Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Mogielnica-ulice: Przy Kościółku, Wolska, Stegny, Warszawska, Krzyżowa, Mostowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Piotr Nejman
114
(45,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Mateusz Cegła
45
(18,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”
-
21
Beata Katarzyna Kwiecień
90
(36,14%)
Okręg 2
Miasto Mogielnica-ulice: Przejazd, Ks. Zagańczyka, Plac Poświętne, Zielewska, Kościelna, Krakowskie Przedmieście, Nowomiejska, Szkolna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Jerzy Mendyk
147
(44,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Adam Duszyński
17
(5,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”
-
21
Bogdan Sawicki
168
(50,60%)
Okręg 3
Misto Mogielnica-ulice: Ogrodowa, 3 - go Maja, Jana Kilińskiego, Modrzewiowa, Lipowa, Sosnowa, Kasztanowa, Belwederska, Brzozowa, Armii Krajowej, Plac Dół, Grójecka, Przylesie, Rynek, Żabia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Stanisław Kępka
191
(65,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Anna Tuszyńska
45
(15,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”
-
21
Bogdan Wasila
56
(19,18%)
Okręg 4
Miasto Mogielnica-ulice: Dziarnowska, Rudna Droga, Polna, Henryka Sienkiewicza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Grzegorz Michalski
141
(49,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Patrycja Luiza Mikołajko
11
(3,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Andrzej Szczepański
135
(47,04%)
Okręg 5
Sołectwa: Górki, Izabeli, Jastrzębia, Odcinki Dylewskie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Sławomir Baran
141
(39,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Jacek Kamiński
100
(27,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Lewandowska
120
(33,24%)
Okręg 6
Sołectwa: Dylew, Gracjanów, Jastrzębia Stara, Kaplin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Agnieszka Jadwiga Malinowska
126
(57,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Bartłomiej Piotr Wójcicki
7
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Jakubczak
88
(39,82%)
Okręg 7
Sołectwa: Otaląż, Cegielnia, Dąbrowa, Weżowiec.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Grzegorz Szczepański
78
(36,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Dominika Maria Dobrowolska
22
(10,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Marek Radecki
116
(53,70%)
Okręg 8
Sołectwa: Dobiecin, Główczyn Towarzystwo, Miechowice, Pawłowice, Popowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Radosław Marek Kaczmarek
114
(37,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Małgorzata Łajszczak
28
(9,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edward Kieszek
159
(52,82%)
Okręg 9
Sołectwa: Dalboszek, Dziunin, Główczyn, Marysin, Wodziczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Adam Jagieliński
123
(46,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Ireneusz Piotr Balcerzak
30
(11,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Zgieb
79
(29,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”
-
21
Marek Włodzimierz Michalak
34
(12,78%)
Okręg 10
Sołectwa: Dziarnów, Otalążka, Stryków.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Jan Marciniak
165
(70,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Karol Madej
68
(29,18%)
Okręg 11
Sołectwa: Ługowice, Stamirowice, Tomczyce, Ulaski Gostomskie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Halina Budzik
124
(54,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”
-
21
Małgorzata Barbara Koper
105
(45,85%)
Okręg 12
Sołectwa: Michałowice, Ślepowola, Świdno.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Wiesław Małek
171
(60,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Joanna Orzechowska
36
(12,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Feliks Dudek
78
(27,37%)
Okręg 13
Sołectwa: Brzostowiec, Pączew, Wólka Gostomska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Włodzimierz Zenon Wasiak
118
(45,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Wioletta Lipiec
35
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Jadwiga Ślifierska
105
(40,70%)
Okręg 14
Sołectwa: Borowe, Dębnowola.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Irena Bogdan
198
(86,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Adam Chmielewski
30
(13,16%)
Okręg 15
Sołectwa: Kozietuły, Kozietuły Nowe.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI
-
19
Beata Haśkie
145
(46,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA
-
20
Artur Michał Tuszyński
7
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Marczak
163
(51,75%)