Wypadek w Piasku
8 lipca doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia na DK 1 w Piasku. Kobieta podróżująca osobówką próbowała z prawego pasa zjechać na lewy. Jechała w kierunku Bielska-Białej.
— Trzydziestoośmioletnia kobieta jadąc samochodem Marki Opel, wykonywała w sposób nieprawidłowy manewr zmiany pasa ruchu. Wykonywała go na tyle nieskutecznie i niepoprawnie, że doprowadziła do wywrócenia własnego pojazdu – przekazała nam oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie sierż. szt. Jadwiga Śmietana.
W czasie dachowania kobieta uderzyła w inny pojazd – Toyotę Aygo. Samochodem podróżowały dwie kobiety. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nikt z biorących udział w kolizji nie został ranny i nie wymagał hospitalizacji. Toyota została uszkodzona tylko w niewielkim stopniu.

Kobieta dachowała oplem na serpentynach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?