Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Poświętne, Józefin
Pokaż więcej
Henryka Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
69
(38,33%)
Andrzej Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
111
(61,67%)
Okręg 2
Gołębie, Chomizna
Pokaż więcej
Wiesław Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
63
(70,79%)
Leszek Borowski-Kazimiruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
26
(29,21%)
Okręg 3
Wojciech Feliks Roszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 4
Kamińskie Wiktory, Kamińskie Jaski, Kamińskie Ocioski, Kamińskie Pliszki
Pokaż więcej
Mariusz Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
40
(44,94%)
Łukasz Mojzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
49
(55,06%)
Okręg 5
Zdrody Stare, Dzierżki, Dzierżki-Ząbki
Pokaż więcej
Andrzej Dzierżek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
63
(52,50%)
Agnieszka Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
57
(47,50%)
Okręg 6
Zdrody Nowe, Brzozowo-Solniki
Pokaż więcej
Stanisław Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
64
(66,67%)
Marcin Zdrodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
32
(33,33%)
Okręg 7
Brzozowo-Panki, Liza Nowa, Wołkuny
Pokaż więcej
Zbigniew Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 8
Mariusz Twarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
40
(40,82%)
Marcin Piotr Twarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
58
(59,18%)
Okręg 9
Brzozowo-Chabdy, Brzozowo-Chrzczony, Brzozowo-Chrzczonki, Brzozowo-Muzyły
Pokaż więcej
Tomasz Pietryńczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
50
(45,05%)
Mariusz Rzepny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
61
(54,95%)
Okręg 10
Brzozowo Stare, Brzozowo-Antonie
Pokaż więcej
Tadeusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
56
(42,75%)
Marcin Maciej Stańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
75
(57,25%)
Okręg 11
Brzozowo-Korabie, Porośl-Wojsławy, Porośl-Głuchy
Pokaż więcej
Janusz Ołdakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
61
(43,57%)
Elżbieta Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
79
(56,43%)
Okręg 12
Pietkowo, Turek
Pokaż więcej
Paweł Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
70
(52,24%)
Piotr Osmólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
64
(47,76%)
Okręg 13
Pietkowo-Drugie, Gabrysin
Pokaż więcej
Piotr Zapisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
27
(37,50%)
Agnieszka Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
45
(62,50%)
Okręg 14
Wilkowo Stare, Łukawica
Pokaż więcej
Piotr Klimaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
79
(58,96%)
Przemysław Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
55
(41,04%)
Okręg 15
Wilkowo Nowe, Marynki
Pokaż więcej
Jacek Świerżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
50
(71,43%)
Przemysław Świerżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI
20
(28,57%)