Najle MEMY po meczu Polska - Turcja. Jest zwycięstwo... ale ile kontuzji! A za moment na Euro 2024... Co na to internauci?

Rafał Musioł
Internauci nie mają litości. Najlepsze memy po meczu Polska - Turcja.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Internauci nie mają litości. Najlepsze memy po meczu Polska - Turcja. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Memy
Memy po meczu Polska - Turcja. Kontuzje cieszącego się po strzeleniu gola Karola Świderskiego i Roberta Lewandowskiego, desperacka obrona przez niemal całą drugą połowę, bohater Wojciech Szczęsny i zwycięstwo po bramce w ostatniej minucie - taki jest bilans ostatniego przed Euro 2025 meczu towarzyskiego reprezentacji Polski. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Turcja.

Zobacz te memy - kliknij TUTAJ!

Memy po meczu Polska - Turcja. Jest zwycięstwo... ale okraszone kontuzjami!

To był ostatni mecz reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy. Zespół prowadzony przez Michała Probierza wygrał z Turcją 2:1, ale spotkanie w wykonaniu Biało-Czerwonych było słabe, wynik lepszy niż gra, a najważniejszymi momentami były kolejne kontuzje. Tym razem występy już w pierwszej połowie zakończyli Karol Świderski i Robert Lewandowski.

Uraz pierwszego z nich był niemal kuriozalny. Nastąpił w momencie, gdy Świderski... świętował zdobycie gola. Skok wykonany w trakcie celebracji zakończył się grymasem bólu i padnięciem na trawę. Także Lewandowski doznał kontuzji bez starcia z rywalem.

W drugiej połowie Polacy rozpaczliwie bronili prowadzenia, a bohaterem zespołu po raz kolejny był Wojciech Szczęsny, który skapitulował tylko raz, ale też omal nie zawalił gola numer dwa, jednak Turcy trafili w poprzeczkę bramki, którą golkiper oglądał już z daleka po stracie piłki. Decydujące trafienie zadał Nikola Zalewski, ale to mimo wszystko Szczęsnemu Michał Probierz zawdzięcza utrzymanie czystego konta porażek po ośmiu meczach na ławce kadry.

Pierwszy mecz Euro z Holandią już w najbliższą niedzielę.

Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Turcja.