Kaufland promuje regionalne tradycje na festiwalu „Polska od Kuchni” i zaprasza na Wielki Finał wydarzenia

Materiał informacyjny Kaufland
Festiwal „Polska od Kuchni” to wyjątkowe, ogólnopolskie, letnie wydarzenie, którego celem jest prezentacja bogactwa kulinarnego i kulturowego lokalnych społeczności na terenie całego kraju. Cykliczne imprezy, które odbywają się w każdym z województw, powoli zmierzają ku końcowi. Do końca lata festiwal zawita jeszcze do Elbląga, Jeleniej Góry i Chełma. Kaufland Polska, jeden ze sponsorów wydarzenia, zaprasza również na Wielki Finał, który odbędzie się 1 października na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Program wydarzeń obejmuje m.in. rywalizacje Kół Gospodyń Wiejskich, wybory Miss Wdzięku oraz koncert zespołu Horyzonty. Gościem festiwalu i pokazu kulinarnego połączonego z degustacją będzie autorytet kulinarny – Kuba Steuermark. Chętnych do skosztowania przysmaków przygotowanych na bazie regionalnych produktów zapraszamy m.in. do stoiska Kaufland Polska. Odwiedzający będą mogli poznać niezwykłe smaki produktów marki K-Stąd Takie Dobre, które pochodzą od lokalnych dostawców i są dostępne są wyłącznie w sklepach sieci. Będą to m.in. pyszne racuchy, ciasta, pierogi, pieczywo ze smalcem. Na scenie głównej Kaufland przeprowadzi konkurs sprawdzający wiedzę o firmie oraz specjałach regionalnych, w którym do wygrania będzie sprzęt AGD. Dla dzieci z kolei przeznaczona jest strefa eko, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach i konkursie plastycznym.

Wielki Finał coraz bliżej

Do końca lata festiwal zawita do Elbląga (4 września na Starym Rynku), Jeleniej Góry (11 września na Placu Ratuszowym) oraz Chełma (18 września na Placu Kupieckim). Podsumowanie tego wyjątkowego wydarzenia mającego na celu szerzenie dziedzictwa kulinarnego, promowanie zdrowego stylu życia, edukację ekologiczną i kultywowanie polskiej kultury zaplanowano na 1 października 2022r. na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. W trakcie finału zostaną również rozstrzygnięte trwające przez kilka miesięcy konkursy. W programie między innymi prezentacja półfinalistek z każdego województwa, pokazy i warsztaty kulinarne, degustacje regionalnych potraw, jarmark produktów regionalnych z całej Polski, konkursy z nagrodami, a także muzyczna niespodzianka. Wielki Finał rozpocznie się o g. 12:00 (plac od strony bramy nr 1, wjazd od ul. Sokola).
Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.

Tu podaj tekst alternatywny

INFORMACJA O KAUFLAND

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148.000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 237 marketów i zatrudnia ok. 15.000 pracowników.

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena i łatwość zakupów. Jako firma odpowiedzialna, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland angażuje w swoje działania różne grupy interesariuszy – pracowników, partnerów biznesowych, klientów, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe oraz podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu promowanie zdrowego odżywiania, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, poprawę dobrostanu zwierząt, przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, redukcję zużycia tworzyw sztucznych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Kaufland promuje regionalne tradycje na festiwalu „Polska od Kuchni” i zaprasza na Wielki Finał wydarzenia - Nasze Miasto

Wróć na pszczyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie