
9
Bartosz Marcin Kurenda
9
(0,09%)
-
10
Katarzyna Smolak
33
(0,34%)
-
1
Delfina Wilhelmina Gerbert-Czarniecka
106
(1,09%)
-
8
Piotr Oleksiak
18
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Teresa Mioduszewska
481
(4,95%)
-
3
Mirosław Bogumił Prokop
251
(2,58%)
-
8
Anna Olga Wawro
49
(0,50%)
-
5
Adam Niewczas
142
(1,46%)
-
1
Sebastian Franciszek Wijas
895
(9,21%)
-
6
Rafał Kamiński
149
(1,53%)
-
4
Małgorzata Anna Grzegorzewska
349
(3,59%)
-
9
Alicja Agata Karpińska
121
(1,25%)
-
7
Andrzej Ernest Rynkowicz
55
(0,57%)
-
10
Mateusz Aleksander Kędzierski
247
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA
-
2
Hubert Inocenty Migaczew
59
(0,61%)
-
1
Adriana Łucja Jara
303
(3,12%)
-
4
Magdalena Wacławiak
23
(0,24%)
-
7
Anna Karolina Pietraszko
8
(0,08%)
-
6
Mateusz Pawłowicz
9
(0,09%)
-
3
Maciej Paweł Molęda
28
(0,29%)
-
5
Ilona Rdzanek
9
(0,09%)
-
9
Wojciech Marek Zieleniewski
7
(0,07%)
-
10
Michał Mariusz Czernik
8
(0,08%)
-
8
Agnieszka Maria Niemczura
14
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Karol Gustaw Lesiak
30
(0,31%)
-
7
Piotr Tytus Achinger
8
(0,08%)
-
6
Cyntia Jadwiga Heynemann
15
(0,15%)
-
5
Marcin Kotowski
27
(0,28%)
-
2
Magdalena Gugała
113
(1,16%)
-
8
Ewa Danuta Trzaskała
43
(0,44%)
-
4
Małgorzata Maria Sadowska-Sobczyk
31
(0,32%)
-
10
Zuzanna Bożenna Grzelak
75
(0,77%)
-
9
Maciej Andrzej Maryl
12
(0,12%)
-
1
Grzegorz Walkiewicz
450
(4,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Danuta Kopeć
122
(1,26%)
-
2
Barbara Kwaśniewska
583
(6,00%)
-
1
Patrycja Hanna Sondij
1 267
(13,04%)
-
3
Wojciech Zbigniew Trybocki
147
(1,51%)
-
4
Marcin Stanisław Truszkiewicz
110
(1,13%)
-
5
Jędrzej Leonard Laskowski
97
(1,00%)
-
6
Agnieszka Ewa Łozińska
179
(1,84%)
-
7
Krystyna Teresa Łojek
58
(0,60%)
-
9
Lila Leszczyńska
122
(1,26%)
-
10
Mariusz Robert Ganzke
98
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ
-
1
Jacek Wachowicz
644
(6,63%)
-
7
Anna Olejnicka-Oliwa
30
(0,31%)
-
4
Bartosz Antoni Mikulski
39
(0,40%)
-
3
Justyna Magdalena Kaim
103
(1,06%)
-
2
Dorota Elżbieta Łubowska
78
(0,80%)
-
6
Małgorzata Ewa Zalewska
84
(0,86%)
-
5
Marta Ksawera Piątek
86
(0,89%)
-
9
Eryk Przemysław Pergół
19
(0,20%)
-
8
Daniela Komosa
136
(1,40%)
-
10
Mieczysław Kowalczyk
36
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Jan Szymon Szymaniak
16
(0,16%)
-
10
Maria Barbara Tondera
115
(1,18%)
-
3
Agnieszka Teresa Zachar
52
(0,54%)
-
2
Małgorzata Elżbieta Smolińska
124
(1,28%)
-
1
Adam Krzysztof Cholewiński
326
(3,36%)
-
4
Samuel Roman Szmigiel
25
(0,26%)
-
7
Łukasz Stanisław Magdziarz
48
(0,49%)
-
5
Marek Michał Brzeziński
13
(0,13%)
-
8
Maciej Antoni Szajkowski
14
(0,14%)
-
6
Maria Jankowska
28
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI
-
4
Marek Jarosiński
41
(0,42%)
-
2
Anna Elżbieta Wąsik
128
(1,32%)
-
7
Artur Rudaś
18
(0,19%)
-
1
Ewa Maria Kalnoj-Ziajkowska
225
(2,32%)
-
3
Wojciech Stanisław Kownas
41
(0,42%)
-
5
Tadeusz Rimvydas Żeromski
9
(0,09%)
-
6
Michał Dariusz Harasimowicz
27
(0,28%)
-
8
Olga Maria Wieczorek-Trzeciak
86
(0,89%)
Okręg 3
Południowa granica dzielnicy-ul. Targowa (bez numeru 70)-ul. Białostocka-ul. Grodzieńska i dalej na północ do al. Solidarności-al. Solidarności-wschodnia granica dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Kazimierz Mioduszewski
30
(0,36%)
-
3
Magdalena Anna Stachurska-Amdouni
8
(0,10%)
-
1
Piotr Artur Długosz
108
(1,29%)
-
6
Alina Barbara Kwiatkowska
24
(0,29%)
-
8
Dariusz Karczewski
25
(0,30%)
-
7
Marcin Ryszard Kurenda
13
(0,15%)
-
5
Monika Anna Gniadek
36
(0,43%)
-
4
Stanisław Wawrzyniec Czarniecki
21
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Grzegorz Sławomir Białas
162
(1,93%)
-
5
Katarzyna Sylwia Kownacka
258
(3,07%)
-
7
Krystyna Buda
115
(1,37%)
-
6
Wiesława Cecylia Batko
73
(0,87%)
-
9
Hanna Jolanta Jarzębska
414
(4,93%)
-
8
Henryka Marta Sobol
81
(0,96%)
-
1
Robert Marian Kazanecki
852
(10,14%)
-
3
Janusz Nowakowski
227
(2,70%)
-
2
Wojciech Witold Nastula
430
(5,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA
-
1
Marek Bielecki
161
(1,92%)
-
2
Urszula Kmoch
36
(0,43%)
-
3
Grzegorz Szeliga
30
(0,36%)
-
4
Iwona Maciak
39
(0,46%)
-
6
Dominika Agnieszka Gajowniczek-Kotuniak
29
(0,35%)
-
8
Żaneta Stanisława Anioł
33
(0,39%)
-
5
Tomasz Adam Niemczura
6
(0,07%)
-
7
Wojciech Molski
10
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
9
Maciej Borkowski
40
(0,48%)
-
8
Waldemar Antoni Krawczyk
7
(0,08%)
-
5
Celina Pietruszyńska
27
(0,32%)
-
6
Elżbieta Renata Duczkowska
29
(0,35%)
-
4
Włodzimierz Henryk Łabuś
21
(0,25%)
-
3
Paweł Kamiński
30
(0,36%)
-
1
Małgorzata Halina Markowska
430
(5,12%)
-
2
Barbara Agnieszka Pogorzelska
59
(0,70%)
-
7
Jerzy Jan Rakowski
12
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Dariusz Edward Cichocki
110
(1,31%)
-
1
Małgorzata Karolina Ciechomska
1 081
(12,87%)
-
2
Krzysztof Bogdan Stępień
192
(2,29%)
-
6
Halina Błaszczyk
93
(1,11%)
-
4
Dorota Kowalska
148
(1,76%)
-
3
Katarzyna Beata Urbańska
211
(2,51%)
-
7
Dariusz Tomasz Jakubowski
145
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ
-
4
Anna Grajda
191
(2,27%)
-
1
Barbara Irena Domańska
272
(3,24%)
-
2
Andrzej Klimkiewicz
160
(1,90%)
-
6
Sławomir Piotr Grądzki
42
(0,50%)
-
8
Katarzyna Kaim
39
(0,46%)
-
3
Michał Marcin Okrasa
197
(2,34%)
-
5
Ireneusz Jakub Burcewicz
34
(0,40%)
-
9
Grażyna Prasek
50
(0,60%)
-
7
Weronika Honorata Pietrzak
63
(0,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mariusz Borowski
701
(8,34%)
-
8
Ewa Danuta Pawłowska
28
(0,33%)
-
7
Irena Garbowska
5
(0,06%)
-
9
Tadeusz Seweryn Stromecki
14
(0,17%)
-
3
Lidia Elżbieta Szklennik
18
(0,21%)
-
5
Krzysztof Ignacy Bąk
17
(0,20%)
-
6
Katarzyna Zofia Sosińska
19
(0,23%)
-
4
Jacek Zbigniew Szymaniak
17
(0,20%)
-
2
Paulina Justyna Parfieńczyk
50
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI
-
3
Wanda Hanna Lis
36
(0,43%)
-
7
Aleksandra Jarosiewicz
26
(0,31%)
-
1
Krzysztof Piotr Michalski
367
(4,37%)
-
2
Judyta Łuczyńska
40
(0,48%)
-
4
Maciej Bartosz Szelewa-Kropiwnicki
16
(0,19%)
-
6
Bartłomiej Dziewulski
19
(0,23%)
-
8
Katarzyna Lisiecka
87
(1,04%)
-
5
Paulina Maria Dmitruk
38
(0,45%)