Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Przybyłów, Skobielice
Pokaż więcej
Grzegorz Antoni Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
46
(22,44%)
Karol Bolesław Skonieczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(50,24%)
Adrian Nuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
56
(27,32%)
Okręg 2
Leśnica, Chojny
Pokaż więcej
Robert Błaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
77
(28,31%)
Mateusz Mokry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
39
(14,34%)
Radosław Małecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(38,97%)
Maciej Jacek Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
50
(18,38%)
Okręg 3
Powiercie-Kolonia
Pokaż więcej
Beata Ewa Wysocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
79
(28,83%)
Wanda Teresa Mielczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(46,72%)
Iwona Teresa Klepczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
67
(24,45%)
Okręg 4
Powiercie od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Władysław Stefan Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
135
(52,12%)
Joanna Maria Rągowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(21,62%)
Aleksandra Maria Szacowna - Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
68
(26,25%)
Okręg 5
Powiercie od nr 91 do końca, Osiedle Północne, ulice: Konwaliowa, Kwiatowa, Malinowa, Południowa, Tulipanowa, Jaśminowa
Pokaż więcej
Elżbieta Władysława Zawisna-Gross
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAWISNEJ-GROSS
76
(31,93%)
Piotr Józef Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
60
(25,21%)
Dariusz Grzybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(20,17%)
Piotr Suliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
54
(22,69%)
Okręg 6
Czołowo, Ruchenna
Pokaż więcej
Patrycja Czupryńska-Paczesna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
33
(9,82%)
Tomasz Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
19
(5,65%)
Karolina Szurgot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(30,06%)
Michał Marcin Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
183
(54,46%)
Okręg 7
Dąbrowa, Kamień, Kaczyniec
Pokaż więcej
Zygmunt Słowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
30
(14,42%)
Justyna Szurgot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
18
(8,65%)
Stanisław Marciniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(31,73%)
Damian Wojciech Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
94
(45,19%)
Okręg 8
Mikołajówek, Lucjanowo
Pokaż więcej
Jan Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
64
(39,02%)
Kamil Rybnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
6
(3,66%)
Zygmunt Junkiert
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(31,10%)
Tomasz Kuciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
43
(26,22%)
Okręg 9
Wrząca Wielka
Pokaż więcej
Andrzej Krzyżański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
50
(22,22%)
Małgorzata Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
32
(14,22%)
Paweł Woszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(20,44%)
Roman Antoni Woszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
97
(43,11%)
Okręg 10
Sokołowo, Kiełczew Smużny Czwarty
Pokaż więcej
Rafał Maciej Stachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
9
(3,67%)
Paweł Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
60
(24,49%)
Jarosław Krygier
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(35,51%)
Grzegorz Woszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
89
(36,33%)
Okręg 11
Kiełczew Smużny Pierwszy
Pokaż więcej
Alina Elżbieta Rybnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
40
(29,41%)
Sławomir Janusz Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
19
(13,97%)
Henryk Waldemar Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(56,62%)
Okręg 12
Kiełczew Górny, Wandynów
Pokaż więcej
Mirosław Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
27
(18,37%)
Miłosz Brodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
9
(6,12%)
Henryk Witaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(25,85%)
Daniel Dzięgielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
73
(49,66%)
Okręg 13
Jolanta Zabłocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
33
(10,86%)
Agnieszka Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
36
(11,84%)
Teresa Bilińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(36,51%)
Anna Mencel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
124
(40,79%)
Okręg 14
Dzierawy, Podlesie
Pokaż więcej
Stanisław Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
72
(45,86%)
Mariusz Andrzej Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
31
(19,75%)
Justyna Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(34,39%)
Okręg 15
Ochle, Lubiny
Pokaż więcej
Kamil Sebastian Krygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT
41
(25,00%)
Mirosław Bronisław Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(43,29%)
Magdalena Silska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA
52
(31,71%)